İçmeler Buggy Safari

İçmeler buggy safari, Marmaris'in bir diğer popüler ve kişisel aktivitelerinden birisi de İçmeler buggy safari turu 'dur. Kendinizi tadına duyamayacağınız bir eğlence ve off-road macerası içerisinde bulacaksınız ayrıca kendi aracınızı kendiniz sürün fırsatınızda mümkündür. İçmeler buggy safari turu ile trafiğe kapalı orman yollarında, özel üretilmiş arazi araçlarımızla safariye sizde katılın.

Bol bol patinaj çektirin, tepelerden atlayın, nehirlerden geçin, bol bol ıslanıp, çamur adam olun! Kendi aktivitenizi, kendiniz yaratın. İsterseniz yavaş sürün, isterseniz deliler gibi Araç’ın son limitlerini zorlayan.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
1 kişi 1 Araç ₺ 410 ₺ 0
2 Kişi 1 Araç ₺ 420 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • tatilmoni-19032021-173632-004
  tatilmoni-19032021-173632-002
  tatilmoni-19032021-173632-001
  tatilmoni-19032021-173632-005

  İçmeler buggy safari turu sayesinde eğlenceye doyamayacak, zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlayamayacaksınız. Bu aktivitemiz ile İçmeler Atv Safari turu aktivitemiz benzer şekillerde ve aynı güvenlik önlemleri ile yapılmaktadır. İçmeler buggy safari turu ve İçmeler Atv Safari turu toplamda 4 saat sürmektedir. Gün içerisinde 4 farklı seans saatlerimiz vardır ve katılmak istediğiniz saatte sizi otelinizden servisimiz ile alıyoruz. Marmaris'e 15 dakika uzaklıktaki çiftliğimize götürüyoruz.

  Burada sizin için tahsis edilmiş olan aracınızı alıyorsunuz ve rehberler eşliğinde dağ yollarına çıkıyoruz. Dolu dolu 2 saatlik Marmaris buggy safari turu 2 etaptan oluşmaktadır. İlk 45 dakikası orman içerisinde nehirlerden geçiş, tepelere tırmanış ve inişlerle geçiyor. 10 dk. Molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz. Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi birçok etap bulunuyor. Bu etapların hepsinden geçebilirsiniz. Araçlarımıza tek kişi ya da çift kişi (farklı ücretler) ile binebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Kafeteryalar, market, duş imkânı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb. Bu aktivite için ehliyetiniz olmasına gerek yoktur! Her yaş çocuk katılabilir fakat 10 - 16 yaş arasındaki çocuklar sadece aile bireylerinin izni ile sürebilirler.

  Not: Tatilinizi ve hatıraları bir ömür saklamak için yanınıza aksiyon kameranızı almayı unutmayın, arzu ederseniz günübirlik bizden de temin edebilirsiniz.

  tatilmoni-19032021-173752-001
 • Yanınıza almayı unutmayın!;

  • Mayo
  • Havlu
  • Ekstra T-shirt
  • Güneş Kremi

  Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Seyahat sigortası
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Yeme & İçme

  Tur Saatleri;

  ✅ Günde 4 seans düzenlenir
  ✅ Başlama saatleri;
  10:00 - 12:00 - 14:00 - 16:00