• İçmeler Mehtap Turu
  • İçmeler Mehtap Turu
  • İçmeler Mehtap Turu

  Akşamüstü serinliğinde düzenlediğimiz İçmeler Mehtap Turu son dönemde çok popüler olmuştur. Marmaris gecelerinde farklı ve eğlenceli bir alternatif isteyenler için ideal. Mehtaba karşı Marmaris koylarında düzenlenen turumuz ile romantik ve aynı zamanda eğlenceli bir Marmaris gecesi geçirebilirsiniz. Mehtap turunda dj performansı, dansöz shovu ve köpük partisi eşliğinde size unutulmaz anlar yaşatacaktır.

  İçmeler Mehtap Turu için otelinizden alıyoruz. Teknemiz Marmaris limanından ayrılmaktadır. Öncelikle akşam yemeği servisimiz yapılıyor. Her yaş grubunun katıldığı turumuzda, isterseniz teknenin alt katında Oryantal dansöz Show'unu izleyin ya da teknemizin üst katında ışıklandırılmış disko ortamında, Dj performansına ve dans edenlere katılın. Teknemizde köpük partisi yapılmaktadır.

 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Sigorta

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Geri dönüş servisi
  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Yemek

  Saatleri;

  ✅ Saati 19:30
  ✅ Limanda ayrılış 20:00
  ✅ Geri dönüş 23:30