Marmaris Eko 4 Gün Tatil Paketi

0 (Yorum Yok)
From: 0,00 ₺
0
(Yorum)
Rezervasyon Yap
Süre

3 Gece 4 Gün

Tur Türü

Günlük Tatil Paketi

Kontejyan

Sınırsız

Diller

Türkçe

Tatil Paketi Hakkında

Marmaris Eko 4 Gün Tatil Paketi

Marmaris Ekonomik 4 Gün Tatil Paketi, en çok tercih edilen tatil paketlerimizden birisidir. Marmaris’te bulunan en eğlenceli, en popüler aktiviteleri bu tatil paketimiz ile bir araya getirdik. Tatil paketimiz kapsamında Marmaris merkezinde 3 gece 4 gün otel konaklaması ve 5 aktivite bir arada düzenlediğimiz tatil paketi detaylarını aşağıda bulabilirsiniz. Tatil paketlerimizde bulunan farklı konum ve konsepte sahip otellerimizden, dilediğiniz şekilde sabah kahvaltısı ya da her şey dâhil seçeneğinden yararlanıp, hayal ettiğiniz tatili gerçekleştirebilirsiniz.

Tatil paketi fiyatlarımız kişi başı ücretlendirilir.

 

Tatil paketimize dahil aktiviteler;

 • Marmaris Tekne Turu
 • Marmaris Jeep Safari
 • Marmaris Dalış Turu
 • Hamam
 • Barlar Sokağı Aktivitesi

Ek Bilgiler

 • Tatil paketine otel konaklaması ve günlük turlar dahildir.
 • Tatil Paketlerimiz iki kişilik katılım olarak planlanır. Fiyatlarımız çift kişilik (double) odalarda kişi başına düşen fiyattır. Tek kişilik (single) konaklamalarda fiyat farkı oluşacaktır. Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.
 • Tatil paketlerimiz için herhangi bir gün kısıtlaması yoktur. Arzu ettiğiniz tarihlerde giriş yapabilirsiniz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • • 3 gece 4 gün otel konaklaması
 • • Tatil paketi kapsamında seçilen otel konseptine göre yemek servisleri
 • • Aktivitelerde öğlen yemeği
 • • Marmaris tekne turunda (soft) içecekler
 • • Dalış turunda ekipmanlar
 • • Tüm ara transferler
 • • Rehberlik hizmeti
 • • Kişiye özel ferdi kaza sigortası
 • • Bulunduğunuz şehirden Marmaris’teki otele ulaşım
 • • Aktivitelerde içecek servisi dahil değildir.
 • • Dalış turu, jeep safari turu, hamam ve barlar sokağı aktivitelerinde içecek servisi
 • • Mehtap turu otele dönüş servisi
 • • Jeep safari sırasında su tabancaları
 • • Aktiviteler sırasında çekilen fotoğraf ve videolar (kendi fotoğraflarınızı çekebilirsiniz)

Tatil Paketinin İçeriği

Gün 1: Otele Giriş

Otele giriş esnasında rehberimiz sizinle buluşarak tatil paketimiz hakkında detaylı bilgilendirme yapmaktadır. Tatil paketi kapsamında ilk gün aktivitemiz Marmaris tekne turudur. Aktivitemize katılmak için, sabah 08:30’da Marmaris'te olmanız gerekmekte fakat ilk gün Marmaris'e geç gelmeyi planlayan misafirlerimiz için bu aktivitemizi son güne kaydırabiliriz.

Gün 1: Marmaris Tekne Turu

Marmaris'in en popüler ve en gözde koylarını Marmaris tekne turu ile keşfediyoruz. Eşsiz koylarda ve masmavi sularda yüzme şansını elde ediyoruz. Marmaris tekne turu, 09:30 ile 16:30 arasında yapılmaktadır. Otelinizden servislerimiz ile alıyoruz ve dönüşte tekrar otelinize bırakıyoruz. Öğlen yemeği ve alkolsüz içecekler(kola,fanta,sprite,su ve kahve) tur süresince sınırsız olarak servis edilir. Marmaris tekne turu sırasıyla; Cennet Adası, Akvaryum Koyu, Fosforlu Mağara, Turunç ya da Amos ve Yeşil Deniz’de yüzme molası vermektedir.

Gün 2: Jeep Safari

Marmaris'in olmazsa olmaz aktivitesi jeep safari turu ile Marmaris'in çevresinde bulunan köyleri, kasabaları alt üst ediyoruz. Dünyaca meşhur Kızkumu plajından duruyoruz, masmavi Hisarönü körfezinden geçiyoruz. Buz gibi Turgut şelalesinde yüzme molası veriyoruz. Jeep safari turumuz sabah 09:30 ile 16:30 gerçekleşen turumuz ile keyifli ve eğlenceli bir gün sizi bekliyor.

2.Gün : Marmaris Türk Hamamı

Modern Türk Hamamı servisimiz ile rahatlama, yeniden doğma hissini yaşamak ve yoğun hayatın stresini atabilmeniz için sizlere hazırladığımız program ile keyif dolu bir zaman geçirebilirsiniz. Programa dahil olanlar; -Kese -Köpük -Sauna -Yağ masajı Marmaris Modern Türk Hamamı saat 10.00-17.00 saatleri arasında düzenlenmektedir.

Gün 3: Tüplü Dalış

Sualtı dünyasına heyecan verici bir yolculuğa çıkıyoruz. Deniz canlılarını kendi ortamlarında keşfetme ve daha önce yaşamadığınız farklı bir tecrübe için hazır olun. Profesyonel ekipman ve eğitmenlerimiz eşliğinde düzenlediğimiz bu aktivite için çok iyi yüzücü olmanıza gerek yoktur. Hatta yüzmeyi bilmenize bile gerek yoktur. Sadece astım, kalp rahatsızlığı, yüksek tansiyon ve sara hastalığı gibi ciddi rahatsızlıkları bulunan katılımcılar dalış yapamazlar. Not: Dalış yapmak istemeyen misafirlerimiz refakatçi olarak katılabilir. 0-16 yaş aralığındaki çocuklar federasyon kuralları gereği dalış yapamaz.

3. Gün: Barlar Sokağı ( Akşam Aktivitesi )

Barlar sokağı aktivitesinde, tatil bölgelerinin en popüler gece hayatının bulunduğu, Marmaris Kalesi’nin eteklerinde bulunan barlar sokağını ziyaret ediyoruz. Birbirinden canlı ve farklı konsepte sahip gece club’leri ile tatiliniz boyunca eğlenceye doyacaksınız. Servis saatimiz 21.30’dur.

Gün 4: Otelden Çıkış

Maalesef mükemmel bir haftanın sonuna geldik ve geri dönmek istemeyeceksiniz. Sabah kahvaltısından sonra arzu ederseniz otelimizin havuzuna girebilir ya da sahilden denize girebilirsiniz. Otel çıkış saatimiz 12.00’dir. Arzu ederseniz valizinizi otel resepsiyonuna emanet edebilir ve şehir turuna çıkabilirsiniz. Bir sonraki tatil programınızda görüşmek dileği ile Hoşçakalın :)

Tatil Paketi Bölgesi

Marmaris Tatil Paketi

Dil

Türkçe

Sıkça Sorulan Sorular

Aktiviteli tatil paketlerimiz için farklı otel konseptlerimiz bulunmaktadır. Sizin için en ideal olan otel tipini seçerek tatil paketimize katılabilirsiniz. Seçtiğiniz otel tipine göre öğünler belirlenmektedir. Tatil paketimizde bulunan tam günlük aktivitelerde öğlen yemeği servisi bulunmaktadır. Yarım günlük aktivitelerde ise öğlen yemeği servisi bulunmamaktadır. - Kahvaltı dahil konaklama seçildiğinde, otelde açık büfe kahvaltı ve tam günlük aktivitelerde öğlen yemeği servisi dahildir. - Yarım pansiyon konaklama (Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği) seçildiğinde, otelde açık büfe kahvaltı, tam günlük aktivitelerde öğlen yemeği servisi ve otelde akşam yemeği servisi dahildir. - Her şey dahil konaklama (Sabah, öğlen ve akşam yemeği dahil + Alkollü ve alkolsüz içecekler otelde dahil konaklama) seçildiğinde, otelde alkollü ve alkolsüz içecekler dahil olup aynı zamanda otelde açık büfe kahvaltı, tam günlük aktivitelerde öğlen yemeği servisi ve otelde akşam yemeği servisi dahildir.

Aktiviteli tatil paketlerimiz 2 kişilik konaklama olarak planlanmaktadır. Sayfamızda afişe ettiğimiz fiyatlarımız çift kişilik (double) odalarda kişi başına düşen fiyattır. Tek kişilik (single) konaklamalarda fiyat farkı oluşmaktadır.

Tatil paketi içerisinde bulunan aktivitelerde değişiklik yapılabilir. Bu durumda oluşacak ek ücret misafire yansıtılmaktadır. Katılımcı değişiklik yapmak istediği aktiviteyi rehberimize yada satış temsilcisine aktivitenin düzenleneceği tarihten en az bir gün önceden bildirmek durumundadır.

Otelimize arzu ettiğiniz tarihlerde giriş yapabiliyorsunuz (müsaitlik durumuna göre) Aktivitelerimiz ise sadece bir gruptan ziyade, her gün farklı gruplar ile düzenleniyor. Katılımcıların bazıları kendi otelimizde, bazıları diğer anlaşmalı otellerimizden ve bazıları ise ofislerimizden katılmakta. Günlük turlarımıza katılan kişi sayısı ise ortalama 60 kişi ile 100 kişi arasındadır. Katılımcılarımız; Türk, İngiliz, Avrupalı, Ruslardan oluşmaktadır. Firmamızın; Marmaris ve çevresinde 9 farklı noktada ofisi, 1 otel ve 1 apart işletmesi ayrıca birçok otel ile anlaşması bulunuyor.

Aktiviteli tatil paketi rezervasyonunu yaptırmış ve iptal işlemi yapmak isteyen misafirlerimiz için tatil paketi başlama tarihinden son 7 gün öncesine kadar iptal işlemi yapılmaktadır. Tatil paketi başlama tarihinden son 3 gün öncesine kadar ise tatil paketi tarihlerinde değişiklik yapılabilmektedir. Tatil paketi değişikliğinden kaynaklanacak fiyat farkı durumunda ise rezervasyon işlemi tamamlanmadan önce tatil paketi katılımcısına fiyat bilgisi verilir ve fiyat farkı talep edilir.

Otelimize arzu ettiğiniz tarihlerde giriş yapabiliyorsunuz (müsaitlik durumuna göre) Aktivitelerimiz ise sadece bir gruptan ziyade, her gün farklı gruplar ile düzenleniyor. Katılımcıların bazıları kendi otelimizde, bazıları diğer anlaşmalı otellerimizden ve bazıları ise ofislerimizden katılmakta. Günlük turlarımıza katılan kişi sayısı ise ortalama 60 kişi ile 100 kişi arasındadır. Katılımcılarımız; Türk, İngiliz, Avrupalı, Ruslardan oluşmaktadır. Firmamızın; Marmaris ve çevresinde 9 farklı noktada ofisi, 1 otel ve 1 apart işletmesi ayrıca birçok otel ile anlaşması bulunuyor.

Aktiviteler sırasında fotoğraf ve video çekimi profesyonel ekiplerce yapılmaktadır. Arzu eden misafirlerimiz kendi fotoğraf ve videolarını çekebildiği gibi ek ücret karşılığında profesyonel hizmette alabilmektedir. Fotoğraf ve video ücretleri ise misafirlerin tam olarak ne satın almak istedikleri doğrultuda değişiklik göstermektedir. Firmamız, aktivitelerde çekilen fotoğraf ve video gibi ilave hizmetlerden (içecek, hediyelik eşya vb.) mesul değildir. Firmamız; Tatil paketleri, otel konaklaması planlaması, aktiviteleri düzenlemek ve misafirlerimizin keyifli vakit geçirmesi için olabilecek en iyi planlamayı yapmak ile yükümlüdür.

Tatil paketimiz dahilinde bulunan otel konaklaması ve aktiviteler için önceden yeriniz ayrılmaktadır. Tatil paketi başlangıç gününde katılımcı gelmediği taktirde, katılımcı için ayrılan oda tekrar satılamayacağından dolayı cezai işlem uygulanmaktadır. Tatil paketi içerisinde bulunan aktiviteye zamanında hazır olmayan, aktivite saatini kaçıran ya da tercihen katılmak isteyen misafirlerin bileti yanar ve iade yapılmamaktadır.

Aktiviteli tatil paketinden tercihen, mücbir sebep yada zorunlu olarak erken ayrılmak ya da devam etmek istemeyen misafirlerimiz için her hangi bir ücret iade yapılmamaktadır.

Aktiviteli tatil paketlerimiz için bulunduğunuz şehirden Marmaris’teki otele ulaşım dahil değildir. Türkiye'nin ve dünyanın bir çok farklı noktasından katılımcı gelmektedir, Marmaris’e kendi aracınız, otobüs ya da havayolu ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Havayolu ile gelen misafirlerimiz Havaş ya da Muttaş servisleri ile Marmaris’e kolaylıkla transferlerini gerçekleştirebilir fakat Özel transfer isteyen misafirlerimiz için havalimanı transferi organize ediyoruz.

Dalaman ya da Milas havaalanından transfer isteyen misafirlerimiz için, özel araç ile tek yön transferi için müşteri temsilcimiz ile iletişime geçiniz.

Marmaris otogarına geldiğinizde otelimize ulaşmanın 2 yolu mevcut. 1. Yolu; otogardan taksi ile gelebilirsiniz. 2. Yolu; Şehiriçi dolmuşları (Siteler dolmuşu) Marmaris merkezinde bulunan otelimize ulaşım sağlayabilirsiniz. Konu ile ilgili rehberimiz yada satış temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Tatil Paketinin Konumu

Minumum Fiyat 0,00 ₺

Satış Temsilcisi

İletişim Bilgileri

E-posta

info@tatilmoni.com

Telefon

0552 241 94 93

Diğer İlginizi Çekecekler