İçmeler Atlantis Su Parkı

İçmeler Atlantis su parkı , içmeler tatili sırasında farklı bir aktivite yapmak isteyen misafirlerimize İlçe merkezinde bulunan ve birbirinden farklı 3 içmeler su parkından birisine katılmayı tavsiye ediyoruz. içmeler su parkı aktivitesi çocuklu ailelerin yanı sıra ruhundaki çocukluğu kaybetmeyen herkese bol eğlence ve keyifli bir gün vaat etmektedir.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+ 12 yaş) ₺ 220 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 110 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
  • İçmeler Atlantis Su Parkı, İçmeler su parkı, su parkı İçmeler
  • İçmeler Atlantis Su Parkı, İçmeler su parkı, su parkı İçmeler
  • İçmeler Atlantis Su Parkı, İçmeler su parkı, su parkı İçmeler
  • İçmeler Atlantis Su Parkı, İçmeler su parkı, su parkı İçmeler

  İçmeler Atlantis su parkı, içmeler sahil şeridinde yer almaktadır. Kendine özel plajı olması birçok katılımcı için avantaj olarak görülmektedir. Zira İçmeler Atlantis su parkı içinde bulunan 14 farklı su kaydırağı ve aktivitenin yanı sıra arzu ederseniz plajında bulunan şezlongları ücretsiz kullanabilirsiniz. Su parkı bünyesinde bulunan mini golf sahası, bowling salonunu kullanabilirsiniz. Su parkımıza geldiğinizde size biletlik veriyoruz, bu biletlik ile gün içerisinde arzu ettiğiniz kadar giriş-çıkış yapabilirsiniz. İsterseniz öğle yemeği için otelinize gidin, isterseniz alışverişe gidin. Eğlenceli bir gün geçirmek için sizde bize katılın.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil Olanlar;

  👍 Geliş - Dönüş Servis,
  👍 Şezlong,
  👍 Bütün Aktiviteler,
  👍 Ferdi Kaza Sigorta

  Dahil Olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve Video çekimi,
  ❌ Yemek ve içecekler

  Açılış/Kapanış Saatleri;

  ✅ Açılış 09:00
  ✅ Kapanış 18:00