• İçmeler jeep safari, Jeep safari turu içmeler, jeep safari turu fiyatları
 • İçmeler jeep safari, Jeep safari turu içmeler, jeep safari turu fiyatları
 • İçmeler jeep safari, Jeep safari turu içmeler, jeep safari turu fiyatları
 • İçmeler jeep safari, Jeep safari turu içmeler, jeep safari turu fiyatları

Marmaris yarımadasını, çevresinde bulunan köy, kasaba ve popüler plajlarını keşfetmenin en keyifli ve heyecanlı yollarından birisi olarak İçmeler jeep safari turunu tavsiye ediyoruz. İçmeler jeep safari turu en popüler ve çok satan Marmaris günlük turları içersinde yer almaktadır. Marmaris jeep safari turu sırasında jeepler ile arazi sürüşü ve su savaşlarının yanı sıra Kızkumu plajını, Orhaniye köyünü ve Turgut şelalesini görme fırsatını kaçırmayınız. Eğlence, aksiyon, off-road, unutamayacağınız bir gün geçirmenin en güzel yolu İçmeler jeep safari turudur. Marmaris'in doğal güzelliklerini ve çevre köylerini bize katılarak keşfedin. Jeeplerimiz 8 yada 12 kişilik olup, siz misafirlerimizin rahatı ve güvenliği için dizayn edilmiştir.

İçmeler jeep safari turu güzergahı;İçmeler jeep safari turu güzergahı şu şekilde başlamaktadır. Tura katılmak istediğiniz gün sizi otelinizden jeeplerimiz ile alıyoruz. Öncelikle buluşma noktasına gidiyoruz ve diğer jeeplerle buluşuyoruz. Rehberlerimiz gün hakkında size kısa bilgi veriyorlar. Diğer jeepler ile konvoy halinde 2 saatlik orman yollarında arazi sürüşü (off-road) yapıyoruz. Nehirlerden geçiyor, tepelere tırmanıyoruz.

Arazi sürüşü sırasında sizlere su tabancası veriyoruz, arzu ederseniz diğer jeepler ile su savaşı yapabilir yada doğa güzelliklerini fotoğraflayabilir, manzara seyredebilirsiniz.

İçmeler jeep safari turu güzergahı bir sonraki durağımız ise Dünyaca meşhur Kızkumu plajı ve yüzme molasıdır. Burayı ilginç yapan özelliği denizi ikiye bölen 500 metrelik sahil şeridi olması. 5 metre eninde ve 500 metre uzunluğunda her iki tarafı deniz ile kaplı bu kara parçası üzerinde yürüyüş yapabiliyor ayrıca mitalojik hikayesi bulunan bölgenin hikayesini rehberlerimizden dinleme şansını elde edebiliyorsunuz. Kızkumu plajında molanız ortalama 1 saat kadar ve arzu eden misafirlerimiz mavi bayraklı bu plajda diledikleri gibi yüzebiliyorlar.

Kızkumu molanızın ardından Turgut köyüne geçiyoruz ve burada öğlen yemeği molası veriyoruz. Öğlen yemeği fiyata dahil, icecekler ise ek ücret karşılığı servis edilmektedir. Öğlen yemeği sırasında barbekü yapılmaktadır. Öğlen yemeği sonrasında Turgut şelalesine geçiyoruz. Orman içerisinde, cennetten bir parçayı andıran bu bölgede ortalama iki saat kadar mola veriyoruz. Jeep park alanı ile su kaynağının çıktığı bölge arası ortalama 700 metrelik patikadan oluşmaktadır. İsterseniz park alanında bulunan ve şelale yatağına kurulmuş olan kafeteryalarda çay, kahve molası verebilirsiniz, Şelale çevresinde bulunan tarihi yapıları ve değirmenleri gezebilir yada şelale'nin kaynağına doğru bir yürüyüşe çıkabilirsiniz. Şelale etrafında fotoğraf çekilebilir yada şelalenin oluşturduğu doğal havuzlarda yüzebilirsiniz. Doğal kaynak sularının oluşturduğu bu havuzlar o kadar serin ve soğuk su ile dolu ki tatilin ve günün verdiği yorgunluğu alması çok kısa sürmekte. Şelale suyu yaz ve kış aylarında aynı soğuklukta, 9 derece olarak akmaktadır.

İçmeler'e geri dönüş yolunda Marmaris'in çevre köyleri ve en gözde noktalardan geçiyoruz. İçmeler'e geri döndüğümüzde ise sizi tekrar otelinize jeepler ile bırakıyoruz.

Yanınıza almayı unutmayın!: ekstra t-shirt, mayo, havlu, Güneş kremi

İçmeler Jeep Safari

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 80
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 40
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®