Bodrum At Safari Turu

Bodrum safari turları, Bodrum safari turu, Bodrum turları, bodrumda neler yapılır, bodrumda gezilecek yerler
 • Bodrum At safari turu ile farklı bir aktivite ile deneyim yaşamak ister misiniz?

  Bodrum kırsalının bozulmamış doğasını keşfetmek üzere At safari turuna bekliyoruz. Aktivite dâhilinde sizleri konakladığınız yerden özel servis araçlarımız ile alıyoruz ve özel arazide bulunan çiftliğe getiriyoruz.

  Her köşesi ayrı bir cennet olan Bodrum'da, sizlere dostluk ilişkileri kurmaları için eğitilmiş atlarla birlikte, Bodrum'un geniş ormanlık arazilerinde ve köy içerisinde gerçekleştirilen unutulmaz bir deneyim sunuyoruz.

  2 farklı programdan oluşan turumuz ile bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

  1.saatlik aktivite ile Bodrum’un geniş ormanlık arazilerinde ve köy içerisinde geziyoruz.

  2.saatlik aktivitede ise Bodrum'un geniş ormanlık arazilerinde, köy içerisinde ve atlarınızla birlikte sahilde yürüyüş gerçekleştirirken denize de girebileceğiniz bir aktivite sunuyoruz.

  İlk kez katılanlar kesinlikle endişe etmeyin ve mutlaka bu tecrübeyi at safari turu farkı ile yaşamanızı tavsiye ederiz. Turumuza katılmanız için daha önce at binmiş olmanız veya herhangi bir tecrübeye sahip olmamanız gerekmeden rahatlıkla katılabilirsiniz. Eğitimli atlarımızla ve tecrübeli personelimiz size yardımcı olacaktır.

  Arzu eden misafirlerimiz (Serpme) sabah kahvaltısını bu sevimli hayvan dostlarımızın bulunduğu çiftliğimizde doğa ile iç içe yapabilirler.

  Günde 2 seans olarak düzenlediğimiz Bodrum at safari turu, sabah saat 09:00 ya da öğleden sonra 16:00'da katılabilirsiniz.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Yanınıza almayı unutmayın!:

  Kamera,
  Güneş Kremi,
  Yedek kıyafet

  Dâhil Olanlar;

  Geliş ve dönüş servisi,
  Güvenli kasa,
  Ferdi kaza sigortası

  Dâhil Olmayanlar;

  Fotoğraf ve video çekimi,
  Yemek ve içecek servisi,
  Atıştırmalıklar,
  Hediyelik eşyalar