Akyaka tekne turu, Yaz tatili için Akyaka'yı tercih eden misafirlerimiz için 2 farklı Akyaka tekne turu alternatifleri bulunmaktadır.

1- Akyaka tekne turu (Akyaka merkezden)
2- Marmaris tekne turu (Marmaris merkezden)

Akyaka tekne turu için Akyaka limanında bulunan teknelerden birisine sabah 09:30 binmeniz yeterli olacaktır. Akyaka yoğun bir kasaba olmadığından dolayı yer bulmanız mümkündür böylece gün boyunca Akyaka çevresinde bulunan koyları gezebilir ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Fakat 2. Alternatif olan Marmaris tekne turu ve Marmaris koyları dünyaca meşhur olduğundan dolayı en az bir gün önce rezervasyon yapmanız gerekmektedir. Marmaris tekne turu sadece öğlen yemekli ya da her şey dahil olarak 2 farklı alternatif sunmaktadır. Öğlen yemekli tekne turuna katılmak isteyen misafirlerimiz gün içerisinde içeceklerini ek ücret karşılığı temin edebilmektedir. Her şey dahil tekne turu ise gün boyu sınırsız alkollü ve alkolsüz içecekleri kapsamaktadır. Arzu ettiğiniz kadar bira, votka, şarap ya da soğuk, sıcak meşrubat tüketebilirsiniz.

 • Akyaka Tekne Turu
 • Akyaka Tekne Turu
 • Akyaka Tekne Turu
 • Akyaka Tekne Turu
 • Akyaka Tekne Turu
 • Akyaka Tekne Turu

Akyaka tekne turu güzergahı;
Marmaris limanından saat 10:00 da hareket eden teknemiz öncelikle Marmaris limanı çevresinden dolaşarak misafirlerin, Marmaris ve çevresinin doğal güzelliğini ayrıca kentsel yapısını deniz üzerinden keşfetmelerini sağlamaktadır. Teknemizin üst katında müzik eşliğinde güneşlenebilir ya da alt katta bulunan restoran bölümünde oturarak manzaranın keyfini çıkarabilirsiniz.
İlk durağımız ve yüzme molası ise Marmaris'in tam karşısında bulunan Cennet adasıdır. Yüzme molaları yarım saat olarak planlanmaktadır. Cennet adasından sonraki durağımız ise kristal ve masmavi denizi ile adeta kendisine hayran bırakan Akvaryum koyudur. Sonrasında ise öğlen yemeğini servis ettiğimiz Kumlu bük koyu ve burada yarım saat yüzme molası veriyoruz. Ardından Turunç köyüne gidiyoruz. Teknemiz Turunç'ta 1 saat mola vermektedir. Arzu ederseniz tertemiz sahilinden denize girebilir ya da Turunç köyünde bulunan hediyelik eşyacıları, pazarı ve köyü gezerek vakit geçirebilirsiniz.
Son yüzme molası ise Yeşil deniz koyu ve yarım saat yüzme molasıdır. Arzu eden misafirlerimiz burada şnorkel yapabilir ya da sahile kadar yüzerek karaya çıkabilirler. Yeşil denize kara yolu olmadığı için eşsiz doğal güzelliği hiçbir zaman bozulmamıştır.

Marmaris tekne gezisi, son yüzme molasının ardından İçmeler üzerinden Marmaris limanına geri dönmektedir. Geri dönüş yolunda teknemizde animasyon ve eğlence düzenlenmektedir. Teknemiz Marmaris limana yanaştığında, ofisimize geri dönüş servisimiz mevcuttur, geri dönüş servisi ve servisin yeri hakkında bilgiyi teknedeki görevlilere danışabilirsiniz.

Akyaka merkezinden, Marmaris’teki tekne turuna katılmak için maalesef servisimiz bulunmamaktadır. Bu tekne turuna katılmak isteyen misafirlerimiz çoğunlukla toplu taşıma veya kendi araçları ile Marmaris merkezinde bulunan ofisimize gelmeyi tercih etmektedir. Ofisimizin çevresinde bulunan araç park yerlerine rahatlıkla park ederek, Marmaris tekne gezisine katılabilir ve gün sonunda Marmaris merkezini ya da Marmaris çevresini gezme şansını elde edebilirsiniz. Ofisimizin konumunu aşağıda bulabilirsiniz.
DİKKAT! Marmaris tekne turu için son dakika gelen veya Marmaris limanında bulunan teknelerden birisine binmeyi düşünen katılımcıları uyarmak isteriz ki, limanda sona kalan tekneler çoğu zaman eski ve bakımsız tekneler ya da dolmuş mantığı çalışan, kapasite aşımı yaparak limandan ayrılan teknelerdir.
Kaliteli ve eğlenceli vakit geçirmek isteyen herkesi tekne turumuza bekliyoruz.

Akyaka Tekne Turu

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 90
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 120
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 160
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®