Bodrum Balık Turu

Bodrum turları, bodrumda neler yapılır, bodrumda gezilecek yerler, Bodrum aktiviteleri, Bodrum deniz turları
dmy-his-391-001

Bodrum balık turu, Bodrum ve çevresi su ürünleri açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Öyle ki günümüzde bir çok doğal balık çiftliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Şehir stresinden uzaklaşıp, masmavi sularında ailenizle ya da arkadaşlarınızla hoş vakit geçireceğiniz bir aktivite olan Bodrum balık turuna bekliyoruz.

Birbirinden farklı balıklarının tüm çeşitleri barındıran Bodrum’un eşsiz suları balık tutmak isteyenler için tam bir cennet. Sabah başlayan bu aktivite ile farklı balıklar tutarak eğlence dolu saatler geçirebilirsiniz.

Yemek servisi dâhil olan turumuzda arzu eden misafirlerimiz Öğlen 12’e kadar yakaladıkları balıkları pişirerek servis edilebilir. Gün boyu kaptanın belirlediği çeşitli yerlerde balık tutabilir bu benzersiz deneyimin keyfini çıkartabilirsiniz.

Sabah: 09.00 ile 16.00 arasında gerçekleşiyor.

Transferimiz; Gümbet, Bitez, Bardakçı ve Bodrum şehir merkezi içindir. Bu lokasyonlar dışında konaklayan misafirlerimiz, Bodrum merkez İtfaiye durağından saat: 09.15’de ücretsiz olarak transferleri gerçekleştirilecektir. Arzu eden misafirlerimiz, kendi araçları ile Gümbet limanında bulunan teknemize gelebilirler.

Dâhil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis, Ferdi Kaza Sigorta, Öğle yemeği (Barbekü),ekipman

Dâhil Olmayanlar; Fotoğraf ve Video çekimi, Hediyelik eşyalar, Öğlen yemeği haricinde sipariş edilen yemek (fast food),İçecekler, Dondurma vs.

Yanınıza almayı unutmayın! Havlu, Mayo, Kamera, Güneş Kremi, Deniz gözlüğü ve palet (Tavsiye edilir)

Ödeme koşulları için tıklayınız; Bodrum günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme yâda ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılır biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Bodrum Balık Turu
    tursab-dds-10974

    İletişimde kalın


    Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

    Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®