Marmaris Go Kart Turu

Marmaris Go Kart Turu Fiyatları

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi başı ₺ 100 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
  • Marmaris go kart aktivitesi
  • Marmaris go kart aktivitesi
  • Marmaris go kart aktivitesi
  • Marmaris go kart aktivitesi

  Marmaris go kart aktivitesi

  Marmaris merkezinde bulunan Marmaris go kart aktivitesi gündüz ve gece seansları ile hizmet vermektedir. Go-kart araçlarımız 200 cc. lik motor hacmi ve gerekli bütün güvenlik önlemleri alınmış durumda her yaş grubu için uygundur. Arzu ederseniz grup yarışlarına katılabilirsiniz ya da pistte yalnız sürüş yapabilirsiniz.

  Marmaris go kart turu seansları

  10:00 - 13:00 - 15:00 - 15:00 - Her gün

  tatilmoni-19032021-163008-001
 • Marmaris Gokart rezervasyonu

  Marmaris Gokart rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Go kart belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Marmaris Gokart rezervasyonu için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve tekneye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz. Böylece liman bölgesinde otopark arama ya da tura yetişmek için koşturmak zorunda kalmıyorsunuz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil Olanlar;

  👍 Geliş-Dönüş Servis
  👍 Ferdi Kaza Sigorta

  Dahil Olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ Yiyecek
  ❌ İçecek

  Açılış/Kapanış Saatleri;

  ✅ Açılış 09:00
  ✅ Kapanış 18:00