Akyaka Günlük Turları

Akyaka Günlük Turları, Akyaka Aktiviteleri ve Akyaka Günübirlik gezileri

Akyaka Günlük Turları, Son yıllarda çok popüler olan Akyaka ve çevresi muhteşem bir doğaya, mimari yapıya aynı zamanda kendinizi çok huzurlu ve mutlu hissedebileceginiz
bir atmosfere sahip ufak bir Ege kasabasıdır. Muğla merkezine sadece 25 km. uzaklıkta olan Akyaka ayrıca Marmaris ve Fethiye yi kara yolu ile birbirine bağlandıgı bir yerdedir. Bu nedenle hemen herkesin, bütün tatilcilerin yolu üzerinde bulunmaktadır. Akyaka; Sakardağı eteklerinden başlayıp Gökova körfezinine kadar inmekte ve bu nedenle bir tarafı yemyeşil cam ormanları ile bir diğer tarafı ise masmavi Ege denizi ile kaplıdır.
Akyaka ne kadar gelişmiş ve popüler bir kasaba olsada Akyaka günlük turları acısından malesef çok fazla alternatif sunmamaktadır. Akyaka günlük turları için Marmaris'e bağlıdır. iki kasaba arasında 25 km. lik bir mesafe olduğu için bir çok tatilci ve katılımcı Marmarise gelerek, buradan günlük turlara katılmaktadır. Katılabileceginiz Akyaka günlük gezileri listesi ve detaylı bilgileri aşağıda bulabilirsiniz. Akyakaya gelip, Akyaka günlük gezileri yapmadan dönmek olmaz.