• içmeler dalyan turu, dalyan tekne turu, dalyan turu içmeler
 • içmeler dalyan turu, dalyan tekne turu, dalyan turu içmeler
 • içmeler dalyan turu, dalyan tekne turu, dalyan turu içmeler
 • içmeler dalyan turu, dalyan tekne turu, dalyan turu içmeler

İçmeler Dalyan turu ile Dünya tarihi mirasının değerli parçalarından birisi olan Dalyanı gezme fırsatını sunuyoruz. Marmaris’e sadece 1 saat uzaklıkta olan Dalyan geçmişten, günümüze kadar bakirliğini korumuş kaplumbağa (Caretta Caretta) sahili, Likya mezarları, Sazlık nehri (Kaunos),Kaplıca ve Çamur havuzlarını bizimle beraber gezmek ve yeni yerler keşfetmek için bize katılın.

Dalyan, Tarihi Likya şehirlerinden birisidir. Rivayete göre, geçmişte yaşanan büyük depremler sonucu şehrin bir kısmı su altında kalmıştır. Şu an sazlık tekneleri ile gezdiğimiz sazlıkların altında tarihi antik bir şehir bulunmaktadır. Aynı zamanda bu bölge çıkan termal su kaynaklarının oluşturduğu çamur havuzlarını da ziyaret ediyoruz. İçmeler Dalyan turu için özel servisimiz ile sizi otelinizden alıyoruz ve limanda sizi bekleyen teknemize getiriyoruz. 3 katlı olan lüks teknemiz limandan ayrıldığında rehberlerimiz size gün hakkında bilgi veriyorlar. Yaklaşık 2 saatlik tekne turu süresinde, arzu ederseniz üst kattaki şezlonglarda güneşlenebilir yada teknemizde bulunan 3 farklı kafeterya'da deniz manzarası eşliğinde bir şeyler içebilirsiniz. Kaplumbağa plajına gelmeden önce teknemizde öğle yemeği servisimiz vardır.

İçmeler kaplumbaga plajı , İçmeler Dalyan turu teknemiz, kaplumbağa plajının karşısına demir attığında sizleri ufak teknelere transfer ediyoruz. İlk durağımız kaplumbağa ( İz tuzu ) plajı. Burada 2 saat mola verdikten sonra, sizleri ufak teknelerimizde sazlık nehri (Kaunos) içerisinde eşsiz bir maceraya götürüyoruz.

İçmeler kaplumbaga plajı , İçmeler Dalyan turu ile kaya mezarlarını ziyaret ediyor ve tarihi hakkında bilgilendirme yapıyoruz. İkinci durağımız tarihi çamur havuzları ve kaplıca merkezi. Yaklaşık 2 saatlik moladan sonrasında geri dönüş yolunda, dev mavi yengeçleri görebilirsiniz. Dalyan'ın yerel halkı sizin için mangalda yengeç pişiriyorlar, arzu ederseniz çok uygun fiyatlarla mangalda pişirilen yengeçlerin tadına bakabilirsiniz.

Ömrünüz boyunca unutamayacağınız bir gün geçirmeye hazır olun!

Yanınıza almayı unutmayın!: Mayo, Havlu, Kamera, Güneş Kremi

İçmeler Dalyan Turu

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 125
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 60
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®