Turunç Kleopatra Turu

0 (Yorum Yok)
From: 0,00 ₺
0
(Yorum)
Rezervasyon Yap
Süre

09:15 - 18:00

İptal

1 güne kadar

Kontejyan

Sınırsız

Diller

İngilizce, Türkçe

Tur Hakkında

Turunç Kleopatra Turu

 

Turunç ufak, şirin ve sakin bir ege kasabasıdır. Turunç günlük turlar acısından çok gelişmemiştir ve Turunç Kleopatra turu için maalesef otellerden servis düzenlenmemektedir. Turunç Kleopatra turu aktivitesine katılmak isteyen tatilcilerin Marmaris’te bulunan ofisimize kendi imkanları ile gelmeleri gerekmektedir. Marmaris’te bulunan ofisimize sabah 09:00 da geldiğiniz taktirde, aracınızı ofisimizin arkasında bulunan araç park yerlerine park ederek rahatlıkla turumuza katılabilirsiniz. Turunç, Marmaris’e 19 km mesafe bulunmaktadır.

Turunç Kleopatra turu için Marmaris’ten her gün düzenlediğimiz günübirlik tur ile Gökova körfezinin eşsiz koylarını görme şansını elde edebilirsiniz. Kleopatra turu ile 3 farklı koyda yüzme molası ve ortalama 2 saatlik ada ziyaretini kapsamaktadır. Turunç Kleopatra turumuz ücrete dahil öğlen yemeği ile düzenlenmektedir. Tur esnasında alkollü ve alkolsüz içecekler ek ücret karşılığında servis edilir. Kleopatra adası, milli park olduğundan dolayı ada girişi ücretlidir ve tur fiyatına dahil değildir. Sadece 65 yaş üzeri olan kişiler ücretsiz giriş sağlamaktadır.

Turunç Kleopatra turu, Marmaris yarımadasının diğer tarafında kalan Akyaka’nın da bulunduğu Gökova körfezinde bulunmaktadır. Kleopatra adası, sahilinde bulunan kum ile meşhur olmuştur. İnanışa göre Cleopatra, Roma zamanında bu adada bir süre yaşamış ve gemiler dolusu çöl kumunu getirtmiş kendisi için özel bir plaj yaptırmıştır. Ada içerisinde bulunan o dönemden kalma antik şehirde yaşamıştır. Geçmişten günümüzde kadar kalan bu antik yapılar, şu an açık hava müzesi halinde ziyaretcileri ağırlamaktadır.

Ek Bilgiler

 • Turunç kleopatra turumuz ücrete dahil öğlen yemeği ile düzenlenmektedir. Tur esnasında alkollü ve alkolsüz içecekler ek ücret karşılığında servis edilir.
 • Kleopatra adası, milli park olduğundan dolayı ada girişi ücretlidir ve Tur fiyatına dahil değildir. Sadece 65 yaş üzeri olan kişiler ücretsiz giriş sağlamaktadır.
 • Günlük turlar Turunç'a en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

Dahil Olanlar / Dahil Olmayanlar

 • Çamlı limanı transfer
 • Milli park girişi (opsiyonel)
 • Tekne turu
 • Alkolsüz içecekler (opsiyonel)
 • Öğle yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Ferdi kaza sigorta
 • Otelden alınış ve bırakma
 • Milli park girişi (opsiyonel)
 • Fotoğraf ve Videolar
 • Alkollü içecekler
 • Hediyelik eşyalar

Tatil Paketinin İçeriği

Turunç'a servisimiz olmadığından tura katılmak için Marmaris'e gelmeniz gerekmektedir. Gezi sabahı önceden belirlemiş olduğumuz buluşma noktasında özel servis ile alıyoruz, Marmaris’e 20 km uzaklıktaki Çamlı limanına transferinizi gerçekleştiriyoruz.

Çamlı limanından rehberlerimiz eşliğinde tekne turumuz başlıyor ilk durağımız Boncuk koyu ve 30 dakika yüzme molası veriyoruz. Boncuk koyunun ardından son yıllarda çok meşhur olan İncekum koyuna geçiyoruz. Burada 1 saatlik yüzme molası ve öğle yemeği servis yapılıyor

Öğle yemeğini sonrası Cleopatra adasına geçiyoruz. Kleopatra adasında ortalama 2 saatlik mola veriyoruz. Ada da bulunan Şezlongları kullanabilir, antik şehri ve amfi tiyatroyu gezebilirsiniz. Bir sonraki molamız ise Fenerli ada ve 30 dakika yüzme molasıdır.

Daha sonra tekrar Çamlı limanına geri döndüğümüzde ise Marmaris'e geri dönüyoruz ve sizi servislerimiz ile aldığımız noktaya bırakıyoruz. Geri dönüşü kendi araçlarınız veya toplu taşıma ile gerçekleştirebilirsiniz

Dil

İngilizce
Türkçe

Tur Konumu

Yorum

0/5
Derecelendirilmemiş
(Yorum)
Mükemmel
0
çok iyi
0
Ortalama
0
Kötü
0
Korkunç
0
Bu günlük tur için 0 inceleme - 1 ile 0 gösteriliyor

Bir yorum yaz

Minumum Fiyat 0,00 ₺
0 (Yorum Yok)

Satış Temsilcisi

İletişim Bilgileri

E-posta

info@tatilmoni.com

Telefon

0552 241 94 93

Diğer İlginizi Çekecekler