Bodrum Korsan Tekne Turu

Bodrum günlük tekne turları, Bodrum aktiviteleri, Bodrum günlük turları, Bodrumda gezilecek yerler
bodrum-korsan-tekne-turu-1
bodrum-korsan-tekne-turu-2
bodrum-korsan-tekne-turu-4
bodrum-korsan-tekne-turu-5

Bodrum tatiliniz sırasında gezilecek yerler ve Bodrumda yapılacaklar listenizde olması gereken Bodrum turlarından biriside Bodrum korsan tekne turu'dur. Bodrum veya Gümbet çıkışlı olarak düzenlenen Bodrum korsan tekne turu için geç kalmadan, sizde yerinizi ayırın.

Diğer tekne turlarından farklı olarak eşsiz mavi sularda yüzmenin yanı sıra köpük partisi, müzik, dans ve eğlenceli saatler geçireceğiniz bu aktivite ile unutulmaz bir gün geçireceksiniz.

Modern ve maksimum konforunuz için dizayn edilmiş olan teknemizde her konuğumuza yetecek sayıda şezlong ve masa bulunmaktadır ayrıca teknemizde soyunma kabini, duş, tuvalet imkanı da vardır. 2 katlı olan teknemizin alt katında restoran bölümü ve üst katında ise şezlong ve güneş yatakları bulunmaktadır.

Her şey dâhil olarak hizmet veren Bodrum korsan tekne turu ile gün boyu sınırsız alkollü ve alkolsüz içecek tüketebilirsiniz.

Bodrum korsan tekne turu güzergahı

Lezzetli bir öğlen yemeği servisi yapılan turumuzda birbirinden güzel koy ve adalardan oluşan programımız ise, sabah saat 10.00’da başlamaktadır. Konaklama yaptığınız otelinizin konumuna göre sizi otelden özel servis araçlarımız ile alıyoruz. Bodrum veya Gümbet merkezinde bulunan limana, teknemizin kalkış noktasına kadar ücretsiz götürüyoruz. Korsan tekne turumuz, herşey dahil olarak düzenlenmektedir. Gün boyu sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler dahildir. Köpük partisi, dj performansı ve farklı aktiviteleri ile korsan tekne turu keyifli ve eğlenceli bir gün sunmaktadır.

İskeleden ayrıldıktan sonra Bodrum korsan tekne turu güzergahı için ilk durağımız Aspat koyudur. Muhteşem manzarası ile yeşilin ve mavinin özdeşleştiği Aspat, sit alanı olması nedeni ile doğal güzelliğini koruyabilmiş. Ortalama 30 ile 45 dakika olan yüzme molası sırasında teknemizde köpük partisi ve eğlencelerde düzenlenmektedir.

Mola sonrasında ikinci durağımız olan Bağla koyu Doğal güzelliği ve kıyı boyunca uzanan olağan üstü plajı ve koyu saran mandalina bahçelerinin verdiği huzurlu ortamı ve tertemiz denizi ile gelen misafirlerine unutulmaz bir yüzme deneyimi sunmaktadır. Ayrıca buradaki mola sırasında öğlen yemeği servisi yapılmaktadır. Yemyeşil doğasından esen ılık rüzgârın serinliği ve eşsiz sesi ile misafirlerine huzur veriyor.

Üçüncü durağımız olan Deve plajına geliyoruz. Tekneden ayrılacağınız tek nokta olma özelliği taşıyor. Deve plajı masmavi suları ve oldukça sığ bir denize sahiptir. Yosunsuz, kayasız ve dibi sırf kum olması nedeniyle de, Bodrum’da en çok tercih edilen plajlarından birisidir.

Bir başka durağımız Akvaryum koyu İsmini tertemiz berrak denizinden almaktadır. Kuzey doğu rüzgârlarından alan koy Sıcak yaz günlerinde bile hep esintilidir. Berrak ve derin bu sularda balıklarla yüzmenin keyfine varacaksınız.

Yolculuğumuz son mola yeri olan Tavşan Burnu Adası “Bu tarihi ada milli park olarak koruma altındadır. Mola sonrasında iskelemize tekrar geri geliyoruz burada tekrar konakladığınız yerlere bırakmak üzere servis araçlarımız sizleri beklemektedir.

bodrum-korsan-tekne-turu-3
marmaris-tekne-turu4

Tranfer:

Ücretsiz transferimiz Gümbet, Bitez, Bardakçı ve Bodrum şehir merkezi içindir. Bu lokasyonların dışında konaklayan misafirlerimiz Bodrum merkezde bulunan İtfaiye durağından ücretsiz servisimize kendi imkanları gelebilir. Kendi araçları ile tura katılmak isten misafirlerimiz ise Gümbet limanına gelerek turumuza katılabilirler.

Dâhil Olanlar;

Geliş-Dönüş Servis,
Ferdi Kaza Sigorta,
Öğle yemeği (Barbekü),
Gün boyu sınırsız alkol ve alkolsüz içecekler,
Şezlong Kullanımı

Dâhil Olmayanlar;

Fotoğraf ve Video çekimi,
Hediyelik eşyalar,
Öğlen yemeği haricinde sipariş edilen yemek (fast food)
Dondurma

Yanınıza almayı unutmayın!;

Havlu,
Mayo,
Kamera,
Güneş Kremi,
Deniz gözlüğü ve palet (Tavsiye edilir)