Akyaka Buggy Safari

Akyaka Buggy Safari Rezervasyonu

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
1 kişi 1 araç ₺ 410 ₺ 0
2 kişi 1 araç ₺ 420 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Akyaka buggy safari turu, Akyaka kasaba merkezinden başlayan Akyaka buggy safari turu henüz düzenlenmemektedir. Tatili için Akyaka'yı tercih eden misafirlerin çoğunluğu günlük turlar için Marmaris'i tercih etmektedir. Marmaris ile Akyaka arası ortalama 25 km mesafede olduğundan dolayı birçok tatilci ve katılımcı toplu taşıma ya da kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan merkez ofisimize gelerek buggy safari turuna rahatlıkla katılabilmektedir. Siz ofisimizin etrafında bulunan araç park yerlerine aracınızı bırakarak Akyaka'dan buggy safari turu aktivitesine katılabilirsiniz.
  Buggy safari turu her gün 4 seans olarak düzenlenmektedir. Seanslar; 10:00, 12:00, 14:00 ve 16:00 Toplamda 3 saat süren Akyaka buggy safari turu ile çok keyifli vakit geçirebilir, kendi buggy aracınızı kendiniz sürebilir ve farklı bir arazi sürüşü tecrübesi edinebilirsiniz.
  Bizimle iletişime geçerek bu aktiviteye rezervasyon yaptırabilir ve aktivite için Marmaris'e geldiğiniz gün ödemeyi yapabilirsiniz. Marmaris'te düzenlenen Akyaka Buggy safari turu ise; Toplamda 3 saat süren bu kişisel aktivitemiz için isterseniz bir kişi bir araç alabilir yada iki kişi bir araç paylaşımı şeklinde planlama yapılabilir. Buggy safari turu bir buçuk saatlik arazi sürüşü içermektedir. İlk 45 dk. dağ yollarında konvoy halinde serbest sürüş, tepelere tırmanış, derelerden geçerek devam etmektedir. İkinci etapta ise 45 dk. boyunca atlama rampaları, çamur havuzları, tünel rampalarında kısacası özel parkurumuzda geçmektedir.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Akyaka'ya en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Seyahat sigortası
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Hotelden alınış
  ❌ Hotele geri bırakma
  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Yeme & İçme

  Tur Saatleri;

  ✅ Günde 4 seans düzenlenir
  ✅ Başlama saatleri;
  10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00