Bodrum At Safari Turu

Bodrum safari turları, Bodrum safari turu, Bodrum turları, bodrumda neler yapılır, bodrumda gezilecek yerler

Bodrum At safari turu ile farklı bir aktivite ile deneyim yaşamak ister misiniz?

Bodrum kırsalının bozulmamış doğasını keşfetmek üzere At safari turuna bekliyoruz. Aktivite dâhilinde sizleri konakladığınız yerden özel servis araçlarımız ile alıyoruz ve özel arazide bulunan çiftliğe getiriyoruz.

Her köşesi ayrı bir cennet olan Bodrum'da, sizlere dostluk ilişkileri kurmaları için eğitilmiş atlarla birlikte, Bodrum'un geniş ormanlık arazilerinde ve köy içerisinde gerçekleştirilen unutulmaz bir deneyim sunuyoruz.

2 farklı programdan oluşan turumuz ile bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

1.saatlik aktivite ile Bodrum’un geniş ormanlık arazilerinde ve köy içerisinde geziyoruz.

2.saatlik aktivitede ise Bodrum'un geniş ormanlık arazilerinde, köy içerisinde ve atlarınızla birlikte sahilde yürüyüş gerçekleştirirken denize de girebileceğiniz bir aktivite sunuyoruz.

İlk kez katılanlar kesinlikle endişe etmeyin ve mutlaka bu tecrübeyi at safari turu farkı ile yaşamanızı tavsiye ederiz. Turumuza katılmanız için daha önce at binmiş olmanız veya herhangi bir tecrübeye sahip olmamanız gerekmeden rahatlıkla katılabilirsiniz. Eğitimli atlarımızla ve tecrübeli personelimiz size yardımcı olacaktır.

Arzu eden misafirlerimiz (Serpme) sabah kahvaltısını bu sevimli hayvan dostlarımızın bulunduğu çiftliğimizde doğa ile iç içe yapabilirler.

Günde 2 seans olarak düzenlediğimiz Bodrum at safari turu, sabah saat 09:00 ya da öğleden sonra 16:00'da katılabilirsiniz.

Yanınıza almayı unutmayın!:

Kamera,
Güneş Kremi,
Yedek kıyafet

Dâhil Olanlar;

Geliş ve dönüş servisi,
Güvenli kasa,
Ferdi kaza sigortası

Dâhil Olmayanlar;

Fotoğraf ve video çekimi,
Yemek ve içecek servisi,
Atıştırmalıklar,
Hediyelik eşyalar