Akyaka Rafting Turu
Akyaka Rafting Turu
Akyaka Rafting Turu
Akyaka Rafting Turu
Akyaka Rafting Turu
Akyaka Rafting Turu

Akyaka rafting turu ile bol aksiyon ve macera dolu bir gün sizi bekliyor. Akyaka'dan 1 saat uzaklıkta olan Dalaman çayında gerçekleştirdiğimiz Akyaka Rating turu için katılım yaşı minimum 16'dır. Engelli ve sağlık problemi (Kalp, astım, hamile vb.) olmayan herkesin rahatlıkla katılabileceği bu aktivitemiz tam gün sürmektedir.

Akyaka rafting turu detayları; Sabah saat 08:00'de sizi önceden belirlediğimiz buluşma noktasından alıyoruz ve servisimiz ile Dalaman çayında bulunan tesisimize getiriyoruz. Burada öncelikle gün hakkında kısa bir brifing, sabah kahvaltısı ve ekipmanlarınızı temin ediyoruz. Ardından 1 saatlik arazı sürüşü ile Rafting başlama noktamıza getiriyoruz. Burada eğitmenlerimiz ile gün hakkında bilge verme, teorik ve pratik eğitim almanızı sağlıyoruz.

Akyaka rafting turu ortalama 8 km'lik parkur ve 3,5 saat sürmektedir. Rafting botlarımız 6 yada 8 kişilik gruplardan oluşmaktadır. Adrenalin ve aksiyon dolu bir günün ardından sizi tekrar tesisimize getiriyoruz ve öğlen yemeğinin ardından tekrar geri dönüş yoluna geçiyoruz.

Yanınıza almayı unutmayın!: Havlu , Mayo , Deniz ayakkabısı, Ekstra t-shirt, Güneş Kremi

Dahil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis (Otele),Sabah kahvaltı ve Öğle yemeği, Teorik ve pratik eğitim, Gerekli Ekipman, Ferdi Kaza Sigorta

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve video çekimi, İçecekler

Ödeme koşulları; Marmaris günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme yada ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Akyaka Rafting Turu
    tursab-dds-10974

    İletişimde kalın


    Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

    Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®