• içmeler at safari, içmeler safari turları, at safari içmeler
 • içmeler at safari, içmeler safari turları, at safari içmeler
 • içmeler at safari, içmeler safari turları, at safari içmeler
 • içmeler at safari, içmeler safari turları, at safari içmeler

İçmeler at safari turu, her yaş ve her seviye biniciler için düzenlenmiş yarım günlük, keyifli bir aktivitedir.. Misafirlerimiz isteklerini karşılayabilecek kapasite, kaliteli hizmet, her türlü güvenlik önlemleri alınmış olup, eğitimli atlarımız ile her seviye biniciyi misafir etmekteyiz.

Marmaris'in 17 km. dışında düzenlediğimiz İçmeler at safari turu trafikten uzakta, orman içerisinde kuş sesleri ve papatyalarla kaplı orman yollarında, eğitmenler eşliğinde yapılmaktadır.

Aktivitemiz toplamda 4 saat sürmekte ve yaklaşık 2 saat safari şeklinde yapılmaktadır.

NOT: Profesyonel biniciler, arzu ederlerse grup dışında ve rehber eşliğinde binicilik yapabilirler. Bu durumu önceden organize edebilmek için belirtmeleri gerekmektedir. 12 yaş üzerindeki çocuklar at biniciliği yapabilir. Arzu edildiği takdirde 7 yaş üzerindeki çocuklar sadece ebeveyn izni ile at biniciliği yapabilir.

Gün içerisinde 4 seans olarak düzenlediğimiz aktivitemiz için, sizleri otelinizden özel servisimiz ile alıyoruz. Marmaris'in 17 km. (15 dk.) dışında bulunan çiftliğimize götürüyoruz.

Çiftliğimizde rehberlerimiz bilgilendirmeden sonra, sizin için en uygun olan atınızı seçiyorsunuz ve rehberler eşliğinde safari programımıza başlıyoruz. ilk etap 45 dk. yavaş sürüş ve adapte olma daha sonrasında 10 dk. mola veriyoruz.

2. etap'ta iki farklı grup yapıyoruz. 1. grup normal biniş ve 2. grup hızlı biniş. Hangi gruba katılmak isterseniz o grupta devam edebilirsiniz. Safari sırasında nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz. Aktiviteyi düzenlediğimiz orman yolları sadece at binicileri için tahsis edilmiş olup, firmamız tarafından bütün güvenlik önlemleri alınmıştır.

Yanınıza almayı unutmayın!: Uzun şort (kapri şort) Mayo, Havlu, Ekstra T-shirt, Güneş Kremi.

İçmeler At Safari

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 70
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®