Bodrum Atv Safari

Bodrum safari turları, bodrum safari turu, Bodrum turları, bodrumda neler yapılır, bodrumda gezilecek yerler
 • bodrum-quad-buggy-safari-1
  bodrum-quad-buggy-safari-3
  bodrum-quad-buggy-safari-9
  bodrum-quad-buggy-safari-4
  bodrum-quad-buggy-safari-6
  bodrum-quad-buggy-safari-12

  Aksiyon ve adrenalin sevenler için kişisel olarak yapılabilecek en güzel aktivitelerden birisi olan Bodrum Atv Safari ile heyecanınız doruklara çıkacak.

  Bu aktivite toplamda 3 saatlik programdan oluşuyor. Orman yollarında konvoy halinde sürüş yaptığınız ilk etapta tozu, çamuru, suyu, aksiyonu ve eğlencesi bol bol bir gün geçirebilirsiniz.
  Güvenlik önlemleri alınmış olan bu arazide sizleri bekliyoruz.

  Program başlangıcı olarak öncelikle sizleri konakladığınız yerden servis araçları ile alıyoruz ve ortalama 45 dakika uzaklıktaki özel parkur alanımıza getiriyoruz. Doğa ile iç içe orman alanında kullanacağınız araçlar için uzman arkadaşlarımız araçların kullanımı ve sürüş hakkında bilgi verdikten sonra sınırsız eğlence ve adrenalin dolu turumuz başlıyor.

  Konvoy halinde başlayan turumuz ile heyecan dolu unutulmaz anlar sizleri bekliyor. Program sonrasında sizleri tekrar konakladığınız yere kadar servis araçlarımız ile bırakıyoruz.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Yanınıza almayı unutmayın!:

  Kamera,
  Güneş Kremi,
  Yedek kıyafet

  Dâhil Olanlar;

  Geliş ve dönüş servisi,
  Güvenli kasa,
  Ferdi kaza sigortası

  Dâhil Olmayanlar;

  Fotoğraf ve video çekimi,
  Yemek ve içecek servisi,
  Atıştırmalıklar,
  Hediyelik eşyalar