Akyaka Jeep Safari

Akyaka Jeep Safari Rezervasyonu

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+ 12 yaş) ₺ 250 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 150 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Akyaka jeep safari turu, Akyaka son dönemde çok popüler ve gözde bir tatil beldesi olmasına rağmen maalesef kasaba merkezinden başlayan Akyaka jeep safari turu bulunmamaktadır. Akyaka günlük turları için Marmaris merkezine bağlıdır zira Marmaris ile Akyaka arası ortalama 25 km. mesafededir. Akyaka jeep safari turuna katılmak isteyen birçok misafirimiz toplu taşıma araçları ya da kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan merkez ofisimize gelmektedir. Marmaris merkezinde bulunan ofisimizin çevresindeki park yerlerine aracınızı bırakarak tura rahatlıkla katılabilirsiniz. Sizde Akyaka jeep safari turuna katılmak isterseniz bizimle iletişime geçerek rezervasyon yaptırabilir ve tura katılacağınız gün ödeme yapabilirsiniz.
  Akyaka jeep safari turu güzergâhı;
  Safari turumuz Marmaris merkezindeki ofisimizden sabah 09:30 da başlamaktadır. Akyaka'dan katılmak isteyen misafirlerimiz sabah 9:00 da Akyaka'dan ayrıldıkları taktirde rahatlıkla Jeep safari turuna yetişebilirler. Jeep safari güzergahı sırasıyla bir buçuk saat arazi sürüşü ve su savaşı, Hisarönü köyü, Kızkumu plajı, Turgut köyü ve öğlen yemeği servisi ardından Turgut şelalesi ve Marmarise geri dönüş. Akyaka jeep safari turu güzergahı saat 16:30 da bitmektedir.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Akyaka'ya en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Seyahat sigortası
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Hotelden alınış
  ❌ Hotele geri bırakma
  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi
  ❌ Su savaşı ekipmanı

  Tur Saatleri;

  ✅ Alınış 09:30
  ✅ Buluşma noktası hareket 10:15
  ✅ Geri dönüş 16:00