İçmeler Dalış Turu

İçmeler dalış turu ile sualtı dünyasına yolculuğa çıkıyoruz, deniz hayvanlarını kendi ortamlarında izleyecek ve kendinizi apayrı bir dünya hissedeceksiniz. İçmeler dalış turu ile farklı bir tecrübe ve inanılmaz bir gün yaşamaya hazır mısınız? İçmeler dalış turu na herkes katılabilir. Amatör yada lisanslı dalıcı olmanız hiç fark etmez.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Kişi Başı (+14 yaş) ₺ 400 ₺ 0
Refakatçi ₺ 200 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • tatilmoni-19032021-174200-001
  tatilmoni-19032021-174200-004
  tatilmoni-19032021-174200-003
  tatilmoni-19032021-174200-002

  Marmaris'in berrak sularında, bakir koylarında her biri 30 dakika süren 2 dalış yapıyoruz. Lisanslı Eğitmenlerimiz ile full donamınlı dalış teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şey mevcut olup, siz misafirlerimizin güvenliği için tüm uluslararası geçerli güvenlik ve sağlık önlemleri alınmıştır. Bütün dalış ekipmanlarınız bizim tarafımızdan verilmektedir. Firmamız TSSF (Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu) üyesidir. CMAS ve PADI uyumlu ayrıca Federasyon'un belirlemiş olduğu ve uluslararası kurallar çerçevesinde dalışlar yapılmaktadır.

  Dalış turu İçmeler ile İlk dalış noktasına gitmek için limandan ayrıldığımızda rehberlerimiz sizlere eğitim veriyorlar. (sualtında iletişim işaretli, yüzme teknikleri, ekipman kullanımı vb.)

  Dalış turu İçmeler çevresinde bulunan en gözde noktalarda düzenlenmektedir. Bütün dalış ekipmanlarınızı firmamız sizin için ücretsiz tahsis ediyor. Dalışa başlamadan önce 5'e kişilik gruplar oluşturuyoruz. Her iki kişiye bir eğitmen düşüyor ve bir eğitmen sürekli sizi sualtında izliyor olacaktır.

  İlk dalışımız 30 dakika ve 5 metredir. Kendinizi kesinlikle apayrı bir dünyada bulacaksınız. Öğle yemeği teknede servis edilir (ücretsiz). İkinci dalış için başka bir dalış noktasına gidiyoruz. Dalış aralıklarında arzu ederseniz yüzebilirsiniz, yüzme ekipmanlarını kullanabilirsiniz, teknemizin üst katında bulunan şezlonglarda güneşlenebilirsiniz.Klasik bir dalış turu ortalama 15-20 kişilik olarak yapılıyor.

  tatilmoni-19032021-174420-001
  tatilmoni-19032021-174420-002
  tatilmoni-19032021-174420-005
  tatilmoni-19032021-174420-004

  İçmeler dalış aktivitesi için başlıca popüler dalış noktaları; Baca Mağarası, Sarı Mehmet Burnu, Keçi Adası Feneri, Hayıtlı Burnu, İnce Burnu Feneri, Abdi Reis Koyu, Yazıh Kayalıkları, Aksu Koyu, Kütük Burnu ve Kadırga Burnu.
  İçmeler dalış aktivitesisırasında durulan dalış alanlarında derinlikler 30 ila 50 metre arasında değişmektedir. İçmeler şnorkel turu ile İçmeler tüplü dalış turu birlikte düzenlenmektedir. Arzu eden misafirlerimiz teknemizdeki şnorkel etkinliğinden yararlanabilir.

  NOT: 14 yaş altındaki çocuklar federasyon kuralları gereği dalış yapamaz fakat ebeveyn ile dalış teknesinde bulunabilirler. 14-18 yaş arasındaki çocuklar ebeveyn onayı ile dalış yapabilirler.

  NOT 2: KİMLER DALAMAZ!

  • Vertigo Hastaları (Kulak enfeksiyonu ve denge rahatsızlığı)
  • Astın, Sara, Şeker, Akciğer Hastaları
  • Kalp rahatsızlığı, yüksek tansiyon, Ağır özellikli ilaç kullananlar
  • Son altı ay içerisinde ağır ameliyat geçiren, hamile bayanlar
  • Fıtık hastaları (Derecesine göre)

  Bu Kurallar Federasyon tarafından belirlenmiştir!

  NOT 3: TAVSİYE EDİLİR!

  • Bir gece önce alkol almayınız.
  • Sabah kahvaltısını standart yapınız, abartı yemek yemeyiniz.
  • Derin su dalışlarından, Dalıştan bir gün önce yada sonra uçak yolculuğu yapılamaz.

  Not 4: Tatilinizi ve hatıraları bir ömür saklamak için yanınıza aksiyon kameranızı almayı unutmayın, arzu ederseniz günübirlik bizden de temin edebilirsiniz.

  Yanınıza almayı unutmayın!: ekstra mayo, Havlu, Güneş Kremi, Sualtı için ÇEK-AT fotoğraf makinesi

  tatilmoni-19032021-175117-001
 • Yanınıza almayı unutmayın!:

  • Ekstra mayo
  • Havlu
  • Güneş Kremi
  • Gazete ve dergi
  • Müzik çalar
  • Biskuvi vb atıştırmalık
  • Kamera,
  • Güneş Kremi

  Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Dalış ekipmanları
  👍 Dalış eğitimi
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur Saatleri;

  ✅ Otelden alınış 09:00
  ✅ Limandan ayrılış 10:00
  ✅ Geri dönüş 16:00