Fethiye Adrenalin Tatil Paketi

SATIŞA KAPALI, Fethiye 1. Tatil Paketi

SATIŞA KAPALI

Fethiye adrenalin tatil paketi ile eğlenceli, keyifli ve kaliteli bir tatil geçirmek için sizi bekliyoruz. Tatil paketimiz içerisinde 3 gece - 4 gün yarım pansiyon konaklama ve toplamda 5 Fethiye günübirlik turu bir arada sunmaktadır.

 • Tatil paketimize dahil olan aktiviteler ise; Tüplü Dalış + Şnorkel, Jeep, Paraşüt, At Safari

Tatil paketimiz için farklı otel seçenekleri bulunmaktadır. Detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

 • fethiye-adrenalin-tatil-paketi-001
  • Fethiye tatil paketi için arzu ettiğiniz tarihte tatile başlayabilirsiniz.
  • Tatil paketimiz için kontenjan, kapalı grup veya belirli periyotlar gibi kısıtlamalar YOKTUR.
  • Tatil paketimiz 2 kişilik olarak planlanmaktadır.

  Fethiye'ye transfer sizden, bol aktiviteli tatil paketi bizden!

  tatilmoni-fethiye-adrenalin-tatil-paketi_0001

  1. Gün; Otele Giriş

  Rehberlerimiz eşliğinde otele girişinizi gerçekleştiriyor ve tatil paketi hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimizi otele giriş günü otogardan saat 10:00 ile 23:00 arasında karşılayabilir ve otele transferinizi sağlayabiliriz.

  Kendi araçları ile Fethiye'ye gelen misafirlerimiz ise araçlarını otelimizin çevresinde bulunan genel park alanlarına park ederek rahatlıkla otele giriş yapabilmektedir. Tatil paketimizin ilk günü serbest gün (aktivite yoktur). Arzu eden misafirlerimiz, otelimizin havuzu, Fethiye merkezini veya Ölüdenizi gezerek ilk günlerini değerlendirebilirler.

  22122019-050223-001
  fethiye-adrenalin-tatil-paketi-001

  2. Gün; Jeep Safari

  • 08:00 Kahvaltı Saati
  • 08:30 Otelden Jipler ile alınış
  • 10:00 Yakapark ziyareti
  • 11:30 Saklıkent ziyareti (2 saat serbest zaman)
  • 12:30 Öğlen yemeği / İsteğe göre zipline + rafting
  • 15:00 Çamur banyosu
  • 16:30 Gizli kent şelalesi
  • 17:30 Otele dönüş
  22122019-050156-001
  dmy-his-227-001

  3. Gün; Tüplü Dalış

  • 07:30 ile 08:30 arası kahvaltı servisi
  • 09:00 Servis ile alınış
  • 09:30 İlk dalış koyuna hareket
  • 10:30 Ekipmanların hazırlanması ve pratik, teorik eğitim
  • 11:00 İlk dalış ve Serbest zaman
  • 12:30 Öğle Yemeği Molası + Şnorkel ile su altını keşfetmeye devam
  • 13:30 ikinci dalış ve Serbest zaman
  • 16:30 Kıyaya hareket

  Dalış turu ile Şnorkel aktivitesi birlikte düzenlenmektedir. Gün içinde ve dalış aktivitesi sonunda arzu eden misafirlerimiz bütün ekipmanları kullanarak şnorkel yapabilmektedir.

  22122019-050115-001
  2
  5
  5-1
  6

  4. Gün; Otelden Çıkış - Yamaç Paraşütü / At Safari

  Fethiye Ölüdeniz'de gerçekleştirdiğimiz Yamaç paraşütü aktivitemiz, Babadağ'ın zirvesinden ortalama 25 dakikalık uçuş şeklinde gerçekleşmektedir. Sabah kahvaltısının hemen ardından odalardan çıkış yapıyor ve eşyalarımız resepsiyonda bulunan emanet odasına teslim ediyoruz. Son günün ilk aktivitesi olarak Yamaç paraşütü aktivitesi ortalama 20 ile 30 dakika hava şartlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Aktivitemizin tamamı 3 saat süremektedir.

  At safari turu

  Günün 2. aktivitesi olarak düzenlediğimiz at safari aktivitesi ortalama 2 - 3 saat arası sürmektedir. At safari turuna katılmak için profesyonel binici veya daha öncesinde bir eğitim almış olmanıza gerek yoktur. Aktivitemiz eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir.

  Otelden Çıkış;

  Son gün aktivitemizden önce odanızı teslim etmenize rica ediyoruz. Arzu ederseniz eşyalarınızı resepsiyona emaney bölümüne bırakabilirsiniz. Son gün aktivitesinin hemen ardından servisimiz sizi tekrar otele bırakmaktadır.

  Arzu eden misafirlerimiz son gün aktivitelerini giriş gününe yapabilmektedir. Bu değişikliği satış temsilcisine yada rehberimize önceden bildirmek zorunludur.

  Bir sonraki tatil programınızda görüşmek dileği ile, Hoşçakalın…

 • Sıkça Sorulan Sorular;

  • Soru; Tatil paketine hangi öğünler (yemek) dahildir?

  -Cevap; Aktiviteli tatil paketlerimiz için farklı otel konseptlerimiz bulunmaktadır. Sizin için en ideal olan otel tipini seçerek tatil paketimize katılabilirsiniz. Seçtiğiniz otel tipine göre öğünler belirlenmektedir. Tatil paketimizde bulunan tam günlük aktivitelerde öğlen yemeği servisi bulunmaktadır. Yarım günlük aktivitelerde ise öğlen yemeği servisi bulunmamaktadır.

  -Kahvaltı dahil konaklama seçildiğinde, otelde açık büfe kahvaltı ve tam günlük aktivitelerde öğlen yemeği servisi dahildir.

  -Yarım pansiyon konaklama (Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği) seçildiğinde, otelde açık büfe kahvaltı, tam günlük aktivitelerde öğlen yemeği servisi ve otelde akşam yemeği servisi dahildir.

  -Her şey dahil konaklama (Sabah, öğlen ve akşam yemeği dahil + Alkollü ve alkolsüz içecekler otelde dahil konaklama) seçildiğinde, otelde alkollü ve alkolsüz içecekler dahil olup aynı zamanda otelde açık büfe kahvaltı, tam günlük aktivitelerde öğlen yemeği servisi ve otelde akşam yemeği servisi dahildir.

  • Soru; Fiyatlar kişi başı mı? Odalar kaç kişilik?

  -Cevap; Aktiviteli tatil paketlerimiz 2 kişilik konaklama olarak planlanmaktadır. Sayfamızda afişe ettiğimiz fiyatlarımız çift kişilik (double) odalarda kişi başına düşen fiyattır. Tek kişilik (single) konaklamalarda fiyat farkı oluşmaktadır.

  • Soru; Aktivitelerde değişiklik yapılabiliyor mu?

  -Cevap; Tatil paketi içerisinde bulunan aktivitelerde değişiklik yapılabilir. Bu durumda oluşacak ek ücret misafire yansıtılmaktadır. Katılımcı değişiklik yapmak istediği aktiviteyi rehberimize yada satış temsilcisine aktivitenin düzenleneceği tarihten en az bir gün önceden bildirmek durumundadır.

  • Soru; Bu tatil paketi nasıl düzenlenir? Kaç kişi olarak düzenleniyor?

  -Cevap; Otelimize arzu ettiğiniz tarihlerde giriş yapabiliyorsunuz (müsaitlik durumuna göre) Aktivitelerimiz ise sadece bir gruptan ziyade, her gün farklı gruplar ile düzenleniyor.

  Katılımcıların bazıları kendi otelimizde, bazıları diğer anlaşmalı otellerimizden ve bazıları ise ofislerimizden katılmakta. Günlük turlarımıza katılan kişi sayısı ise ortalama 60 kişi ile 100 kişi arasındadır. Katılımcılarımız; Türk, İngiliz, Avrupalı, Ruslardan oluşmaktadır.

  • Soru; İptal durumu hakkında bilgi alabilirmiyim?

  -Cevap; Aktiviteli tatil paketi rezervasyonunu yaptırmış ve iptal işlemi yapmak isteyen misafirlerimiz için tatil paketi başlama tarihinden son 7 gün öncesine kadar iptal işlemi yapılmaktadır. Tatil paketi başlama tarihinden son 3 gün öncesine kadar ise tatil paketi tarihlerinde değişiklik yapılabilmektedir. Tatil paketi değişikliğinden kaynaklanacak fiyat farkı durumunda ise tatil paketi katılımcısına önceden bilgi verilir ve fiyat farkı talep edilir.

  • Soru; Fotoğraf ve video ücretli mi? Fiyatları nasıl?

  -Cevap; Aktiviteler sırasında fotoğraf ve video çekimi profesyonel ekiplerce yapılmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz kendi fotoğraf ve videolarını çekebildiği gibi ek ücret karşılığında profesyonel hizmette alabilmektedir. Fotoğraf ve video ücretleri ise misafirlerin tam olarak ne satın almak istedikleri doğrultuda değişiklik göstermektedir. Firmamız, aktivitelerde çekilen fotoğraf ve video gibi ilave hizmetlerden (içecek, hediyelik eşya vb.) mesul değildir.

  Firmamız; Tatil paketleri, otel konaklaması planlaması, aktiviteleri düzenlemek ve misafirlerimizin keyifli vakit geçirmesi için olabilecek en iyi planlamayı yapmak ile yükümlüdür.

  • Soru; Tatil paketine gününde katılmazsak ne olur? Aktivite günü katılmazsak ne olur?

  -Cevap; Tatil paketimiz dahilinde bulunan otel konaklaması ve aktiviteler için önceden yeriniz ayrılmaktadır. Tatil paketi başlangıç gününde katılımcı gelmediği taktirde, katılımcı için ayrılan oda tekrar satılamayacağından dolayı cezai işlem uygulanmaktadır.

  Tatil paketi içerisinde bulunan aktiviteye zamanında hazır olmayan, aktivite saatini kaçıran ya da tercihen katılmak isteyen misafirlerin bileti yanar ve iade yapılmamaktadır.

  • Soru; Tatil paketinden erken ayrılırsak (Otelden Çıkış) ne olur?

  -Cevap; Aktiviteli tatil paketinden tercihen, mücbir sebep yada zorunlu olarak erken ayrılmak ya da devam etmek istemeyen misafirlerimiz için her hangi bir ücret iade yapılmamaktadır.

  • Soru; Ulaşım nasıl yapılıyor?

  -Cevap; Aktiviteli tatil paketlerimiz için bulunduğunuz şehirden Fethiye'deki otele ulaşım dahil değildir. Türkiye'nin ve dünyanın bir çok farklı noktasından katılımcı gelmektedir, Fethiye'ye kendi aracınız, otobüs ya da havayolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

  Havayolu ile gelen misafirlerimiz Havaş ya da Muttaş servisleri ile Fethiye’ye kolaylıkla transferlerini gerçekleştirebilir fakat Özel transfer isteyen misafirlerimiz için havalimanı transferi organize ediyoruz.

  • Soru; Aktiviteler şirket tarafından mücbir sebeplerden dolayı iptal edilirse ne olur?

  -Cevap; İnternet sayfamızda paylaştığımız aktivite şeması bilgilendirme amaçlıdır. Aktivite günleri turların yoğunluğuna veya hava durumuna göre sıralaması değişebilir. Bu değişiklikler misafirlerimize bir gün öncesinden bildirilmektedir.

  Hava şartları yada mücbir nedenlerden dolayı iptal olan aktivitelerin geri ödemesi, aktivite satış fiyatından %20 düşülerek iade edilmektedir.

 • ➡️ Tatil paketine dahil olanlar;

  👍 Terminalden otele transfer
  👍 3 gece otel konaklaması
  👍 Günübirlik turlarda öğle yemeği
  👍 Otelden terminale transfer
  👍 Profesyonel rehberlik
  👍 Sabah kahvaltıları
  👍 Aktiviteler (Günlük turlar)
  👍 Akşam Yemekleri

  ➡️ Tatil paketine dahil olmayanlar;

  👎 Bulunduğunuz şehirden Fethiye'ye transfer
  👎 Otelde alınan İçecekler
  👎 Turlarda Alınan İçecekler
  👎 Fotoğraf ve videolar
  👎 Serbest zamanlarda öğle yemekleri