Akyaka Dalış Turu

Akyaka Dalış Turu Rezervasyonu

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı ₺ 400 ₺ 0
Refakatçı ₺ 200 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Akyaka dalış turu, gezginlerin ve tatilcilerin yeni yeni keşfettiği ve çok fazla günlük tur popülasyonu olmayan ilçede Akyaka dalış turu düzenlenmemektedir. Akyaka günübirlik turlar ve Akyaka aktiviteleri için Akyaka'ya en yakın ve bir çok tatilcininde tercih ettiği Marmaris sadece 25 km mesafededir. Akyaka dalış turu için sizde Marmaristeki turlara katılabilirsiniz.
  Arzu ederseniz kendi aracınız yada toplu taşıma ile Marmaris merkezinde bulunan ofisimize yada buluşma noktamıza gelebilir ve dalış turuna rahatlıkla katılabilirsiniz.

  Kendi araçları ile gelen misafirlerimize, ofisimizin konumunu gönderiyoruz ve sabah saat 09:00'da gelmelerini talep ediyoruz. Aracınızı ofisimizin cevresinde bulunan park yerlerine park ederek servislerimiz ile aktiviteye rahatlıkla katılabilirsiniz. Dalış teknesi saat 09:30 limandan ayrılmaktadır. Dalış aktivitesine teknik eğitim, gün içerisinde 2 ayrı dalış, öğlen yemeği ve tüm ekipmanlar dahildir. Akyaka dalış turu hakkında detaylı bilgi almak için TIKLAYINIZ!ya da bizimle iletişime geçebilirsiniz.


 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Akyaka'ya en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Dalış ekipmanları
  👍 Dalış eğitimi
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Hotelden alınış
  ❌ Hotele geri bırakma
  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur Saatleri;

  ✅ Alınış 09:00
  ✅ Limandan ayrılış 10:00
  ✅ Geri dönüş 16:00