İçmeler Jeep Safari

Eğlence, aksiyon, off-road, unutamayacağınız bir gün geçirmenin en güzel yolu İçmeler jeep safari turudur. Marmaris'in doğal güzelliklerini ve çevre köylerini bize katılarak keşfedin. Jeeplerimiz 8 yada 12 kişilik olup, siz misafirlerimizin rahatı ve güvenliği için dizayn edilmiştir.

Marmaris yarımadasını, çevresinde bulunan köy, kasaba ve popüler plajlarını keşfetmenin en keyifli ve heyecanlı yollarından birisi olarak İçmeler jeep safari turunu tavsiye ediyoruz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12 yaş) ₺ 250 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş) ₺ 150 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • tatilmoni-19032021-170635-002
  tatilmoni-19032021-170635-003
  tatilmoni-19032021-170635-004
  tatilmoni-19032021-170635-001

  İçmeler jeep safari turu en popüler ve çok satan Marmaris günlük turları içersinde yer almaktadır. Marmaris jeep safari turu sırasında jeepler ile arazi sürüşü ve su savaşlarının yanı sıra Kızkumu plajını, Orhaniye köyünü ve Turgut şelalesini görme fırsatını kaçırmayınız.

  İçmeler jeep safari turu güzergahı;İçmeler jeep safari turu güzergahı şu şekilde başlamaktadır. Tura katılmak istediğiniz gün sizi otelinizden jeeplerimiz ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasına gidiyoruz ve diğer jeeplerle buluşuyoruz. Rehberlerimiz gün hakkında size kısa bilgi veriyorlar. Diğer jeepler ile konvoy halinde 2 saatlik orman yollarında arazi sürüşü (off-road) yapıyoruz. Nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz.

  Arazi sürüşü sırasında sizlere su tabancası veriyoruz, arzu ederseniz diğer jeepler ile su savaşı yapabilir yada doğa güzelliklerini fotoğraflayabilir, manzara seyredebilirsiniz.

  İçmeler jeep safari turu güzergahı bir sonraki durağımız ise Dünyaca meşhur Kızkumu plajı ve yüzme molasıdır. Burayı ilginç yapan özelliği denizi ikiye bölen 500 metrelik sahil şeridi olması. 5 metre eninde ve 500 metre uzunluğunda her iki tarafı deniz ile kaplı bu kara parçası üzerinde yürüyüş yapabiliyor ayrıca mitalojik hikayesi bulunan bölgenin hikayesini rehberlerimizden dinleme şansını elde edebiliyorsunuz. Kızkumu plajında molanız ortalama 1 saat kadar ve arzu eden misafirlerimiz mavi bayraklı bu plajda diledikleri gibi yüzebiliyorlar.

  Kızkumu molanızın ardından Turgut köyüne geçiyoruz ve burada öğlen yemeği molası veriyoruz. Öğlen yemeği fiyata dahil, icecekler ise ek ücret karşılığı servis edilmektedir. Öğlen yemeği sırasında barbekü yapılmaktadır. Öğlen yemeği sonrasında Turgut şelalesine geçiyoruz. Orman içerisinde, cennetten bir parçayı andıran bu bölgede ortalama iki saat kadar mola veriyoruz. Jeep park alanı ile su kaynağının çıktığı bölge arası ortalama 700 metrelik patikadan oluşmaktadır. İsterseniz park alanında bulunan ve şelale yatağına kurulmuş olan kafeteryalarda çay, kahve molası verebilirsiniz, Şelale çevresinde bulunan tarihi yapıları ve değirmenleri gezebilir yada şelale'nin kaynağına doğru bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Şelale etrafında fotoğraf çekilebilir yada şelalenin oluşturduğu doğal havuzlarda yüzebilirsiniz. Doğal kaynak sularının oluşturduğu bu havuzlar o kadar serin ve soğuk su ile dolu ki tatilin ve günün verdiği yorgunluğu alması çok kısa sürmekte. Şelale suyu yaz ve kış aylarında aynı soğuklukta, 9 derece olarak akmaktadır.

  İçmeler'e geri dönüş yolunda Marmaris'in çevre köyleri ve en gözde noktalardan geçiyoruz. İçmeler'e geri döndüğümüzde ise sizi tekrar otelinize jeepler ile bırakıyoruz.

  tatilmoni-19032021-170742-001
 • Yanınıza almayı unutmayın!:

  • Poşet yada su geçirmez kılıf (Değerli eşyalarınız için)
  • Plaj ayakkabısı (yürüyüş ayakkabısı)
  • Ekstra t-shirt
  • Mayo
  • Havlu
  • Güneş kremi

  Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Seyahat sigortası
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi
  ❌ Su savaşı ekipmanı

  Tur Saatleri;

  ✅ Otelden alınış 09:30
  ✅ Buluşma noktası hareket 10:15
  ✅ Geri dönüş 16:00