Fethiye At Safari Turu

Fethiye safari turları, At safari turu Fethiye, Fethiye aktiviteleri

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı ₺ 100 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • 6
  7
  8
  2

  Şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaşmak ve doğa ile iç içe, oksijeni bol bir gün geçirmek isteyenler için ideal olan Fethiye at safari turu her gün ve günde 2 seans olarak düzenlenmektedir.
  Fethiye at safari turu ile daha önce görmediğiniz ve Fethiye’nin cennet köşelerine at sırtında gidiyoruz. Eğitmenler eşliğinde düzenlediğimiz Fethiye at safari turumuz toplamda 3 – 4 saat sürmektedir.

  Tamamen eğitimli ve dost canlısı olan atlarımız ile deneyimli veya deneyimsiz bütün biniciler için uygundur. Fethiye at safari turuna 7’den 70’e herkes rahatlıkla katılabilmektedir. İki etaptan oluşan at safari turumuz sırasında ilk etap biraz daha sakin ve yavaş geçerken, ikinci etapta arzu eden misafirlerimiz hızlı tempo ve atlarını koşturarak gerçekleştirebilmektedir.

  6
  5
  10
  9
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Tur Saatleri

  ✅ Tur Günler : Her gün
  ✅ Tur Çıkış Zamanları : Günde 2 seans düzenlenmektedir. (sabah – öğlen turu)

  Ücrete Dahil Servisler

  👍 Tur Rehberliği
  👍 Tur Aktivite sigortası
  👍 Otelden ulaşım
  👍 At binme ekipmanları

  Ekstra Ücretli Olanlar

  ❌ Fotoğraflar
  ❌ Kişisel harcamalar

  Yanınıza Almanız Gerekenler

  Güneş kremi
  Mayo
  Deniz ayakkabısı ve spor ayakkabısı
  Güneş gözlüğü
  Kişisel harcamalar için bir miktar para