Fethiye Dalış Turu

Dalış turu Fethiye, Fethiye extreme aktiviteler, Fethiye günlük turları

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı (+14 yaş) ₺ 180 ₺ 0
Refakatçı ₺ 120 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • 4
  2
  3

  En popüler tatil beldelerinden birisi olan, Türkiye’nin tam anlamıyla cennet bir köşesi Fethiye’de hem denizi ve kumsalları hem de doğası ile insanı kendisine bağımlı kılan bu bölgede Fethiye dalış turu ile su altındaki dünyanın büyüleyici atmosferini keşfetmek istemez misiniz?

  Fethiye dalış turu ile farklı bir deneyim yaşamak isteyenlerin mutlaka denemek isteyeceği bir aktivite olan tüplü dalış programı ile bolca yüzme ve güneşlenme fırsatı bulacaksınız.

  Bu turda daha önce dalış tecrübesi yaşamadıysanız suyun altında gözlerinize inanamayacaksınız. Gerekli ekipmanlar ve profesyonel ekibimiz sizlere dalış eğitimini su altı dili, ekipmanların kullanışı ve su altında neler yapacağınız hakkında bilgi verecektir.

  İlk dalış yerimiz Dalyan Koyu 7 metre derinlikte ortalama 30 dakika boyunca su altında gerçekleştiriyoruz daha sonra biraz dinlenip öğle yemeğimizi yedikten sonra Fethiye’nin en popüler koyu olan Akvaryum Koyunda ortalama 30 dakika daha dalış yapıyoruz. Dalış güzergâhları gün içerisinde koylarda bulunan tekne yoğunluğu ve hava koşullarına göre değişkenlik gösterebilmektedir.
  Dalış sonrasında geri dönüş yolculuğumuz başlıyor.

  7
  8
  10
  6
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Tur Saatleri;

  ✅ Tur Günler : Her gün düzenlenmektedir
  ✅ Tur Alınış Saatleri : Likya World – 09:45, Ölüdeniz – 10:00, Hisarönü – 10:30, Fethiye – 10:00, Çalış – 09:45

  Ücrete Dahil Servisler

  👍 Tur Aquapark giriş ücreti
  👍 Tur Aktivite sigortası
  👍 Otelden ulaşım

  Ekstra Ücretli Olanlar

  ❌ İçecekler
  ❌ Kişisel harcamalar

  Yanınıza Almanız Gerekenler

  • Güneş kremi
  • Mayo – Havlu
  • Deniz ayakkabısı ve spor ayakkabısı
  • Güneş gözlüğü
  • Kişisel harcamalar için bir miktar para