İçmeler Aqua Dream Su Parkı

Gün içinde farklı ve eğlenceli aktivite isteyenler için ideal İçmeler aqua dream su parkı tavsiyemizdir. 7'den 77'ye herkes için uygun bir alternatif. Geniş güvenlik önlemleri altında eğlencenin suyunu çıkarın. Her daim hazır olan cankurtaranlarımız, güler yüzlü servisimiz ve zengin mutfağımız ile siz ve ailenizin keyifli bir gün geçirmesini sağlayacak donanıma sahiptir.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+ 12 yaş) ₺ 350 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 250 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
  • İçmeler Aqua Dream Su Parkı, İçmeler su parkı, Su parkı İçmeler
  • İçmeler Aqua Dream Su Parkı, İçmeler su parkı, Su parkı İçmeler
  • İçmeler Aqua Dream Su Parkı, İçmeler su parkı, Su parkı İçmeler
  • İçmeler Aqua Dream Su Parkı, İçmeler su parkı, Su parkı İçmeler

  Tesisimizde bulunan kafeteryamız yanı sıra, soyunma kabinleri, sıcak ve soğuk su bulunan özel kabin duş yerlerimiz, kıymetli özel eşyalarınızı bırakabileceğiniz güvenli kasalarımız bulunmaktadır.

  Yetişkin ve çocuk havuzlarımız ayrı olup, 11 farklı kaydırağımız ve aktivitemiz bulunmaktadır. Arzu ettiğiniz saatte otelinizden alıyoruz, arzu ettiğiniz saatte otelinize bırakıyoruz.

  Yanınıza almayı unutmayın! : Mayo, Havlu, Güneş kremi, Kamera

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Bütün aktiviteler
  👍 Sigorta

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği

  Saatleri;

  ✅ Açılış saati 09:30
  ✅ Kapanış 18:30