Fethiye Rafting Turu

Rafting turu Fethiye, Fethiye aktiviteleri, Extreme sporlar Fethiye

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı (+16 yaş) ₺ 200 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • 6
  7
  8

  Adrenalin ve aksiyon sevenlerin tercihlerinin başında gelen Fethiye rafting turu aktivitesi ile tatil planları arasında ilk sırada yer almaktadır.

  Dalaman çayı eşsiz güzellikte olan birçok dev kayalar etrafından akan, bembeyaz köpüklü suları, çam ormanları içinde yer alan muhteşem ambiyans ile sizleri unutamayacağınız bir eğlenceye davet ediyoruz.

  Dirmil yakınlarındaki Kocaş Dağından akan sulardan oluşan Dalaman çayı Marmaris ve Fethiye arasında yer alıyor. Toplam uzunluğu 229 km olan çay batı Toroslar ve Gök tepe dağlarının kollarının birleşmesi ile büyüyen dar ve derin bir vadi içerisinde akar. Fethiye rafting turu Her gün ve R3 – R4 seviye olarak adlandırdığımız günübirlik Rafting turumuza katılabilirsiniz.

  Sekiz veya on kişi olarak şişme botlar ile takım halinde katılacağınız turda gerekli olan bütün ekipmanları mevcut bulunmakta ve bütün güvenlik önlemleri alındıktan sonra uzman eğitim hocası ile eğlencesi bol tur başlıyor.

  9
  10
  11
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Tur Saatleri;

  ✅ Tur Günler : Her gün
  ✅ Otelden Alınış Saatleri: Likya World – 07:15 ⁄ Ölüdeniz – 07:30 ⁄ Hisarönü – 07:45 / Fethiye – 08:00 ⁄ Çalış – 08:15
  ✅ Tur Bitiş Saati : 17:30

  Ücrete Dahil Servisler

  👍 Rafting ekipmanları
  👍 Rafting sporu eğitim ücreti
  👍 Tam tur Rafting Rotası (18 km.)
  👍 Tur Aktivite sigortası
  👍 Otelden ulaşım
  👍 Öğle yemeği
  👍 Sabah kahvaltısı

  Ekstra Ücretli Olanlar

  ❌ Fotoğraf ve Video
  ❌ İçecekler
  ❌ Kişisel harcamalar

  Yanınıza Almanız Gerekenler

  • Güneş kremi
  • Mayo – Havlu
  • Deniz ayakkabısı ve spor ayakkabısı
  • Güneş gözlüğü
  • Kişisel harcamalar için bir miktar para
  • Yedek kıyafet