Akyaka Atv Safari

Akyaka Atv Safari Rezervasyonu

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
1 kişi 1 araç ₺ 410 ₺ 0
2 kişi 1 araç ₺ 420 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Akyaka Atv safari turu, Akyaka ilçesinde safari turları düzenlenmemektedir. Tatil için ya da günübirlik gezi için Akyaka'yı tercih eden bir çok gezgin ve ve tatilci bu tarz aktiviteler için Akyaka'ya en yakın olan Marmaris'i tercih etmektedir. Sizi de Akyaka atv safari ya da Akyaka safari turları için Marmaris'e bekliyoruz. Atv safari turu Marmaris’in en popüler turlarından birisidir. Safari turu toplamda 4 saatlik (yarım günlük) aktivite olup, araça isterseniz tek kişi yada 2 kişi olarak binebilirsiniz. Atv safari turunda araçları katılımcı kendisi kullandığından dolayı kişisel aktivite sınıfında yer almaktadır.

  Akyaka atv safari turu için minimum bir gün önceden rezervasyon yaptırmak gereklidir. Arzu ederseniz telefon numaralarımızdan yada rezervasyon maili ile bize ulaşabilir ve detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Akyaka'ya en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Seyahat sigortası
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Hotelden alınış
  ❌ Hotele geri bırakma
  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Yeme & İçme

  Tur Saatleri;

  ✅ Günde 4 seans düzenlenir
  ✅ Başlama saatleri;
  10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00