Bodrum Tekne Turu

Bodrum tekne turları, Bodrum koyları, Bodrum yat turu, Bodrumda gezilecek yerler
 • bodrum-tekne-turu-1
  bodrum-tekne-turu-9
  bodrum-tekne-turu-14
  bodrum-tekne-turu-11

  Bodrum Tekne Turu, Bodrumun en popüler günlük turu olan Bodrum tekne turu ile mavi sularda yüzmenin yanı sıra eşsiz güzellikte olan Bodrumun koyları, adaları ve muhteşem doğasını keşfetme şansına sahip olabilirsiniz. Bodrumda yapılacaklar listenizin mutlaka ilk başında olması gereken bu aktiviteyi herkese tavsiye ederiz.

  Bodrumun çevresinde bulunan gözde koyları keşfederken. Bir yandan da mavinin her tonu ile göz kamaştıran, muhteşem serin sularında kendinizi ferahlamış hissedeceksiniz.

  Bodrum tekne turu güzergahı;

  Sabah 10.00’da hareket edecek olan teknemize konakladığınız yerden sizleri servis araçlarımızla alıyoruz.

  2 katlı olarak tasarlanmış teknemizin alt katında restoran bölümü ve üst katı ise güneşlenme bölümü olarak tasarlanmıştır. Teknemizde ayrıca soyunma kabini, duş, tuvalet vardır. Herkese yetecek sayıda güneş yatakları, şezlonglar, can yelekleri ve can simitleri bulunmaktadır. Ayrıca yüzme bilmeyenler için çeşitli yüzme aparatları ile hizmet veriliyor.

  Beş farklı noktada verdiği yüzme molası ile daha önce görmediğiniz noktaları keşfedecek buralarda yüzme ve güneşlenme imkânı bulacaksınız. Öğlen yemeği dâhil olan turumuz başlangıç noktası olan iskelemize konakladığını otelden özel servis araçlarımızın getirmesiyle sabah saat ortalama 10.30’da başlıyoruz.

  Aspat, Bağla koyu, Deve plajı, Akvaryum koyu ve Tavşan burnu adasını ziyaret edeceğimiz rota ile turumuz başlıyor. Yoğunluğa göre kaptanlarımız sizin rahat edebilmeniz açısından rota değişikliği yapabilirler.

  İskeleden ayrıldıktan sonra ilk durağımız Aspat koyudur. Doğal güzellikleri ve tertemiz denizi ile ilgi çeken meşhur Aspat koyunda 30 ile 45 dakika arası yüzme molası veriyoruz. Plajı ve deniz tabanı kumlu. Oldukça rahat. “serin sulara atlamak” cümlesi burası için gönül rahatlığı ile söylenebilir.

  Mola sonrasında ikinci durağımız olan Bağla koyu Tekne turumuzun en uzak noktası bulunan bu koyda ortalama 1 saat yüzme molası ve öğlen yemeği servisimiz bulunmaktadır.

  Sonraki durağımız ise Deve Plajıdır. Bu plaj’da teknemiz iskeleye yanaşmaktadır. Tekneden ayrılacağınız tek nokta olma özelliği taşıyan Deve Plajında 1 saat yüzme, dinlenme ve çevreyi keşfetme için yeterli vaktimiz bulunuyor.

  Mola sonrasında üçüncü durağımız olan Akvaryum koyudur. Masmavi sularıyla sizleride kendisine hayran bırakacak akvaryum koyunda, suyun altında yüzen balıkları rahatlıkla görebilir, serin sularda yüzme şansını elde edebilirsiniz.

  Bodrum tekne turu güzergahı son mola yeri olan Tavşan Burnu Adası “Bu tarihi ada milli park olarak koruma altındadır. Berrak ve derin bu sularda yüzmenin keyfine varacaksınız. 30 ile 45 dakikalık yüzme molamızın ardından, Gümbette bulunan iskelemize tekrar geri geliyoruz.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Transferimiz;

  Gümbet, Bitez, Bardakçı ve Bodrum şehir merkezi içindir. Bu lokasyonklar dışında konaklayan misafirlerimiz, Bodrum merkez İtfaiye durağından saat: 09.15’de ücretsiz olarak transferleri gerçekleştirilecektir. Arzu eden misafirlerimiz, kendi araçları ile Gümbet limanında bulunan teknemize gelebilirler.

  Dâhil Olanlar;

  Geliş-Dönüş Servis
  Ferdi Kaza Sigorta
  Öğle yemeği (Barbekü)

  Dâhil Olmayanlar;

  Fotoğraf ve Video çekimi
  Hediyelik eşyalar
  Öğlen yemeği haricinde sipariş edilen yemek (fast food)
  Dondurma

  Yanınıza almayı unutmayın!
  Havlu
  Mayo
  Kamera
  Güneş Kremi
  Deniz gözlüğü ve palet (Tavsiye edilir)