İçmeler Kleopatra Tekne Turu

Marmaris'e sadece 1 saat uzaklıkta bulunan İçmeler antik adalar ve İçmeler Kleopatra turu muza sizleri de bekleriz. Binlerce sene önce Cleopatra ve Antonius Sezar'ın bu adada büyük bir aşk yaşadığına inanılır.

Efsaneye göre, kendisiyle evlenmeyi kabul eden Cleopatra'ya bu coşkusunun hediyesini vermek isteyen Mısır Kralı Antonius, yaklaşık 3000 sene kadar önce balayını geçirmek üzere Cleopatra'yı götüreceği adaya Mısır'dan 60 büyük gemiyle çapları 1 milimetreden daha küçük ve her tanesi aynı büyüklükte olan kumları getirtti.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yemekli Tur (Ada girişi hariç) ₺ 280 ₺ 0
Ada giriş ücreti ₺ 150 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • tatilmoni-19032021-213403-001
  tatilmoni-19032021-213403-002
  tatilmoni-19032021-213403-003
  tatilmoni-19032021-213403-004

  Yalnızca Dünya'nın iki yerinde var olduğu bilinen bu özel kumun diğer özellikleri de ateşte yanıyor, sodalı suda kendiliğinden çoğalıyor ve büyüteç altında incelendiğinde hareket ediyor olmasıdır. Karbonatlı çamurun bir çekirdek etrafında birikmesiyle oluşan kumların denize kattığı eşsiz güzellikteki renk de, Ada'nın görülmeye değer olan diğer özelliklerinden biridir. İçmeler Kleopatra adası nda bulunan kumların bir benzerinin de Kızıldeniz'de olduğu bilinmektedir. Aynı zamanda adada bulunan bir diğer ilgi çekici, tarihi eserler, antik tiyatro ve tarihi yapıtlar Roma zamanın kalmıştır.

  Özel servislerimiz ile sizleri otelinizden alıyoruz, yaklaşık 20 dakikalık sürüş mesafesinden sonra sizleri teknelerimize transfer ediyoruz. Öncelikle 2 farklı koy'da yüzme molası veriyoruz. Teknemizde öğle yemeği servisinden sonra Cleopatra adasında duruyoruz ve 3 saat kadar mola veriyoruz.

  Arzu ederseniz plajda güneşlenebilir, serin Gökova sularında yüzebilirsiniz. Rehberlerimiz eşliğinde adada yürüyüş yapmayı ve tarihi yerleri görmeyi unutmayın. Doğa ile baş başa kalmak istemez misiniz? Bir tarafında yeşil her tonunu ile ormanlık alan ve diğer tarafınız türkuaz, berrak deniz.

  tatilmoni-19032021-213540-001
 • Yanınıza almayı unutmayın:

  • Havlu
  • Mayo
  • Ektra T-shirt
  • Güneş kremi

  Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil Olanlar;

  👍 Geliş-Dönüş Servis
  👍 Çamlı limanı transfer
  👍 Milli park girişi (opsiyonel)
  👍 Tekne turu
  👍 Öğle yemeği
  👍 Rehberlik hizmeti
  👍 Ferdi kaza sigorta

  Dahil Olmayanlar;

  ❌ Milli park girişi (opsiyonel)
  ❌ Fotoğraf ve Videolar
  ❌ Alkollü ve alkolsüz içecekler
  ❌ Hediyelik eşyalar

  Tur saati;
  ✅ Otelden alınış 09:15
  ✅ Geri dönüş 18:00