Bodrum Dalyan turu

Bodrum kültür turları, Bodrum turları, bodrumda neler yapılır, bodrumda gezilecek yerler
bodrum-dalyan-turu-2
bodrum-dalyan-turu-3
bodrum-dalyan-turu-4
bodrum-dalyan-turu-11
bodrum-dalyan-turu-12
bodrum-dalyan-turu-19

Bodrum Dalyan turu, yeşilin mavi ile aşk yaşadığı el değmemiş doğal yapısı ile dünya üzerinde görülebilecek en nadir yerlerden birisi olan Dalyan’ı gezmek, tatilinizin bir gününü farklı bir rotada geçirmenin en keyifli ve en eğlenceli yolu Bodrum dalyan turu na katılmaktır.

4-5 km uzunluğa sahip olan deniz ile tatlı su arasında bulunan dünyaca ünlü İztuzu plajı. Caretta caretta kaplumbağaları görme şansı, doğal nehir kanalında tekneler ile gezme şansı ve tabiki çamur banyosu yapma fırsatı

Bodrum Dalyan turu detayları

Günümüzde en çok gezilmek istenilen, en çok tercih edilen Bodrum günlük turlarından birisi olan Dalyan turu, haftanın belirli günleri kültür turu kapsamında gerçekleşmektedir.

Program başlangıcı olarak, sabah konakladığınız yerden özel servislerimiz ile alıyoruz. Dalyan’a ortalama iki buçuk saatlik otobüs yolculuğu sonucunda ulaşıyoruz. Yol üzerinde bulunan restoranımızda 30 dakikalık kahvaltı molası veriyoruz. Mola sonrasında, ortalama saat 10.00’da dalyan’a varmış oluyoruz.

Buradan nehir tekneleri ile sazlıklar arasından çamur banyosuna varıyoruz. 45 dakika serbest zaman molası içerisinde, arzu ederseniz doğal çamur banyosunu kullanabilirsiniz. Bir sonraki durağımız ise öğlen yemeği molası vereceğimiz restorantımız. 1 saatlik yemek molası sonrasında tekneler ile Dünyaca ünlü İztuzu plajına doğru yola çıkıyoruz.

Yol boyunca nehir kıyısında yüksek kayalıklara yapılmış olan Antik Likya kaya mezarlarını göreceksiniz. İztuzu plajına geldiğimiz zaman ortalama 2 saat kalacaksınız, plajdaki mola sonrasında tekrar tekneler ile köyceğiz kanalını gezerek geri yolculuğumuz başlıyor.

Ortalama Saat 20:30 civarında Bodrumda konakladığınız yere servis araçları ile bırakıyoruz.

Dâhil Olanlar;

Geliş-Dönüş Servis,
Sabah Kahvaltı,
Öğle yemeği,
Tekneler ile Sazlık turu,
Kaya mezarları,
Çamur havuzu ve Kaplıca,
Kaplumbağa (İz tuzu) plajı girişi,
Rehberlik hizmeti,
Ferdi Kaza sigortası

Dâhil Olmayanlar;

Fotoğraf ve video çekimi,
Alkollü ve alkolsüz içecekler,
Hediyelik eşyalar,
Öğlen yemeği haricinde sipariş verilen yiyecekler (fast food)

Yanınıza almayı unutmayın!

Havlu,
Mayo,
Kamera,
Güneş Kremi,
Müzik çalar,
Dergi veya gazete