Akyaka Marmaris Tekne Turu

Akyaka Marmaris Tekne Turu Rezervasyonu

Akyakadaki tatiliniz süresinde alternatif bir tekne turu yapmak isterseniz, sizi Marmaris tekne turuna davet ediyoruz. Dünyaca ünlü Marmaris koylarını ve çevresini keşfetmek hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı.

Marmaris merkezinden hareket eden teknelerimizde toplamda 5 - 6 farklı koyda yüzme molası, her şey dahil konsepti ile sınırsız içecek ve öğlen yemeği hizmetimiz bulunmaktadır.

Akyaka Marmaris Tekne Turu için sizi Marmaris'te bulunan ofisimize bekliyoruz. Detaylı bilgilendirme aşağıda bulunmaktadır.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Meşrubat Dahil Kişi Başı ₺ 210 ₺ 0
Herşey Dahil Kişi Başı ₺ 380 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • Marmaris tekne turu sadece öğlen yemekli ya da her şey dahil olarak 2 farklı alternatif sunmaktadır. Öğlen yemekli tekne turuna katılmak isteyen misafirlerimiz gün içerisinde içeceklerini ek ücret karşılığı temin edebilmektedir. Marmaris her şey dahil tekne turu ise öğlen yemeği ve gün boyu sınırsız içecekleri kapsamaktadır.

  Tekne turu sırasında ziyaret ettiğimiz koylarr ise; Yeşil deniz koyu, Cennet adası, Akvaryum koyu, Fosforlu mağara, Amos ve Turunç koyudur.

  Marmaris yoğun bir tatil beldesi olup, Marmaris tekne turu ise en çok tercih edilen aktivitelerden birisidir. Tekne turu için en az bir gün önce rezervasyon yapmanız gerekmektedir.

  • Akyaka Tekne Turu
  • Akyaka Tekne Turu
  • Akyaka Tekne Turu
  • Akyaka Tekne Turu
  • Akyaka Tekne Turu
  • Akyaka Tekne Turu

  Akyaka Marmaris tekne turu güzergahı;
  Marmaris limanından saat 10:00 da hareket eden teknemiz öncelikle Marmaris limanı çevresinden dolaşarak misafirlerin, Marmaris ve çevresinin doğal güzelliğini ayrıca kentsel yapısını deniz üzerinden keşfetmelerini sağlamaktadır. Teknemizin üst katında müzik eşliğinde güneşlenebilir ya da alt katta bulunan restoran bölümünde oturarak manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.
  İlk durağımız ve yüzme molası ise Marmaris'in tam karşısında bulunan Cennet adasıdır. Yüzme molaları yarım saat olarak planlanmaktadır. Cennet adasından sonraki durağımız ise kristal ve masmavi denizi ile adeta kendisine hayran bırakan Akvaryum koyudur. Sonrasında ise öğlen yemeğini servis ettiğimiz Kumlubük koyu ve burada yarım saat yüzme molası veriyoruz. Ardından Turunç köyüne gidiyoruz. Teknemiz Turunç'ta 1 saat mola vermektedir. Arzu ederseniz tertemiz sahilinden denize girebilir ya da Turunç köyünde bulunan hediyelik eşyacıları, pazarı ve köyü gezerek vakit geçirebilirsiniz.
  Son yüzme molası ise Yeşil deniz koyu ve yarım saat yüzme molasıdır. Arzu eden misafirlerimiz burada şnorkel yapabilir ya da sahile kadar yüzerek karaya çıkabilirler. Yeşil denize kara yolu olmadığı için eşsiz doğal güzelliği hiçbir zaman bozulmamıştır.

  Marmaris tekne gezisi, son yüzme molasının ardından İçmeler üzerinden Marmaris limanına geri dönmektedir. Geri dönüş yolunda teknemizde animasyon ve eğlence düzenlenmektedir. Teknemiz Marmaris limana yanaştığında, ofisimize geri dönüş servisimiz mevcuttur, geri dönüş servisi ve servisin yeri hakkında bilgiyi teknedeki görevlilere danışabilirsiniz.

  Akyaka merkezinden, Marmaris’teki tekne turuna katılmak için maalesef servisimiz bulunmamaktadır. Bu tekne turuna katılmak isteyen misafirlerimiz çoğunlukla toplu taşıma veya kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan ofisimize gelmeyi tercih etmektedir. Ofisimizin çevresinde bulunan araç park yerlerine rahatlıkla park ederek, Marmaris tekne gezisine katılabilir ve gün sonunda Marmaris merkezini ya da Marmaris çevresini gezme şansını elde edebilirsiniz. Ofisimizin konumunu aşağıda bulabilirsiniz.
  DİKKAT! Marmaris tekne turu için son dakika gelen veya Marmaris limanında bulunan teknelerden birisine binmeyi düşünen katılımcıları uyarmak isteriz ki, limanda sona kalan tekneler çoğu zaman eski ve bakımsız tekneler ya da dolmuş mantığı çalışan, kapasite aşımı yaparak limandan ayrılan teknelerdir.
  Kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen herkesi tekne turumuza bekliyoruz.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Akyaka'ya en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Gün boyu sınırsız içecekler
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Hotelden alınış
  ❌ Hotele geri bırakma
  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ Alkollü içecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur Saatleri;

  ✅ Limandan ayrılış 10:00
  ✅ Geri dönüş 16:00