Akyaka Rafting Turu

Akyaka Rafting Turu Rezervasyonu

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı ₺ 800 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Akyaka Rafting Turu
  Akyaka Rafting Turu
  Akyaka Rafting Turu
  Akyaka Rafting Turu
  Akyaka Rafting Turu
  Akyaka Rafting Turu

  Akyaka rafting turu ile bol aksiyon ve macera dolu bir gün sizi bekliyor. Akyaka'dan 1 saat uzaklıkta olan Dalaman çayında gerçekleştirdiğimiz Akyaka Rating turu için katılım yaşı minimum 16'dır. Engelli ve sağlık problemi (Kalp, astım, hamile vb.) olmayan herkesin rahatlıkla katılabileceği bu aktivitemiz tam gün sürmektedir.

  Akyaka rafting turu detayları; Sabah saat 08:00'de sizi önceden belirlediğimiz buluşma noktasından alıyoruz ve servisimiz ile Dalaman çayında bulunan tesisimize getiriyoruz. Burada öncelikle gün hakkında kısa bir brifing, sabah kahvaltısı ve ekipmanlarınızı temin ediyoruz. Ardından 1 saatlik arazı sürüşü ile Rafting başlama noktamıza getiriyoruz. Burada eğitmenlerimiz ile gün hakkında bilge verme, teorik ve pratik eğitim almanızı sağlıyoruz.

  Akyaka rafting turu ortalama 8 km'lik parkur ve 3,5 saat sürmektedir. Rafting botlarımız 6 yada 8 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Adrenalin ve aksiyon dolu bir günün ardından sizi tekrar tesisimize getiriyoruz ve öğlen yemeğinin ardından tekrar geri dönüş yoluna geçiyoruz.

  Yanınıza almayı unutmayın!: Havlu , Mayo , Deniz ayakkabısı, Ekstra t-shirt, Güneş Kremi

  Dahil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis (Otele),Sabah kahvaltı ve Öğle yemeği, Teorik ve pratik eğitim, Gerekli Ekipman, Ferdi Kaza Sigorta

  Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve video çekimi, İçecekler

  Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme yada ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Akyaka'ya en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Gökova kavşağı alınış
  👍 Gökova kavşağı bırakma
  👍 Yamaç paraşütü
  👍 Fethiye turu
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Rehberlik Hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi
  ❌ Yamaç paraşütü (opsiyonel)

  Tur saatleri;

  ✅ Alınış 08:00
  ✅ Geri dönüş 19:00