Bodrum Yunus Parkı

Bodrumda yunuslarla yüzme, Bodrumda yapılacak şeyler, Bodrum günlük turları
 • bodrum-yunus-parki-2
  bodrum-yunus-parki-3
  bodrum-yunus-parki-7
  bodrum-yunus-parki-9
  bodrum-yunus-parki-4
  bodrum-yunus-parki-5


  Bodrum yunus parkı, Bodrum merkeze 20 km uzaklıkta Güvercinlikte bulunmaktadır. Dünyanın en sevimli canlılarından bir tanesi olan yunuslar ile hiç olmadığı kadar yakın olacak ve muhteşem vakit geçirme imkânı bulacaksınız.

  Bu olağanüstü sevimli canlılar sizleri zekâları ve yetenekleri ile çok şaşırtacak ve büyüleyecek. Onlara dokunma, hissetme ve beraber aynı sularda yüzmenin ayrıcalıklarını yaşayacaksınız.

  Bodrum yunus parkı Programı;

  Yunus parkta yapılan yaklaşık bir saat süren görsel şovlar ile başlıyor, cana yakın ve sevimli canlıların yaptıklarına inanamayacaksınız.

  Şov bitiminde yunuslara platform üzerinde dokunabilir, besleyebilir, bolca fotoğraf çekilebilirsiniz. Bu etkinlik antrenörlerimiz eşliğinde gerçekleşmektedir. Şov bitiminden sonra arzu ederseniz daha fazla zaman geçirmek ve yunuslar ile yüzmek isterseniz yüzme programına dâhil olabilirsiniz.

  bodrum-yunus-parki-11
  bodrum-yunus-parki-10
  bodrum-yunus-parki-8
  bodrum-yunus-parki-5
  bodrum-yunus-parki-17
  bodrum-yunus-parki-14
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Yanınıza almayı unutmayın!:

  Havlu,
  Mayo,
  Kamera,
  Güneş Kremi

  Dâhil Olanlar;

  Geliş ve dönüş servisi,
  Seçmiş olduğunuz program,
  Güvenli Kasa,
  Ferdi kaza sigortası

  Dâhil Olmayanlar;

  Fotoğraf ve video çekimi,
  Yemek ve içecek servisi,
  Atıştırmalıklar,
  Hediyelik eşyalar