İçmeler Şnorkel Turu

İçmeler şnorkel turu, yeni geliştirdiğimiz İçmeler günübirlik gezilerinden birisidir. Yüzmeyi çok seven ve deniz altını keşfetmek isteyen misafirlerimiz için hazırladığımız alternatif bir aktivitedir.

Tur hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi başı ₺ 140 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
  • İçmeler Şnorkel Turu
  • İçmeler Şnorkel Turu
  • İçmeler Şnorkel Turu

  İçmeler şnorkel turu, İçmeler tekne turu ve İçmeler dalış turu aktivitelerinin birleşiminden oluşur. Marmaris'in en gözde koylarında molalar veriyor ve tüpsüz dalış yapma imkanı sunuyoruz. Tüplü dalış yapmak istemeyen misafirlerimiz için ideal programdır.

  Şnorkel turu her gün düzenlenmektedir. Sabah servisimiz ile otelinizden alıyoruz. Teknemiz Marmaris limanından kalkmaktadır. Bu turumuzun en güzel yanı hem tekne turu yapıyor hemde Marmaris'in gözde koylarını ve sualtı dünyasını keşfedebiliyorsunuz. Her molamız ortalama 2 saat sürmektedir ve bu zaman içerisinde mola verdiğimiz koylar arasında full ekipman ile yüzebilirsiniz.

  tatilmoni-19032021-210007-001
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur Saatleri;

  ✅ Otelden alınış 09:00
  ✅ Limandan ayrılış 10:00
  ✅ Geri dönüş 16:30