İçmeler Dalyan Turu

İçmeler Dalyan turu ile Dünya tarihi mirasının değerli parçalarından birisi olan Dalyanı gezme fırsatını sunuyoruz. Marmaris’e sadece 1 saat uzaklıkta olan Dalyan geçmişten, günümüze kadar bakirliğini korumuş kaplumbağa (Caretta Caretta) sahili, Likya mezarları, Sazlık nehri (Kaunos),Kaplıca ve Çamur havuzlarını bizimle beraber gezmek ve yeni yerler keşfetmek için bize katılın.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+ 12 yaş) ₺ 380 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 190 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • tatilmoni-19032021-171832-001
  tatilmoni-19032021-171832-004
  tatilmoni-19032021-171832-003
  tatilmoni-19032021-171832-002

  Dalyan, Tarihi Likya şehirlerinden birisidir. Rivayete göre, geçmişte yaşanan büyük depremler sonucu şehrin bir kısmı su altında kalmıştır. Şu an sazlık tekneleri ile gezdiğimiz sazlıkların altında tarihi antik bir şehir bulunmaktadır. Aynı zamanda bu bölge çıkan termal su kaynaklarının oluşturduğu çamur havuzlarını da ziyaret ediyoruz. İçmeler Dalyan turu için özel servisimiz ile sizi otelinizden alıyoruz ve limanda sizi bekleyen teknemize getiriyoruz. 3 katlı olan lüks teknemiz limandan ayrıldığında rehberlerimiz size gün hakkında bilgi veriyorlar. Yaklaşık 2 saatlik tekne turu süresinde, arzu ederseniz üst kattaki şezlonglarda güneşlenebilir yada teknemizde bulunan 3 farklı kafeterya'da deniz manzarası eşliğinde bir şeyler içebilirsiniz. Kaplumbağa plajına gelmeden önce teknemizde öğle yemeği servisimiz vardır.

  İçmeler kaplumbaga plajı , İçmeler Dalyan turu teknemiz, kaplumbağa plajının karşısına demir attığında sizleri ufak teknelere transfer ediyoruz. İlk durağımız kaplumbağa ( İz tuzu ) plajı. Burada 2 saat mola verdikten sonra, sizleri ufak teknelerimizde sazlık nehri (Kaunos) içerisinde eşsiz bir maceraya götürüyoruz.

  İçmeler kaplumbaga plajı , İçmeler Dalyan turu ile kaya mezarlarını ziyaret ediyor ve tarihi hakkında bilgilendirme yapıyoruz. İkinci durağımız tarihi çamur havuzları ve kaplıca merkezi. Yaklaşık 2 saatlik moladan sonrasında geri dönüş yolunda, dev mavi yengeçleri görebilirsiniz. Dalyan'ın yerel halkı sizin için mangalda yengeç pişiriyorlar, arzu ederseniz çok uygun fiyatlarla mangalda pişirilen yengeçlerin tadına bakabilirsiniz.

  Ömür boyunca unutamayacağınız bir gün geçirmeye hazır olun!

  tatilmoni-19032021-171817-001
 • Yanınıza almayı unutmayın!:

  • Mayo,
  • Havlu,
  • Yedek t-shirt
  • Plaj ayakkabısı
  • Gazete ve dergi
  • Müzik çalar
  • Biskuvi vb atıştırmalık
  • Kamera,
  • Güneş Kremi

  Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Giriş ücretleri
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur saatleri

  ✅ Otelden alınış 08:30
  ✅ Limandan ayrılış 09:00
  ✅ Geri dönüş 19:30