İçmeler Her Şey Dahil Tekne Turu

İçmeler her şey dahil tekne turu gün boyu sınırsız alkol ve meşrubat dahil olarak düzenlenmektedir. Bu turumuz ile Marmaris koyları ve adalarını gezerken aynı eğlence ve kalite hizmeti alabilir ve unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

İçmeler her şey dahil tekne turu muzda gün boyu sınırsız içecek (alkollü ve meşrubat) servisimiz mevcuttur. Teknemizde 2 farklı noktada bar mevcuttur ve İçecek servisi için beklemek zorunda değilsiniz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12 yaş)
(Sınırsız Alkol + Meşrubat + Yemek)
₺ 380 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş)
(Sınırsız Alkol + Meşrubat + Yemek)
₺ 230 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • tatilmoni-19032021-215600-001
  tatilmoni-19032021-215600-003
  tatilmoni-19032021-215600-002
  tatilmoni-19032021-215600-004

  Marmarisin en gözde koylarını keşfetmek, yüzmek ve güneşlenmek istemez misiniz? Teknemizin Üst katındaki Şezlonglarda uzanabilir ya da alt katındaki masalarda oturup eşsiz güzellikteki koy manzaralarını seyredebilirsiniz. İnanılmaz güzel bir gün geçirmek için hazır olun!

  Sabah servisimiz sizi otelinizden ya da konakladığınız yerden alıyor. Teknemizde öncelikle gün hakkında bilgilendirme yapılıyor ve teknenin üst katındaki şezlongunuzu alabilirsiniz. Güneşlenmek istemeyen misafirlerimiz, teknenin alt katındaki masalarda oturabilir ve Marmaris cennet koylarını seyredebilirsiniz.

  Ege’nin eşsiz koylarında yüzebilir ya da doğal güzellikleri fotoğraflayabilirsiniz. Güzergâhımız sırasıyla; Cennet adası, akvaryum koyu, fosforlu (dilek) mağarası, Kadırga koyu, Turunç, Yeşil deniz koyları ve İçmeler üzerinden Marmaris limanına geri dönüş şeklinde düzenliyoruz.
  Turunç köyünde 1 saat karaya yanaşıyoruz. Arzu ederseniz, çarşı pazar gezebilir ya da eşsiz Turunç sahilden denize girebilirsiniz.
  Öğle yemeğinde teknenizde barbekü yapıyoruz ve fiyata dahildir. Teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. (soyunma kabini, duş ve WC)

  Not: Yanınıza aksiyon kameranızı almayı unutmayın, arzu ederseniz günübirlik bizden de temin edebilirsiniz.

  İçecekler; Bira, Şarap, meşrubatlar ve sıcak içecekleri kapsar.

  tatilmoni-19032021-215808-001
 • Yanınıza almayı unutmayın!:

  • Havlu
  • Mayo
  • Kamera
  • Güneş Kremi

  Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Gün boyu sınırsız Alkollü içecekler
  👍 Gün boyu sınırsız meşrubat içecekler
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ Alkollü içecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur Saatleri;

  ✅ Otelden alınış 09:00
  ✅ Limandan ayrılış 10:00
  ✅ Geri dönüş 16:00