Akyaka Yamaç Paraşütü

Akyaka Yamaç Paraşütü Rezervasyonu
 • Akyaka yamaç paraşütü heyecanına hazır mısınız? Henüz çok yeni olan bu extreme aktivitemiz ile ömür boyu unutamayacağınız bir tecrübe için sizleri bekliyoruz. Akyaka yamaç paraşütü aktivitesi, Fethiye babadağ'da yapılmaktadır. Bu aktivite ile Fethiye ölüdenizi, saklıkent kanyonunu ve tlos antik şehrini gezme şansını elde ediyorsunuz.

  Akyaka yamaç paraşütü programı; Marmaris'te konakladığınız yerden sizi servisimiz ile sabah 7'de alıyoruz. Yaklaşık 30 dakikalık mesafede bulunan kahvaltı tesisimizde sabah kahvaltısı molası veriyoruz. Sabah kahvaltısı açık büfe olarak servis edilmektedir. Fethiye'ye vardığımızda ilk durağımız Ölüdeniz ve yamaç paraşütü zamanı. Öncelikle Servis araçları ile Babadağ'a tırmanış, ortalama 2000 metre yükseklikte bulunan Yamaç Paraşütü pistinde öncelikle eğitmenlerden kısa bir brifing ve ekipman kontrolünün ardından, uçuşa geçiş. Uçuş süresi yaklaşık 30 dakika sürmekte, arzu eden misafirlerimiz için akrobası uçuşuda yapılamaktadır. Ölüdenize iniş yaptığınızda ise serbest zaman molasıdır. Arzu eden misafirlerimiz burada denize girerken, bazıları ise Ölüdeniz'i keşfetmeye çıkmaktadır.
  Ölüdeniz'den ayrıldıktan sonra ise Saklıkente geçiyoruz. Burada Kanyon giriş ücreti fiyata dahildir. Bir çok misafirimiz kanyon gezisini tamamladıktan sonra burada bulunan ' ZIPLINE, BUNGEE JUMPING, RINGO RAFTING ' gibi etkinliklere de ek ücret karşılığı katılabilirler. Saklıkent molasının ardından Tlos Antik Şehrine kısa bir ziyaret gerçekleştiriyoruz. Akyaka yamaç paraşütü aktivitesi saat 19:30 civarı sona ermektedir. Geri döndüğümüzde sizi tekrar otelinize geri bırakıyoruz.

  Dahil Olanlar; Otelden Transfer, Ekipman, Teorik ve Pratik Eğitim, Araçta gün boyu meşrubat ikramı, Sabah kahvaltısı, Öğlen yemeği

  Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve Video

  Ödeme koşulları; Akyaka günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme yada ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

  Akyaka yamaç Paraşütü
  Akyaka yamaç Paraşütü
  Akyaka yamaç Paraşütü
  Akyaka yamaç Paraşütü
  Akyaka yamaç Paraşütü
  Akyaka yamaç Paraşütü
  Akyaka yamaç Paraşütü
  Akyaka yamaç Paraşütü
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turlar Akyaka'ya en yakın lokasyon olan Marmaris'te düzenlenmektedir. Günlük turlara katılmak isteyen misafirlerimiz Marmaris'te bulunan ofisimize kendi araçları ile tur saatinde gelmek durumundadır. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Gökova kavşağı alınış
  👍 Gökova kavşağı bırakma
  👍 Yamaç paraşütü
  👍 Fethiye turu
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Rehberlik Hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi
  ❌ Yamaç paraşütü (opsiyonel)

  Tur saatleri;

  ✅ Alınış 09:00
  ✅ Geri dönüş 19:00