Hızlı iletişim Tel: 009 0252 417 32 62 – Whatsapp: 009 0552 241 94 93 - E-Mail: info@tatilmoni.com

Marmaris Mini Tatil Paketi

2 gece - 3 gün Marmaris otel konaklaması ve 3 aktivite bir arada
 • Marmaris tatil paketi

2 gece - 3 gün otel konaklaması ve 3 aktivite bir arada / Dahil olan aktiviteler; Tekne turu, Jeep safari, Mehtap turu

Marmaris mini tatil paketi ile günübirlik Marmaris tatili ya da Haftasonu Marmaris tatili yapmak isteyen misafirlerimize en iyi tatil teklifi sunuyoruz. Tatil paketimiz kapsamında 2 gece - 3 gün Marmaris otel konaklaması ve 3 aktivite programı dahildir.

Dahil olan aktiviteler; Tekne Turu, Jeep Safari ve Mehtap turu (promosyon) olarak düzenlenmektedir. Tekne turu ve Jeep safari turu gündüz olarak, mehtap turu ise korsan teknesi ile akşam disko bot olarak tatil paketine promosyon (arzu eden misafirlerimiz için) dahildir. Arzu eden misafirlerimiz ek ücret karşılığı, tatil paketi içerisinde bulunan aktivitelerde değişiklik yapabilir, ilave aktiviteler ekleyebilir ya da otel konaklamasını uzatabilmektedir.

Mini tatil paketimize arzu ettiğiniz tarihlerde katılabilirsiniz. Marmaris'e transfer sizden, Aktiviteli, keyifli ve eğlenceli bir tatil bizden!


Otel seçeneklerimiz

Tatil paketimiz için afişe ettiğimiz kişi başı fiyat, kahvaltı dahil otel konaklaması, günlük aktiviteleri ve aktivite sırasında öğlen yemeğini kapsayan toplam fiyattır. Bayram dönemleri de dahil olmak üzere bütün sezon için tek fiyat politikası uygulamaktayız. Tatil paketlerimiz iki kişi katılım olarak planlamaktayız. Tek kişi katılımlarda, tek kişi konaklamadan kaynaklanan ek ücret çıkmaktadır.

Tatil paketi kapsamında konaklamanız, Marmaris merkezli ve kahvaltı dahil 3 yıldızlı Oasis hotel'de gerçekleşmektedir. Aktivitelerde öğlen yemeği servisimiz bulunmaktadır. Aktiviteniz bulunmayan serbest günlerde ise öğlen yemeği servisimiz bulunmamaktadır. Bir çok misafirimiz otele beğımlı olmak yerine serbest günlerde öğlen ve akşam yemeği için Marmariste bulanan farklı konseptlerdeki restaurantları değerlendirmektedir.

Arzu eden misafirlerimiz için 4 yıldızlı, yarım pansiyon veya her şey dahil otel konaklaması da planlamaktayız. 4 yıldızlı otelimizde konaklamayı terchi eden misafirlerimiz ise sabah, öğlen ve akşam yemeği otelde dahil olarak konaklama yapmaktadır. Her şey dahil konseptimiz, otel içerisinde tüketilen lokal alkollü ve alkolsüz içecekleri de kapsamaktadır. Aktiviteler sırasında öğlen yemeği dahildir fakat içecekler dahil değildir. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

dmy-his-175-002

Oasis Hotel

3 yıldızlı, Kahvaltı dahil konaklama

Sabah Kahvaltısı ve aktivitelerde öğlen yemeği dahil
Akşam yemeği ya da içecekler dahil değildir.

Tatil paketi fiyat periyodu

1. periyot1.Nis3.Haz450 TL.
2. periyot4.Haz8.Haz500 TL.
3. periyot9.Haz9.Ağu450 TL.
4. periyot10.Ağu20.Eyl500 TL.
5. periyot21.Eyl18.Eki400 TL.
dmy-his-175-001

Sesin Hotel

4 yıldızlı, Her şey dahil konaklama

Sabah, Öğlen ve Akşam yemekleri
Gün boyu sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekler

Tatil Paketi Fiyat Periyodu

1. periyot1.May3.Haz450 TL.
2. periyot4.Haz8.Haz600 TL.
3. periyot9.Haz30.Haz575 TL.
4. periyot1.Tem9.Ağu650 TL.
5. periyot10.Ağu14.Ağu700 TL.
6. periyot15.Ağu31.Ağu650 TL.
7. periyot1.Eyl27.Eyl575 TL.
8. periyot28.Eyl18.Eki450 TL.

Marmaris mini tatil paketi programı

1. gün; Otele giriş

Tatil paketi kapsamında ilk günü boş bırakıyoruz. Serbest zaman olarak değerlendirebileceğiniz ilk gün, yol yorgunluğunu atabilir, otelimizin havuzunda yada sahilde keyifli vakti geçirebilir ve Marmaris'i keşfedebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz, daha önceden firmamıza bilgi vererek aktivite günlerinde değişiklik yapabilmektedir.

Otelerimizde oda teslim (Check-in) saati 14:00'de başlamaktadır. Otele giriş günü erken bir saatte Marmaris ulaşan misafirlerimiz, eşyalarını otelimize emanet edebilirler.

2. Gün; Marmaris Tekne Turu

Marmaris'in en popüler, en çok tercih edilen günübirlik turu Marmaris tekne turu ile Marmaris'in eşsiz koyların keşfedebilir, masmavi suların yüzebilirsiniz.

 • 08:00 - 09:15 arası Otelde kahvaltı Saati
 • 09:15 Tekneye Transfer
 • 10:00 Tekne hareket saati
 • 11:00 Cennet adası, Dilek mağarası ve Akvaryum koyu yüzme molası
 • 12:30 Kumlubük koyu yüzme molası ve öğle yemeği
 • 13:30 Turunç limanı ve 1 saat mola
 • 15:00 Yeşil deniz yüzme molası
 • 16:30 Kıyaya yanaşma ve otele dönüş
Marmaris mini tatil paketi, Marmaris aktiviteli tatil paketi, Marmaris tatili, Marmaris tatil paketleri, aktivite paketleri
img-20170612-wa0033
Marmaris mini tatil paketi, Marmaris aktiviteli tatil paketi, Marmaris tatili, Marmaris tatil paketleri, aktivite paketleri
img-20170821-wa0011

Akşam Aktivitesi; Mehtap turu

Mehtap turu, korsan teknesi ile haftanın 3 günü düzenlenmektedir. Tatil paketi kapsamında bulunan bu aktivitemiz promosyon (bedelsiz) olarak dahil edilmiştir. Hizmet, şirketimiz tarafından bedelsiz sunulmaktadır. Arzu eden misafirlerimizin katılma zorumluluğu bulunmadığı gibi gün değişikliği de yapabilmektedir.

 • 20:00 Otelden servis ile alınış
 • 21:00 Tekne hareket saati ve Marmaris koyu içinde gezi
 • 21:30 Canlı Dj performansı ve eğlence
 • 23:00 Köpük partisi
 • 23:30 Limana dönüş

Korsan teknesi mehtap turu için otelden, limana transfer bulunmaktadır fakat geri dönüş servisi bulunmamaktadır. Bir çok misafirimiz, tekne dönüşü barlar sokağı yada Marmaris marinada zaman geçirmek istediğinden dolayı geri dönüş servisi yapılmamaktadır. Otellerimiz ile Marmaris marina arasındaki mesafe ortalama 5-10 dk yürüyüş mesafesindedir.

Marmaris mini tatil paketi, Marmaris aktiviteli tatil paketi, Marmaris tatili, Marmaris tatil paketleri, aktivite paketleri
Marmaris mini tatil paketi, Marmaris aktiviteli tatil paketi, Marmaris tatili, Marmaris tatil paketleri, aktivite paketleri
Marmaris mini tatil paketi, Marmaris aktiviteli tatil paketi, Marmaris tatili, Marmaris tatil paketleri, aktivite paketleri
Marmaris mini tatil paketi, Marmaris aktiviteli tatil paketi, Marmaris tatili, Marmaris tatil paketleri, aktivite paketleri
marmaris_korsan_mehtap_turu_1
marmaris_korsan_mehtap_turu

3. Gün; Marmaris Jeep Safari

Marmaris çevresinde bulunan köyleri, popüler plaj ve turistlik yerleri geziyoruz. Su savaşları yapıyoruz ve şelalede yüzme molası veriyoruz.

 • 08:00 – 09:30 arası Otelde kahvaltı Saati
 • 09:30 Otelden Jeepler ile alınış
 • 10:00 Buluşma noktası ve gün hakkında bilgilendirme
 • 10:15 – 11:30 arası jeepler ile arazide off-road ve su savaşı
 • 12:00 Kızkumu plajı
 • 13:30 Turgut köyü öğle yemeği
 • 14:30 Turgut şelalesi
 • 16:30 Otele dönüş
Marmaris mini tatil paketi, Marmaris aktiviteli tatil paketi, Marmaris tatili, Marmaris tatil paketleri, aktivite paketleri
Marmaris mini tatil paketi, Marmaris aktiviteli tatil paketi, Marmaris tatili, Marmaris tatil paketleri, aktivite paketleri
marmaris-jeep-safari-turu-2
marmaris-jeep-safari-turu-7

3. Gün; Otelden Çıkış

Otelden çıkış günümüzde, tatil paketi kapsamında bir aktivitemiz bulunmaktadır. Fakat arzu eden misafirlerimiz bu aktiviteyi ilk gün olarak değiştirebilirler. Aktivite gün değişikliği yaparken Marmaris'e ortalama varış saatinizi lütfen göz önünde bulundurunuz.

Oda teslim saati en geç öğlen 12:00'de gerçekleşmektedir. Bu durumda son gün aktivitemize katılmadan önce çantalarınızı hazırlayıp, odanızın anahtarını resepsiyona teslim etmeniz gerekmektedir. Çanta ve bavulunuzu otelimize emanet edebilirsiniz. Siz son aktivitenizde eğlenirken, bir sonraki katılımcılarımız odalarına yerleşmekte olacak.


Dahil Olanlar için tıklayınız;

Tatil paketimiz,

 • 2 gece 3 gün otel konaklaması dahildir.
 • Otelde açık büfe sabah kahvaltı ve aktivitelerde öğlen yemeği dahildir.
 • Aktiviteler; Tekne Turu, Jeep Safari, Mehtap turu dahildir.
 • Tüm ara transferler
 • Rehberlik hizmeti
 • Kişiye özel ferdi kaza sigortası
Dahil Olmayanlar için tıklayınız;
 • Bulunduğunuz şehirden Marmaris’teki otelimize ulaşım
 • Otel içerisinde Kahvaltı saatleri dışında tüketilen yemek ve içecekler dahil değildir. (Her şey dahil konaklama seçen misafirlerimiz hariç)
 • Jeep safari sırasında icecekler dahil değildir.
 • Mehtap turu sırasında akşam yemeği ve icecekler dahil değildir.
 • Mehtap turu otele dönüş servisi
 • Jeep safari sırasında su tabancaları
 • Aktiviteler sırasında çekilen fotoğraf ve videolar (kendi fotoğraflarınızı çekebilirsiniz)
Otel ve Konaklama için tıklayınız;

Konaklamanız, kendi otel işletmemiz ve anlaşmalı olduğumuz diğer otel işletmelerinde gerçekleşmektedir. Arzu ettiğiniz konaklama konsepti (Kahvaltı dahil, yarım pansiyon ya da her şey dahil otel) doğrultusunda otel rezervasyonunuz tarafımızca (bilginiz dahilinde) gerçekleşmektedir.

Otelerimizin tümü Marmaris merkezinde ve sahile ortalama 200 - 400 metre mesafede bulunmaktadır. Tatil paketimize rezervasyon yaptığınız tarih aralığında otelimiz dolu olduğu taktirde tarafınıza bilgi verilerek otel değişiminiz gerçekleşecektir.

Otellerimizi incelemek için tıklayınız!

Otellerimizde ekstra gece konaklamak isteyen misafirlerimizden ek ücret talep edilir. Önceden otel ve konaklama rezervasyonu yaptırmış olan misafirlerimiz için, Kendi paketini kendin yarat programı ile sadece aktivite paketi satın alabilirler.

Ödeme, Ulaşım ve Önemli Notlar;

ÖDEME NOTLARI:

Tatilmoni Turizm Seyahat Ltd. Şti. tamamen yasal TİCARET ODASI üyesi ve TÜRSAB (Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği) üyesi olan bir Limited Şirketi'dir. Rezervasyonlarınızı gerçekleştirebilmek ve tatilinizi garanti adına alabilmek adına, rezervasyon sırasında 300 tl ön ödeme talep edilmektedir. Ön ödemenizi şirketimizin banka hesabına gerçekleştirmeniz durumunda tarafınıza rezervasyon onay formu gönderilmektedir. Kalan ödemeniz ise otele giriş gün tahsil edilmektedir.

Tatilmoni.com yasallığını kontrol etmek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz.

Konu ile ilgili detaylı bilgi için yetkili; Sercan Çetinkaya, Sabit Hat: 009 0252 417 32 62 – Şirket Cep: 009 0552 241 94 93 Whatsapp: 009 0552 241 94 93 - E-Mail: info@tatilmoni.com üzerinden ulaşabilirsiniz.

ÖNEMLİ NOTLAR:

Yukarıdaki günübirlik aktivite şeması bilgilendirme amaçlıdır. Aktivite günleri o dönemdeki turların yoğunluğuna veya hava durumuna göre sıralaması değişebilir. Bu değişiklikler misafirlerimize bir gün öncesinden bildirilmektedir.

Bütün aktivitelerimiz, katılımcıların en üst düzeyde eğlenmesi için gerekli güvenlik önlemleri alınarak hazırlanmıştır.

Aktiviteli tatil paketlerimiz yetişkinler için düzenlenmektedir. Paketlerimizde bulunan aktivitelerin bazılarına çocukların katılması ya da hamile bayanların katılması uygun değildir.

Aktivite tatil paketlerimiz minimum 2 kişilik olarak organize edilir, tek katılımcı için ek ücret talep edilir.

ULAŞIM NOTLARI:

Bulunduğunuz şehirden Marmaris’teki otele ulaşım paket tatilimize dahil değildir. Marmaris’e kendi aracınız, otobüs ya da havayolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Arzu eden misafirlerimiz otel önünden geçen minibüsler ile şehir içi ulaşımlarını sağlayabilirler.

Havayolu ile gelen misafirlerimiz Havaş ya da Muttaş servisleri ile Marmaris’e kolaylıkla transferlerini gerçekleştirebilir fakat Özel transfer isteyen misafirlerimiz için havalimanı transferi organize ediyoruz.


dmy-his-125-006
Marmaris ekonomik 4 gün tatil paketi
dmy-his-125-002
Marmaris klasik tatil paketi
dmy-his-125-003
Marmaris aksiyon tatil paketi
dmy-his-125-004
Marmaris ekonomik tatil paketi
dmy-his-125-005
Marmaris multi tatil paketi

Marmaris Mini Tatil Paketi

  Fiyat & Rezervasyon

  Fiyat (kişi başı): ₺ 450
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ DoğruYanlış
  Fiyat & Rezervasyon