• içmeler buggy safari, Buggy safari turu, içmeler safari turları
 • içmeler buggy safari, Buggy safari turu, içmeler safari turları
 • içmeler buggy safari, Buggy safari turu, içmeler safari turları
 • içmeler buggy safari, Buggy safari turu, içmeler safari turları

İçmeler buggy safari, Marmaris'in bir diğer popüler ve kişisel aktivitelerinden birisi de İçmeler buggy safari turu 'dur. Kendinizi tadına duyamayacağınız bir eğlence ve off-road macerası içerisinde bulacaksınız ayrıca kendi aracınızı kendiniz sürün fırsatınızda mümkündür. İçmeler buggy safari turu ile trafiğe kapalı orman yollarında, özel üretilmiş arazi araçlarımızla safariye sizde katılın. Bol bol patinaj çektirin, tepelerden atlayın, nehirlerden geçin, bol bol ıslanıp, çamur adam olun! Kendi aktivitenizi, kendiniz yaratın. İsterseniz yavaş sürün, isterseniz deliler gibi Araç’ın son limitlerini zorlayan.

İçmeler buggy safari turu sayesinde eğlenceye doyamayacak, zamanın ne kadar çabuk geçtiğini anlayamayacaksınız. Bu aktivitemiz ile İçmeler Atv Safari turu aktivitemiz benzer şekillerde ve aynı güvenlik önlemleri ile yapılmaktadır. İçmeler buggy safari turu ve İçmeler Atv Safari turu toplamda 4 saat sürmektedir. Gün içerisinde 4 farklı seans saatlerimiz vardır ve katılmak istediğiniz saatte sizi otelinizden servisimiz ile alıyoruz. Marmaris'e 15 dakika uzaklıktaki çiftliğimize götürüyoruz.

Burada sizin için tahsis edilmiş olan aracınızı alıyorsunuz ve rehberler eşliğinde dağ yollarına çıkıyoruz. Dolu dolu 2 saatlik Marmaris buggy safari turu 2 etaptan oluşmaktadır. İlk 45 dakikası orman içerisinde nehirlerden geçiş, tepelere tırmanış ve inişlerle geçiyor. 10 dk. Molanın ardından sizi özel parkurlara götürüyoruz. Parkurumuzda içerisinde, atlama rampası, zirve rampası, derin çukur rampası, çamur havuzu, şelale geçidi gibi birçok etap bulunuyor. Bu etapların hepsinden geçebilirsiniz. Araçlarımıza tek kişi ya da çift kişi (farklı ücretler) ile binebilirsiniz. Tamamen güvenlik önlemleri alınmış olan özel parkurumuzda ve çiftliğimizde ihtiyacınız olabilecek her şeyi bulabilirsiniz. Kafeteryalar, market, duş imkânı, özel kilitli dolaplar, soyunma odası, çocuk parkı vb. Bu aktivite için ehliyetiniz olmasına gerek yoktur! Her yaş çocuk katılabilir fakat 10 - 16 yaş arasındaki çocuklar sadece aile bireylerinin izni ile sürebilirler.

Not: Tatilinizi ve hatıraları bir ömür saklamak için yanınıza aksiyon kameranızı almayı unutmayın, arzu ederseniz günübirlik bizden de temin edebilirsiniz.

Yanınıza almayı unutmayın!; Mayo, Havlu, Ekstra T-shirt, Güneş Kremi

İçmeler Buggy Safari

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 130
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 20
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®