Bodrum Dalış Turu

Bodrum aktiviteleri, bodrumda neler yapılır, bodrumda gezilecek yerler, Bodrum günlük turları
 • bodrum-dalis-turu-1
  bodrum-dalis-turu-3
  bodrum-dalis-turu-4
  bodrum-dalis-turu-6

  Bodrum dalış turu, farklı bir deneyim yaşamak isteyenler için tavsiye ettiğimiz dalış turu ile hem sualtı dünyasının güzelliklerini keşfetme hemde dalış deneyimi kazanabilirsiniz.

  Bu programımızda dalış keyfi yaşarken, tüm gün bolca yüzme ve güneşlenme fırsatı bulacaksınız. Dalış turununuz başlangıç seviyesinde düzenlenmekte ve eğitmenlerimiz eşliğinde dalış yapılmaktadır.

  Dalış turuna katılmak için çok iyi yüzme bilmenize gerek yoktur veya daha önceden tecrübe sahibi olmanız gerekmemektedir.

  Bodrum dalış turu programı

  Program başlangıcı, sabah 09,45’de gerçekleşmektedir. Sizi konakladığınız yerden ücretsiz özel servis araçlarımız ile alıyoruz.

  Program başlangıç seviyesinde olan katılımcılar 1 dalış yapabilmektedir fakat katılımcının alacağı eğitim ile dalış sayısını artırabilir. Sertifikalı dalıcılar ise 2 kez dalış yapabilmektedir. İlk kez dalış yapan misafirlerimiz önce 20 dk. dalış eğitimi, su altı dili, ekipmanların kullanışı ve sualtında neler yapacağınız hakkında bilgi verecektir.

  Bire bir eğitmenler eşliğinde ilk dalışımızı ortalama 5 ile 10 metre derinlik arasında ve 16 ile 24 dakika arasında gerçekleştiriyoruz. Dalış sonrasında öğlen yemeği servisi yapılmaktadır. Yemek sonrasında isteyen misafirler teknedeki şezlonglarda güneşlenebilir yâda yüzebilirsiniz eşsiz güzellikteki masmavi denizin tadını çıkarabilirsiniz.

  Su altında profesyonel kamera çekimlerimiz mevcut olup isteyenler ücret karşılığında sahip olabilirler. 16,30’da bitecek tur sonrasında tekrar servis araçları ile konakladığınız yere bırakıyoruz.

  NOT 3: TAVSİYE EDİLİR!

  • Bir gece önce alkol almayınız.
  • Sabah kahvaltısını standart yapınız, abartı yemek yemeyiniz.
  • Uçak yolculuğu yapıyorsanız. Uçuştan bir gün sonra ya da bir gün önce dalmayınız.
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dâhil Olanlar;

  Geliş-Dönüş Servis,
  Rehberlik hizmeti,
  Öğle yemeği,
  Eğitmen,
  Teorik ve Pratik eğitim,
  Dalış ekipmanı,
  Ferdi Kaza Sigortası

  Dâhil Olmayanlar;

  Fotoğraf ve video çekimi,
  İçecekler,
  Hediyelik eşya

  Yanınıza almayı unutmayın!:

  Havlu,
  Mayo,
  Kamera,
  Güneş Kremi,
  Müzik çalar,
  Dergi veya gazete