• İçmeler Hisarönü Tekne Turu, içmeler tekne turları
 • İçmeler Hisarönü Tekne Turu, içmeler tekne turları
 • İçmeler Hisarönü Tekne Turu, içmeler tekne turları
 • İçmeler Hisarönü Tekne Turu, içmeler tekne turları
 • İçmeler Hisarönü Tekne Turu, içmeler tekne turları

İçmeler Hisarönü tekne turu, bir diğer adı ile İçmeler kayıp adalar tekne turu yeni geliştirdiğimiz günübirlik tekne turudur. Teknemiz Marmaris yarım adasının diğer tarafındaki İçmeler Hisarönü körfezi koyları gezmektedir. Hisarönü körfezinde sönmüş sualtı yanardağı bulunmaktadır. Yıllar öncesinde patlayan yanardağı, deniz üzerinde volkanik adalar oluşturmuş ve aynı zamanda sualtını tropikal bir hale getirmiştir. Yerleşim yeri olmayan bu bölgede çok fazla turkuaz rengi ve berrak denize sahip koylar aynı zamanda tropikal balıklar bulunmaktadır. Yanınıza deniz gözlüklerinizi almayı unutmayınız.

Son yıllarda çok popüler olan Kızkumu 'Orhaniye', Selimiye ve Hisarönü köylerinin meşhur koylarını do görebilirsiniz. Bölgenin bakir koylarını ve volkanik adalarını ziyaret ettiğimiz bu gezimizde ayrıca Gebe 'Bakire' Kilisesini de ziyaret ediyoruz. Turumuz, gün boyu Herşey Dahil olarak sınırsız Alkollü ve alkolsüz içecek içermektedir.

Gezi sabahı otelinizden yada arzu ettiğiniz buluşma noktasından servisimiz ile sizi alıyoruz. Ortalama 20 dakikalık bir yolculuk ile sizi meşhur Kızkumu sahiline transfer ediyoruz. Teknemiz buradan ayrılmaktadır. Öncelikle rota ve gün hakkında bilgilendirme yapılıyor ve sonrasında turumuz başlamaktadır. Sırasıyla; Kamelya adası, Dişlice Adası, Selimiye koyu, Hisarönü koyu ve Tavşan adası

İçmeler Hisarönü tekne turu herşey dahil olarak sınırsız Alkollü ve alkolsüz içecek içermektedir. 2 katlı olan teknemizin alt katında masalar ve üst katında şezlonglar bulunmaktadır. Öğle yemeğinde teknenizde barbekü yapıyoruz ve fiyata dahildir. Teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. (soyunma kabini, duş ve WC)

Not: Tatilinizi ve hatıraları bir ömür saklamak için yanınıza aksiyon kameranızı almayı unutmayın, arzu ederseniz günübirlik bizden de temin edebilirsiniz.

İçecekler; Bira, Şarap, meşrubatlar ve sıcak içecekleri kapsar.

Yanınıza almayı unutmayın!: Havlu , Mayo , Kamera, Güneş Kremi, Deniz gözlüğü

İçmeler Hisarönü Tekne Turu

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 120
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 60
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®