Fethiye Dalyan Turu

Dalyan turu Fethiye, Fethiye kültür turları, Fethiye kaplumbağa sahili

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı (+ 12) ₺ 180 ₺ 0
Çocuk (5-12 yaş) ₺ 100 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • 8
  9
  10
  11

  Eşsiz güzelliğini geçmişten günümüze kadar saklamış olan bu belde tarihi ve görsel güzelliği ile Muğla’da en çok tercih edilen ve görülmek istenen yerler arasında gelmiştir. Fethiye Dalyan turu ile Köyceğiz gölünün Akdeniz ile birleşme noktasında olan bu doğal cenneti geziyoruz. İçerisindeki Antik Kral mezarları, İztuzu plajı, Doğal çamur banyoları ve Türkiye’deki en büyük Caretta Caretta kaplumbağaları üreme alanı olarak görülmek istenilen yerlerinden birisi olmuştur.

  Fethiye Dalyan turu için ortalama 30 dakikalık bir otobüs yolculuğu sonrasında göz kamaştıran güzellikteki köyceğiz köyüne geliyoruz ve burada çevre ve tarihi hakkında kısa bir bilgilendirme yapıldıktan sonra göl tekneleri ile kısa bir yolculuk sonrasında Sultaniye çamur banyosuna geliyoruz burası Likya döneminden beri aktif olan ve en popüler çamur banyosu olarak bilinen Sultaniye çamur banyosunda verdiğimiz mola sırasında bu cilde faydalı olduğuna inanılan çamur banyosu yapabilir ve ağır bir şekilde sülfür kokusu yayan birkaç sıcak su havuzundan yararlanabilirsiniz. Çamur banyosundan sonra göl kenarındaki Açık büfe restorana geçiyoruz.

  Öğlen yemeği sonrasında iztuzu plajına doğru tekrar tekneler ile turumuza devam ediyoruz göl içerisinde giderken Kaya üzerine antik kral mezarlarını gözlemleme ve fotoğraf için kısa bir mola verildikten sonra dünyaca ünlü iztuzu plajına geliyoruz.

  Burası Köyceğiz gölü ve Akdeniz’in birleşme noktasında bulunuyor 800 metre uzunluğundaki bu plaj aynı zamanda kaplumbağaların üreme ve bakım alanı olarak kullanıldığı için yüzme sırasında karşılaşmanız mümkün olabilir. Ortalama 1,5 saatlik yüzme molası sonrasında tekrar kanal etrafından dolaşarak geri dönüş yolculuğumuz başlıyor.

  3
  6
  7
  5
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Tur Saatleri;

  ✅ Tur Günler : Pazartesi – Çarşamba – Perşembe – Cumartesi
  ✅ Otelden Alınış Saatleri: Likya World – 07:45 ⁄ Ölüdeniz – 08:00 ⁄ Hisarönü – 08:30 / Fethiye – 08:30 ⁄ Çalış – 09:00
  ✅ Tur Bitiş Saati : 18:00 – 18:30

  Ücrete Dahil Servisler

  👍 Tur Rehberliği
  👍 Tur Aktivite sigortası
  👍 Otelden ulaşım
  👍 Çamur banyosu giriş ücreti
  👍 Dalyan- İztuzu Tekne turu
  👍 Açık büfe öğle yemeği

  Ekstra Ücretli Olanlar

  ❌ Teknede İçecekler
  ❌ Fotoğraflar
  ❌ İztuzu Plajı giriş ücreti
  ❌ Kişisel harcamalar

  Yanınıza Almanız Gerekenler

  • Güneş kremi
  • Mayo – Havlu
  • Deniz terliği veya ayakkabısı
  • Güneş gözlüğü
  • Kişisel harcamalar için bir miktar para