Bodrum Rafting Turu

Bodrum ekstrem turları, Bodrum aktiviteleri, Bodrum günlük turları, Bodrumda neler yapılır
 • marmaris-rafting-turu-1
  marmaris-rafting-turu-2
  marmaris-rafting-turu-4
  marmaris-rafting-turu-3

  Bodrum Rafting turu, Heyecanı ve adrenali bol, aksiyon dolu saatler yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak Bodrum rafting turu ile farklı bir güne hazır olun.

  Türkiye’nin en önemli Rafting parkurlarından biri olan Dalaman Çayında gerçekleşen bu aktivitemize, Marmaris ve Fethiye’den de katılımcılarımız bulunmaktadır. Bodrum Rafting turuna katılmak için ortalama iki buçuk saatlik bir araç seyahati yapmak gerekmektedir ve katılımcıların bu durumu göz önünde bulundurmaları önem taşımaktadır.

  Servis saatimiz sabah 07.00’da hareket ediyor ve saat 09.00’da kahvaltı molası veriyoruz. Mola sonrası yola devam ediyoruz ve Dalaman çayına varıyoruz. Ekipmanları aldıktan sonra uzman arkadaşlardan tur hakkında gerekli bilgi ve güvenlik önlemi aldıktan sonra ortalama 12.30’da tur başlıyor. 3 saat sürecek Rafting turu sonrası öğlen yemeği yemek üzere mola veriyoruz.

  Özel üretim rafting botları ile konvoy olarak gerçekleştirdiğimiz aktivite, eğitmenler eşliğinde ve gerekli güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilmektedir. Yemek sonrasında geri dönüş yolculuğu başlıyor yolculuk sırasında çay molası sonrasında ortalama saat 19.30’da bodruma varıyoruz.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Yanınıza almayı unutmayın!

  Havlu,
  Mayo,
  Deniz ayakkabısı,
  Ekstra t-shirt,
  Güneş Kremi

  Dâhil Olanlar;

  Geliş-Dönüş Servis (Otele),
  Sabah kahvaltı ve Öğle yemeği,
  Teorik ve pratik eğitim,
  Gerekli Ekipman,
  Ferdi Kaza Sigorta

  Dâhil Olmayanlar;

  Fotoğraf ve video çekimi,
  İçecekler