Fethiye Jeep Safari Turu

Fethiye safari turları, Jeep safari Fethiye, Fethiye günlük turları

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı (+ 12) ₺ 120 ₺ 0
Çocuk ( 5-11 yaş) ₺ 60 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • 1
  2
  5
  tatilmoni-fethiye-jeep-safari-turu-001

  Fethiye’nin en popüler günlük turlarından birisi olan Fethiye jeep safari turu ile eğlenceli ve dopdolu bir gün geçireceksiniz. Fethiye jeep safari aktivitesi ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

  Tur boyunca kıvrımlı ve engebeli toprak yollarda geçiyor, dağlara tırmanıp, dere yataklarından geçiyoruz. Bol çamurlu, sulu ve eğlenceye bulanıyoruz!

  Yaka köyünde huzur ve bol oksijen veren çam ormanlarında mola veriyoruz ve buradaki köylü insanların yaptığı el işi dokuma halı ve birçok yöresel el yapımı işleri görme fırsatı buluyorsunuz. Fethiye jeep safari turu sırasında Saklı kentin buz gibi sularında yürüyor, çamurlu dere yataklarında dolaşarak modern hayatın stresini üzerinizden atma fırsatı buluyorsunuz. Günün eğlenceli yorgunluğunu çamuru ve tozunu verdiğimiz plaj molasında atıyoruz.

  6
  9
  11
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Tur Saatleri

  ✅ Günler : Her gün
  ✅ Otelden Alınış Saatleri: Likya World – 08:00 ⁄ Ölüdeniz – 08:15 ⁄ Hisarönü – 08:30
  ✅ Fethiye – 08:30 ⁄ Çalış – 08:30
  ✅ Tur Bitiş Saati : 18:00 – 18:30

  Ücrete Dahil Servisler

  👍 Tur Rehberliği
  👍 Tur Aktivite sigortası
  👍 Otelden ulaşım
  👍 Açık büfe öğle yemeği

  Ekstra Ücretli Olanlar

  ❌ Fotoğraflar
  ❌ Saklıkent giriş ücreti
  ❌ İçecekler
  ❌ Kişisel harcamalar

  Yanınıza Almanız Gerekenler

  • Güneş kremi
  • Mayo – Havlu
  • Deniz ayakkabısı ve spor ayakkabısı
  • Güneş gözlüğü
  • Kişisel harcamalar için bir miktar para