İçmeler Modern Hamam

Modern ve hijyenik ortamda rahatlamak ve yeniden doğma hissini yaşamanız için sizi İçmeler Türk hamamı 'na davet ediyoruz. Günün herhangi bir saatinde otelinizden özel servisimiz ile alıyor ve bırakıyoruz. Arzu ettiğiniz saatte otelinizden özel servisimiz ile alıyoruz. Marmaris Merkezinde bulunan Hamamımıza geldiğinizde öncelikle terapistlerimiz tarafından mevcut programlar hakkında bilgilendiriliyorsunuz.

  • İçmeler Hamamı
  • İçmeler Hamamı
  • İçmeler Hamamı

  Soyunma kabinlerinde üstünüzü değişebilir, kilitli dolaplarımıza kişisel eşyalarınızı kilitleyebilirsiniz. Öncelikli olarak Saunamız da 10 dakika kadar terlemeniz ve vücudunuzdaki toksini atmanızı tavsiye ediyoruz. Sauna odasından sonra sizi hamama (mermer odamıza) alıyoruz. Sırasıyla kese ve köpük masajı servisi yapılıyor.

  Arzu ettiğiniz taktirde bayanlar için bayan masör servisimiz mevcuttur. Arzu ettiğiniz kadar hamamda kalabilirsiniz. Tesisimiz içerisinde, kapalı yüzme havuzu mevcuttur. Hamam sonrası rahatlamak için havuzumuzu tavsiye ederiz. Kısa bir dinlenme molasından sonra sizi masaj odalarımıza bekliyoruz. 20 dakikalık komple vücut masajı programa dahildir.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil Olanlar;

  👍 Geliş-Dönüş Servis,
  👍 Ferdi kaza sigorta,
  👍 Sauna,
  👍 Kese,
  👍 Köpük Masajı,
  👍 Kapalı yüzme havuzu,
  👍 20 dakika komple vücut masajı

  Dahil Olmayanlar;
  ❌ Fotoğraf ve video çekimi,
  ❌ İçecekler,
  ❌ Ek ücret karşılığı daha uzun süreli masaj hizmeti

  Açılış/Kapanış Saatleri;

  ✅ Açılış 09:00
  ✅ Kapanış 18:00