Marmaris Hisarönü Tekne Turu

Marmaris Hisarönü tekne turu rezervasyonu

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12 yaş) ₺ 180 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 80 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris hisarönü tekne turu, Marmaris tekne gezisi, Marmaris tekne turları
  Marmaris hisarönü tekne turu, Marmaris tekne gezisi, Marmaris tekne turları
  Marmaris hisarönü tekne turu, Marmaris tekne gezisi, Marmaris tekne turları
  Marmaris hisarönü tekne turu, Marmaris tekne gezisi, Marmaris tekne turları

  Marmaris Hisarönü tekne turu, son yıllarda çok meşhur olmuştur. Bu turu bu kadar özel yapan ise tekne turunun düzenlendiği bölge sönmüş denizaltı yanardağ bölgesi olması ve bu bölgedeki bir çok ada yanardağı lavlarından oluşmuş olmasıdır. Marmaris Hisarönü tekne turu aynı zamanda kayıp adalar tekne turu olarakta bilinmektedir. Türkiyede bir çok ilin Hisarönü adında bir ilçesi vardır bu nedenle bir çok misafirimiz burayı Antalya, Fethiye ya da Bodrum ile karıştırmaktadır. Bilindiği gibi Marmaris'in üç tarafı deniz ile çevrili bir yarım adadır. Marmaris Hisarönü tekne turu ise Marmaris yarımadasının arka tarafında kalan koyları geziyoruz. Hisarönü, Orhaniye, Kızkumu ve Selimiye gibi bölgenin meşhur yerlerini görme şansını bu turumuz ile kaçırmayın.

  Marmaris Hisarönü tekne turu öğlen yemeği ve gün boyu sınırsız alkollü ve alkolsüz içecek dahil olarak hizmet vermektedir. Böylece gün boyu sınırsız içecek servisi mevcuttur. Bu turumuz sabah saat 09:00 ile 18:00 arası ve her gün düzenlenmektedir.

  Marmaris Hisarönü tekne turu güzergahı

  Bu tura katılmak istediğiniz günün sabahında sizi servisimiz ile otelinizden sabah 09:00 alıyoruz. Yaklaşık 20 dakikalık yolculuk ile Hisarönü bölgesinde bulunan teknemize ulaşıyoruz. Teknemiz 2 katlı, alt katında restaurant ve üst katında şezlonglar bulunmaktadır. Teknemiz, Kızkumu plajının hemen yanından ayrılmaktadır.

  Sırasıyla; Kızkumu, Kamelya adası, Dişlice Adası, Selimiye koyu, Hisarönü koyu ve Tavşan adasını ziyaret ediyoruz. Tekne turumuz, her şey dahil olarak sınırsız Alkollü ve alkolsüz içecek içermektedir. Öğle yemeğinde teknenizde barbekü yapıyoruz ve fiyata dahildir. Teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. (soyunma kabini, duş ve WC)

  Marmaris Hisarönü tekne turu dönüşünde tekrar meşhur Kızkumu plajının yanına yanaşıyoruz. Tekne görevlilerinden geri dönüş servisi hakkında bilgi alabilir ve bu zaman zarfı içerisinde Kızkumu plajını da ziyaret edebilirsiniz.

  Ödeme koşulları için tıklayınız;

  Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

  Dahil Olanlar;

  Geliş-Dönüş Servis, Öğle yemeği (Barbekü),Sınırsız alkollü ve alkolsüz içecek gün boyu, Ferdi Kaza Sigorta, Şezlong Kullanımı.

  Dahil Olmayanlar;

  Fotoğraf ve video çekimi, Hediyelik eşyalar, Öğlen yemeği haricinde sipariş verilen yemekler

  Yanınıza almayı unutmayın!;

  Havlu , Mayo , Kamera, Güneş Kremi, Deniz gözlüğü

  Hisarönü tekne turu Marmaris, Marmaris hisarönü tekne turu fiyatları, Hisarönü tekne turu rezervasyonu