Bodrum Rafting Turu

Bodrum ekstrem turları, Bodrum aktiviteleri, Bodrum günlük turları, Bodrumda neler yapılır
marmaris-rafting-turu-1
marmaris-rafting-turu-2
marmaris-rafting-turu-4
marmaris-rafting-turu-3

Bodrum Rafting turu, Heyecanı ve adrenali bol, aksiyon dolu saatler yaşamak isteyenler için kaçırılmayacak Bodrum rafting turu ile farklı bir güne hazır olun.

Türkiye’nin en önemli Rafting parkurlarından biri olan Dalaman Çayında gerçekleşen bu aktivitemize, Marmaris ve Fethiye’den de katılımcılarımız bulunmaktadır. Bodrum Rafting turuna katılmak için ortalama iki buçuk saatlik bir araç seyahati yapmak gerekmektedir ve katılımcıların bu durumu göz önünde bulundurmaları önem taşımaktadır.

Servis saatimiz sabah 07.00’da hareket ediyor ve saat 09.00’da kahvaltı molası veriyoruz. Mola sonrası yola devam ediyoruz ve Dalaman çayına varıyoruz. Ekipmanları aldıktan sonra uzman arkadaşlardan tur hakkında gerekli bilgi ve güvenlik önlemi aldıktan sonra ortalama 12.30’da tur başlıyor. 3 saat sürecek Rafting turu sonrası öğlen yemeği yemek üzere mola veriyoruz.

Özel üretim rafting botları ile konvoy olarak gerçekleştirdiğimiz aktivite, eğitmenler eşliğinde ve gerekli güvenlik önlemleri alınarak gerçekleştirilmektedir. Yemek sonrasında geri dönüş yolculuğu başlıyor yolculuk sırasında çay molası sonrasında ortalama saat 19.30’da bodruma varıyoruz.

Dâhil Olmayanlar; Fotoğraf ve video çekimi, İçecekler

Yanınıza almayı unutmayın! Havlu, Mayo, Deniz ayakkabısı, Ekstra t-shirt, Güneş Kremi

Dâhil Olanlar; Geliş-Dönüş Servis (Otele),Sabah kahvaltı ve Öğle yemeği, Teorik ve pratik eğitim, Gerekli Ekipman, Ferdi Kaza Sigorta

Ödeme koşulları; Bodrum günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme ya da ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

Bodrum Rafting Turu
    tursab-dds-10974

    İletişimde kalın


    Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

    Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®