Fethiye 12 adalar tekne turu

Fethiye tekne turu, Fethiye koyları, 12 adalar tekne turu Fethiye
1
2
6
7

Fethiye 12 Adalar Tekne turu, Fethiye’nin en çok popüler ve en çok tercih edilen aktiviteleri arasında yer alan 12 adalar tekne turu sizlere tatiliniz sırasında eğlenceli unutulmayacak anılar bırakacaktır. Her gün düzenlediğimiz bu aktivite için Fethiye limanından sabah saat 10.30’da teknemiz demir almaktadır.

Günün yoğunluğuna bağlı olarak yelkenli yada standart 2 katlı tekneler ile düzenlediğimiz Fethiye 12 Adalar Tekne turu için kapasite aşımı yapmamak adına özen gösteriyor ve tekne planlamamızı grup yoğunluğumuza göre planlıyoruz. Turumuzda konforunuz için gerekli her şey mevcut olup teknemizin tasarımını tamamen misafirlerimizin keyifli bir gün geçirebilmesi adına özenle hazırlanmıştır. Teknemizde güneşlenme şezlongu, duş ve tuvalet kabinleri mevcuttur.

Fethiye Tekne turu

Fethiye Tekne turu sırasında 5 farklı noktada yüzme molası vermekteyiz. Gün boyu Fethiye çevresinde bulunan 12 adalar bölgesini geziyor, muhteşem manzarası ile keyifli ve eğlenceli bir tur sizi bekliyor.

Fethiye 12 Adalar Tekne turu güzergahı sırasıyla Kızılada, Yassıca Adası, Tersane Adası, Boynuz bükü ve Akvaryum Koyu ziyaret edecektir. Mola güzergâhları gün içerisinde koylarda bulunan tekne yoğunluğu ve hava koşullarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Teknede öğlen yemeği barbekü olarak servis edilmektedir. Yüzme molaları ortalama 45 dk. ve 1 saat olarak güzergaha göre değişmektedir. Fethiye’nin koyları ve adalarını gezip, serinlerken sizlere aynı zamanda çevre dostu yelkenli teknemiz ile seyahat etme imkanıda sunmuş oluyoruz.

Servis Güzergahları bölgeye göre değişmektedir. Detaylı bilgi için rehberimize danışabilirsiniz.

Tur Saati: 10.30 / 17.45– 18.00

Dahil Olanlar; Ulaşım, sigorta, ızgarada öğle yemeği (tavuk&balık-makarna-salata),ikramlar, tekne turu ve rehberlik.

Dahil Olmayanlar; İçecekler, fotoğraf, isteğe bağlı kişisel harcamalar.

Yanınıza almayı unutmayın!; Havlu , Mayo , Kamera, Güneş Kremi, Müzik çalar, Dergi veya gazete

12
10
9
11
Fethiye 12 adalar tekne turu
    tursab-dds-10974

    İletişimde kalın


    Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

    Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®