Bodrum Her Şey Dahil Tekne

Bodrum tekne turları, Bodrum koyları, Bodrumda neler yapılır, Bodrumda görülmesi yerler
bodrum-tekne-turu-11
bodrum-tekne-turu-12
bodrum-tekne-turu-8
bodrum-tekne-turu-7

Bodrum her şey dâhil tekne turu ile Bodrum’da bulunan eşsiz güzellikteki koyları ziyaret etmenin, masmavi sularda yüzmenin en keyifli yolu Bodrum her şey dahil tekne turu gezisine katılmaktır.
Bodrum her şey dâhil tekne turu ile gün boyu sınırsız alkollü ve alkolsüz içecek tüketebilir, teknemizin üst katında bulunan şezlonglarda güneşlenebilir veya alt katta bulunan restoran kısmında keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

Teknelerimiz, Bodrum ve Gümbet çıkışlı olarak tura başlamaktadır. Sabah 10.00’da hareket etmek için demir alan tekne turumuz için sizi konakladığınız yerden servis araçlarımızla alıyoruz.

Bodrum her şey dahil tekne turu güzergahı;

Toplamda 5 farklı ada ve koydan oluşan Bodrum her şey dahil tekne turu güzergahı ile mükemmel zaman geçirmeniz için her şey mevcut.

Tekne turumuzdaki ilk durağımız Aspat koyudur. Doğa ile iç içe bu ada, sit alanı olması nedeni ile doğal güzelliğini koruyabilmiştir. 30 ile 45 dakika arası süren ilk yüzme molamızın hemen ardından ikinci durağımız olan Bağla koyuna geçiyoruz.

Tekne turunun en uzak noktası olan Bağla koyunda 1 saat yüzme molası ile birlikte öğlen yemeği servisi yapılmaktadır.

Bir sonraki durağımız, Bodrumun en ünlü plajlarından birisi olan Camel Beach (Deve Plajı) mesire yeridir. Bu plajda teknemiz iskeye yanaşmakta ve tekneden ayrılacağınız tek nokta yeri olma özelliği taşıyor. Burası adındanda anlaşıldığı gibi develeri görebileceğiniz ve onlara binerek tur atabileceğiniz bir bölgedir. Burada ortalama 1 saat mola vermekteyiz. Arzu ederseniz sahilden denize girebilir, kafeteryalarda dinlenebilir ve eşsiz doğayı izleyerek bir şeyler içecebilirsiniz.

Mola sonrası adresimiz ise Akvaryum koyudur. Bu koyun tertemiz sularında balıkları net bir şekilde görebilir, besleyebilirsiniz, onlarla yüzme fırsatı bulabilirsiniz. Yüzme molamız ortalama 30 ile 45 dakika arasındadır.

Yolculuğumuz son mola yeri ise (Tavşan Burnu Adası) Çelebi Adasıdır. “Bu tarihi ada milli park olarak koruma altındadır'' Çelebi adasındaki molamız sırasında teknemizde animasyonlar ve eğlencelerde düzenlenmektedir. Her şey dahil tekne turunuz sırasında gün boyu sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler tüketebilir, teknemizin üst katında düzenlenen köpük partisine katılabilirsiniz.

Son mola yerimizden ayrıldıktan sonra ortalama 17:00’da bitecek olan turumuz için geri dönüş yolculuğu başlıyor. Limanda tekrar sizi konakladığınız yere bırakmak üzere servis araçlarımız hazır beklemekte olacaktır.

bodrum-tekne-turu-2
bodrum-tekne-turu-3
bodrum-tekne-turu-4
bodrum-tekne-turu-5

Transfer:

Ücretsiz transferimiz Gümbet, Bitez, Bardakçı ve Bodrum şehir merkezi içindir. Bu lokasyonların dışında bir lokasyonda konaklama yapıyorsanız, Bodrum merkez İtfaiye durağından saat: 09.15’de ücretsiz olarak transferleri gerçekleştirilecektir. Arzu eden misafirlerimiz, kendi araçları ile Gümbet limanına gelerek turumuza katılabilirler.

Dâhil Olanlar;

Geliş-Dönüş Servis,
Ferdi Kaza Sigorta,
Öğle yemeği (Barbekü),
Gün boyu sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler

Dâhil Olmayanlar;

Deve binme,
Fotoğraf ve Video çekimi,
Hediyelik eşyalar,
Öğlen yemeği haricinde sipariş edilen yemek (fast food),
Dondurma.

Yanınıza almayı unutmayın!;

Havlu,
Mayo,
Kamera,
Güneş Kremi,
Deniz gözlüğü ve palet (Tavsiye edilir)