Fethiye jeep safari turu

Fethiye safari turları, Jeep safari Fethiye, Fethiye günlük turları
1
2
5

Fethiye’nin en popüler günlük turlarından birisi olan Fethiye jeep safari turu ile eğlenceli ve dopdolu bir gün geçireceksiniz. Fethiye jeep safari aktivitesi ile unutulmaz anlar yaşayacaksınız.

Tur boyunca kıvrımlı ve engebeli toprak yollarda geçiyor, dağlara tırmanıp, dere yataklarından geçiyoruz. Bol çamurlu, sulu ve eğlenceye bulanıyoruz!

Yaka köyünde huzur ve bol oksijen veren çam ormanlarında mola veriyoruz ve buradaki köylü insanların yaptığı el işi dokuma halı ve birçok yöresel el yapımı işleri görme fırsatı buluyorsunuz. Fethiye jeep safari turu sırasında Saklı kentin buz gibi sularında yürüyor, çamurlu dere yataklarında dolaşarak modern hayatın stresini üzerinizden atma fırsatı buluyorsunuz. Günün eğlenceli yorgunluğunu çamuru ve tozunu verdiğimiz plaj molasında atıyoruz.

Servis Güzergâhları yoğunluğa göre değişmektedir yer bilgisi hakkında rehberinizle görüşün.

Günler: Her gün / 09.00 ile 16:00 saatleri arasında

Ücrete Dahil Servisler: Rehberlik, ulaşım, sigorta, açık büfe öğle yemeği.

Dahil Olmayanlar: Saklıkent Kanyonu (6 tl),Gizlikent Şelalesi (Opsiyonel, 5 tl),İsteğe bağlı aktiviteler (Ringo Rafting, Zipline, Bungee Jumping),Fotoğraf, Kişisel harcamalar

Yanınıza Almanız Gerekenler: Islanabilecek kanyon yürüyüşüne uygun ayakkabı (sandalet, spor ayakkabı veya deniz terliği),kişisel ihtiyaçlar ve extra aktiviteler için bir miktar para, çamur banyosu için şort, mayo veya bikini

6
9
11
Fethiye jeep safari turu
    tursab-dds-10974

    İletişimde kalın


    Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

    Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®