Bodrum Balık Turu

Bodrum turları, bodrumda neler yapılır, bodrumda gezilecek yerler, Bodrum aktiviteleri, Bodrum deniz turları
 • dmy-his-391-001

  Bodrum balık turu, Bodrum ve çevresi su ürünleri açısından çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Öyle ki günümüzde bir çok doğal balık çiftliklerine ev sahipliği yapmaktadır. Şehir stresinden uzaklaşıp, masmavi sularında ailenizle ya da arkadaşlarınızla hoş vakit geçireceğiniz bir aktivite olan Bodrum balık turuna bekliyoruz.

  Birbirinden farklı balıklarının tüm çeşitleri barındıran Bodrum’un eşsiz suları balık tutmak isteyenler için tam bir cennet. Sabah başlayan bu aktivite ile farklı balıklar tutarak eğlence dolu saatler geçirebilirsiniz.

  Yemek servisi dâhil olan turumuzda arzu eden misafirlerimiz Öğlen 12’e kadar yakaladıkları balıkları pişirerek servis edilebilir. Gün boyu kaptanın belirlediği çeşitli yerlerde balık tutabilir bu benzersiz deneyimin keyfini çıkartabilirsiniz.

  Sabah: 09.00 ile 16.00 arasında gerçekleşiyor.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Transferimiz;

  Gümbet, Bitez, Bardakçı ve Bodrum şehir merkezi içindir. Bu lokasyonlar dışında konaklayan misafirlerimiz, Bodrum merkez İtfaiye durağından saat: 09.15’de ücretsiz olarak transferleri gerçekleştirilecektir. Arzu eden misafirlerimiz, kendi araçları ile Gümbet limanında bulunan teknemize gelebilirler.

  Dâhil Olanlar;

  Geliş-Dönüş Servis,
  Ferdi Kaza Sigorta,
  Öğle yemeği (Barbekü),
  Ekipman

  Dâhil Olmayanlar;

  Fotoğraf ve Video çekimi,
  Hediyelik eşyalar,
  Öğlen yemeği haricinde sipariş edilen yemek (fast food),
  İçecekler,
  Dondurma

  Yanınıza almayı unutmayın!

  Havlu,
  Mayo,
  Kamera,
  Güneş Kremi,
  Deniz gözlüğü ve palet (Tavsiye edilir)