Bodrum Modern Hamamı

Bodrum aktiviteleri, Bodrum turları, bodrumda neler yapılır, bodrumda gezilecek yerler
 • bodrum-modern-hamami-1
  bodrum-modern-hamami-2
  bodrum-modern-hamami-3
  bodrum-modern-hamami-5

  Bodrum modern hamamı, Türk kültüründe önemli bir yeri bulunan hamamlar temizlenmenin yanı sıra rahatlamak ve stresi azaltmak için ideal yerlerdir.

  Yorucu iş hayatı ve stresinden uzaklaşmak ve bedeninizin rahatlaması için tasarlanan modern hamamlarımızda sizlerde yerinizi ayırtmalısınız.
  Güzel bir tatil için önerdiğimiz bu aktivite ile sauna’da terleyecek göbek taşının sıcaklığı ile ısınacak kese ve köpük masajı ile vücuttaki ölü deriden kurtulacaksınız. Birbirinden farklı rahatlatıcı masaj terapileri sizede iyi gelecektir. Hamam programımıza yağ masajı veya terapi masajı dahil değildir. Arzu eden misafirlerimiz ek ücret karşılığı, profesyonel terapistlerimizden faydalanabilirsiniz

  Zihinsel ve fiziksel olarak daha taze görünüm sağlayacaksınız. Aktivite programı, dâhilinde Günün herhangi bir saatinde otelinizden servis ile alıyoruz. Hamam programımız, sonrasında tekrar konakladığınız yere bırakıyoruz.

  bodrum-modern-hamami-11
  bodrum-modern-hamami-6
  bodrum-modern-hamami-7
  bodrum-modern-hamami-8
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Yanınıza almayı unutmayın!

  Havlu,
  Mayo

  Dâhil Olanlar;

  Geliş-Dönüş Servisi,
  Ferdi kaza sigorta,
  Sauna,
  Kese,
  Köpük Masajı

  Dâhil Olmayanlar;

  Fotoğraf ve video çekimi,
  İçecekler,
  Ek ücret karşılığı daha uzun süreli masaj hizmeti.