Fethiye Adrenalin Tatil Paketi

Fethiye 3 gece 4 gün otel konaklaması ve 5 farklı aktivite bir arada, Fethiye adrenalin tatili

Fethiye adrenalin tatil paketi ile eğlenceli, keyifli ve kaliteli bir tatil geçirmek için sizi bekliyoruz. Tatil paketimiz içerisinde 3 gece - 4 gün yarım pansiyon konaklama ve toplamda 5 Fethiye günübirlik turu bir arada sunmaktadır. Fethiye adrenalin tatil paketi Sabah, öğlen ve akşam yemekleri dahil planlamaktadır.

 • Tatil paketimize dahil olan aktiviteler ise; Tüplü Dalış + Şnorkel, Rafting, Paraşüt, At Safari

Fethiye adrenalin tatil paketi için arzu ettiğiniz tarihte tatile başlayabilirsiniz. Tatil paketimiz için kontenjan, kapalı grup veya belirli periyotlar gibi kısıtlamalar YOKTUR. Arzu eden misafirlerimiz, tatil paketi kapsamındaki aktivitelerde değişiklik ya da ilave aktivite ekleme gibi opsiyonları da değerlendirebilirler. Bu durumdan çıkabilecek ilave ücretler yansıtılmaktadır. Tatil paketimiz 2 kişilik olarak planlanmaktadır.

22122019-050058-001
28072019-144408-001

1. Gün; Otele Giriş

Rehberlerimiz eşliğinde otele girişinizi gerçekleştiriyor ve tatil paketi hakkında bilgilendirme yapıyoruz. Arzu eden misafirlerimizi otele giriş günü otogardan saat 10:00 ile 23:00 arasında karşılayabilir ve otele transferinizi sağlayabiliriz.

Kendi araçları ile Fethiye'ye gelen misafirlerimiz ise araçlarını otelimizin çevresinde bulunan genel park alanlarına park ederek rahatlıkla otele giriş yapabilmektedir. Tatil paketimizin ilk günü serbest gün (aktivite yoktur). Arzu eden misafirlerimiz, otelimizin havuzu, Fethiye merkezini veya Ölüdenizi gezerek ilk günlerini değerlendirebilirler.

22122019-050223-001
dmy-his-225-001

2. Gün; Rafting

07:45 Otelden Rafting bölgesine doğru hareket
10:00 Sabah Kahvaltısı
12:00 Rafting başlangıç noktasında rafting ve parkur hakkında bilgilendirme
12:30 Misafirlerin gruplara ayrılması ve botlara biniş
13:30 Misafirlerimize ikramlar ve çeşitli eğlenceler
15:00 Raftingin sonlanması ve öğlen yemeği
16:00 Kıyafet değişimi
17:30 Otele Varış

22122019-050156-001
dmy-his-227-001

3. Gün; Tüplü Dalış

 • 07:30 ile 08:30 arası kahvaltı servisi
 • 09:00 Servis ile alınış
 • 09:30 İlk dalış koyuna hareket
 • 10:30 Ekipmanların hazırlanması ve pratik, teorik eğitim
 • 11:00 İlk dalış ve Serbest zaman
 • 12:30 Öğle Yemeği Molası + Şnorkel ile su altını keşfetmeye devam
 • 13:30 ikinci dalış ve Serbest zaman
 • 16:30 Kıyaya hareket

Dalış turu ile Şnorkel aktivitesi birlikte düzenlenmektedir. Gün içinde ve dalış aktivitesi sonunda arzu eden misafirlerimiz bütün ekipmanları kullanarak şnorkel yapabilmektedir.

22122019-050115-001
2
5
5-1
6

4. Gün;
Yamaç Paraşütü / At Safari / Otelden çıkış

Fethiye Ölüdeniz'de gerçekleştirdiğimiz Yamaç paraşütü aktivitemiz, Babadağ'ın zirvesinden ortalama 25 dakikalık uçuş şeklinde gerçekleşmektedir. Sabah kahvaltısının hemen ardından odalardan çıkış yapıyor ve eşyalarımız resepsiyonda bulunan emanet odasına teslim ediyoruz. Son günün ilk aktivitesi olarak Yamaç paraşütü aktivitesi ortalama 20 ile 30 dakika hava şartlarına bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Aktivitemizin tamamı 3 saat süremektedir.

At safari turu

Günün 2. aktivitesi olarak düzenlediğimiz at safari aktivitesi ortalama 2 - 3 saat arası sürmektedir. At safari turuna katılmak için profesyonel binici veya daha öncesinde bir eğitim almış olmanıza gerek yoktur. Aktivitemiz eğitmenler eşliğinde gerçekleşmektedir.

Otelden Çıkış;

Dolu dolu bir tatil paketinin ardından geri dönmek istemeyeceksiniz. Otelimizde duş almak, üzerini değişmek ve yolculuk için hazırlanmak isteyen misafirlerimiz için ayrılan odaları kullanabilirsiniz. Otogara geri dönüş servisimiz bulunmaktadır. uçak yolculuğu yapmayı planlayan misafirlerimiz otogardan kalkan transferleri değerlendirebilirler. Geri dönüş biletinizi akşam üzeri, aktivite bitiş saatlerini göz önünde bulundurarak almanızı tavsiye ederiz.

Bir sonraki tatilinizde görüşmek üzere.

22122019-050135-001
Dahil Olanlar için tıklayınız;
 • Terminalden otele transfer
 • 4 Gece otel konaklaması
 • Günübirlik turlarda öğle yemeği
 • Otelden terminale transfer
 • Profesyonel rehberlik
 • Sabah kahvaltıları
 • Aktiviteler (Günlük turlar)
 • Akşam Yemekleri
Dahil Olmayanlar için tıklayınız;
 • Bulunduğunuz şehirden Fethiye'ye transfer
 • Otelde alınan İçecekler
 • Turlarda Alınan İçecekler
 • Fotoğraf ve videolar
 • Serbest zamanlarda öğle yemekleri
Otel & Konaklama için tıklayınız;

Otelimiz, yarım pansiyon konaklama (Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil) olarak hizmet vermektedir.
Odalarımızda, bir duble veya iki tek kişilik yatak, klima, uydu tv, telefon, Makyaj masası, Saç kurtma makinesi, Balkon ve duş bulunmaktadır.
Seçmiş olduğunuz tarihler aralığında doluluğumuz olduğu taktirde katılımcılarımızı bilgilendirmek şartı ile aynı özelliklerdeki başka bir otelimizde misafir etmekteyiz.

Ödeme & Önemli Notlar için tıklayınız;

Aktiviteli tatil paketimiz için Online rezervasyon yapabilir ve tatile geldiğiniz gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rezervasyonunuzu garanti altına alabilmek ve sorumlusu olduğumuz tatil paketinin organizasyonu için toplam ödemenin ilk %30'luk kısmını, Ön Ödeme "Havale" talep etmekteyiz. İnternet sayfamızda bulunan banka hesaplarımıza ön ödeme'yi gerçekleştirebilirsiniz.
Konu ile ilgili ve sorularınız için internet sayfamızda yer alan telefon numarası, WhatsApp hattı veya E-mail yolu ile bilgi alabilirsiniz.
Ön Ödeme ile rezervasyon yaptıran katılımcılarımız otele giriş yaptıktan sonra geriye kalan ödemelerini rehberimize nakit ya da kredi kartı ile ödemelerini gerçekleştirebilir. Fethiye tatil paketlerimiz, Tatilmoni.com, rotafethiye.com ve hesaplıtatilci.com ortak çalışmasıdır.
Yukarıdaki günübirlik aktivite şeması bilgilendirme amaçlıdır. Aktivite günleri o dönemdeki turların yoğunluğuna veya hava durumuna göre sıralaması değişebilir. Bu değişiklikler misafirlerimize bir gün öncesinden bildirilmektedir.
Bütün aktivitelerimiz, katılımcıların en üst düzeyde eğlenmesi için gerekli güvenlik önlemleri alınarak hazırlanmıştır.
Aktiviteli tatil paketlerimiz yetişkinler için düzenlenmektedir ve paketlerimizde bulunan aktivitelerin bazılarına çocukların katılması ya da hamile bayanların katılması uygun değildir.
Aktivite tatil paketlerimiz minimum 2 kişilik olarak organize edilir, Tek katılımcı için ek ücret talep edilir.

Ulaşım bilgileri için tıklayınız;

Bulunduğunuz şehirden Fethiye’deki otele ulaşım paket tatilimize dahil değildir. Fethiye’ye kendi aracınız, otobüs ya da havayolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Paket tatil rezervasyonu yaptıran misafirlerimizi otogardan özel aracımız ile karşılıyor ve otele getiriyoruz. Tatil sonunda tekrar otogara bırakıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz otel önünden geçen minibüsler ile şehir içi ulaşımlarını sağlayabilirler.

Havayolu ile gelen misafirlerimiz Havaş ya da Muttaş servisleri ile Marmaris’e kolaylıkla transferlerini gerçekleştirebilir fakat Özel transfer isteyen misafirlerimiz için havalimanı transferi organize ediyoruz.

Fethiye Adrenalin Tatil Paketi
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®