İçmeler Rafting Turu

Eğer bir tür macera ve adrenalin dolu, heyecan verici bir gün istiyorsanız size İçmeler rafting turu diyoruz. Doğa ve macera tutkunları için ideal bir aktivite olan İçmeler rafting turu, kent'te 1 saat uzaklıkta bulunan Dalaman çayında düzenliyoruz. Rafting çok zevkli bir spordur, adrenalinin ve heyecanın doruk noktalarını yaşayabilirsiniz.

Günlük tur hakkında detaylı bilgiyi aşağıda bulabilirsiniz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+ 16 yaş) ₺ 800 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • tatilmoni-19032021-220641-001
  tatilmoni-19032021-220641-002
  tatilmoni-19032021-220641-003
  tatilmoni-19032021-220641-004

  Otelden alınışınızı ardından doğal güzelliği muhteşem olan 14 kilometre uzunluğundaki nehirde rafting keyfine hazır olun! Başlangıç noktasında misafirlerimize öncelikle kahvaltı servisi yapıyoruz. Hemen sonrasında rafting ekipmanınızı sizlere veriyoruz ve rafting, Raft'lar, güvenlik ve program hakkında gerekli bilgiler rehberlerimiz tarafından size anlatılıyor. Bu turu sadece rafting olmaktan çıkarıp mümkün olduğunca eğlenceli ve ilgi çekici hale getirmeye çalışıyoruz. Bunun için tur sırasında yüzme molaları, kısa trekkingler yapıyoruz.

  Botlarımız 6 ve 8 kişilik olmakta ve her bot'ta bir eğitmen olmaktadır. İçmeler rafting turu yaklaşık 4 saat sürüyor ve ardından öğle yemeği servisi veriyoruz. Heyecan ve adrenalin sınırlarında dolaşmak isterseniz Rafting turumuza katılmalısınız.

  tatilmoni-19032021-220744-001
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Sabah kahvaltısı
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Teorik & pratik eğitim
  👍 Ekipmanlar
  👍 Rehberlik Hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Plaj ayakkabısı (kapalı terlik)
  ❌ Kahvaltı & Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi

  Tur saatleri;

  ✅ Otelden alınış 07:00
  ✅ Geri dönüş 19:30