Bodrum Jeep Safari Turu

Bodrum safari turları, bodrum safari turu, Bodrum turları, bodrumda neler yapılır, bodrumda gezilecek yerler
bodrum-jeep-safari-8
bodrum-jeep-safari-7
bodrum-jeep-safari-10
bodrum-jeep-safari-1

Bodrum Jeep Safari turu ile Bodrum ve çevresini karadan keşfetmenin en eğlenceli ve keyifli yoludur. Standart Güneş, kum, deniz tatillerinden farklı ve değişik bir aktivite arıyorsanız Bodrum Jeep Safari turu tam size göre.

Eğlence, adrenalin ve dopdolu bir gün yaşamaya hazır olun. Her yaştan insanın rahatlıkla katılabileceği ve keyifli vakit geçirebileceği Bodrum Jeep Safari turu her gün düzenlenmektedir.

Bodrum Jeep Safari güzergahı,

Sabah saat 09.00’da başlayacak olan aktivite için öncelikle sizleri Özel olarak dizayn edilmiş 4 x 4 Land Rover Jeeplerle konakladığınız yerden alıyoruz. Jeep Safari turuna katılacak diğer araçlarla buluşma noktası olan Koca sarnıç mevki’de sarnıçların olduğu yerde buluşuyoruz. Burada kısa bir tanışma ve tur hakkında bilgiler veriliyor ve Jeep Safari turu başlıyor.

Turumuzun ilk kısmında muhteşem Bodrum manzarası sahip olan Çamlı köyüne geliyoruz .Bu güzide köyde bulunan tarihi zeytinyağı fabrikasında kahve molası veriyoruz.

Sıradaki durağımız ise Bodrumun henüz doğallığını ve bakirliğini koruyabilmiş bir bölgesinde yer alan Etrim Köyü. Bu göçebe köyünün ilk yerlileri 500 yıl önce gelip buraya yerleşmiş. 45-50 haneye sahip köy 300 kişilik nüfusa sahip tarihi çeşmeyi ziyaret edeceğiz bu köydeki molamızda öğlen yemeği servisi yapılacaktır.

Yemek molası sonrasında son durağımız ise çamların arasından kıvrıla kıvrıla uzayan bir yol sonrası ulaştığımız Saz köy. Buradaki köyün halk, halı kilim ve hayvancılıkla geçiniyor. Sonraki durağımız ise Bodrumun en güzel plajlarından birisi olan Barbaros sahiline geliyoruz ve burada yüzme molası veriliyor.

Burada çay molası ve çevreyi keşif molası veriyoruz. Mola sonrasında muhteşem Bodrum manzarası eşliğinde dönüş yolculuğumuz başlıyor.

Jeep safari turu, hergün saat 09:00 ile 16:30 arası düzenlenmektedir.

Transfer:

Ücretsiz transferimiz Gümbet, Bitez, Bardakçı ve Bodrum şehir merkezi içindir. Bu lokasyonların dışında bir lokasyonda konaklama yapıyorsanız, Bodrum merkez İtfaiye durağından saat: 09.15’de ücretsiz olarak transferleri gerçekleştirilecektir. Arzu eden misafirlerimiz için Ortakent, Turgutreis, Karaincir, Güvercinlik gibi beldelerden 10 tl ek ücret karşılığı transfer mevcuttur.

Dâhil Olanlar;

Geliş-Dönüş Servis,
Ferdi Kaza Sigorta,
Öğle yemeği (Barbekü)

Dâhil Olmayanlar;

Fotoğraf ve Video çekimi,
Hediyelik eşyalar,
Öğlen yemeği haricinde sipariş edilen yemek (fast food),
İçecekler,
Su tabancası

Yanınıza almayı unutmayın!;

Havlu,
Mayo,
Kamera,
Güneş Kremi,
Deniz gözlüğü ve palet (Tavsiye edilir)