Akyaka dalış turu, gezginlerin ve tatilcilerin yeni yeni keşfettiği ve çok fazla günlük tur popülasyonu olmayan ilçede Akyaka dalış turu düzenlenmemektedir. Akyaka günübirlik turlar ve Akyaka aktiviteleri için Akyaka'ya en yakın ve bir çok tatilcininde tercih ettiği Marmaris sadece 25 km mesafededir. Akyaka dalış turu için sizde Marmaristeki turlara katılabilirsiniz.
Arzu ederseniz kendi aracınız yada toplu taşıma ile Marmaris merkezinde bulunan ofisimize yada buluşma noktamıza gelebilir ve dalış turuna rahatlıkla katılabilirsiniz.

Kendi araçları ile gelen misafirlerimize, ofisimizin konumunu gönderiyoruz ve sabah saat 09:00'da gelmelerini talep ediyoruz. Aracınızı ofisimizin cevresinde bulunan park yerlerine park ederek servislerimiz ile aktiviteye rahatlıkla katılabilirsiniz. Dalış teknesi saat 09:30 limandan ayrılmaktadır. Dalış aktivitesine teknik eğitim, gün içerisinde 2 ayrı dalış, öğlen yemeği ve tüm ekipmanlar dahildir. Akyaka dalış turu hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Akyaka Dalış Turu
    tursab-dds-10974

    İletişimde kalın


    Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

    Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®