İçmeler Tekne Turu

Tertemiz denizi, mas mavi koyları ve mavi bayraklı plajları ile Marmaris bir Dünya Markası olmuştur. İçmeler tekne turu ile Marmaris ve çevresindeki eşsiz koyları keşfetme şansını ve ayrıca mükemmel bir gün geçirme fırsatını kaçırmayın. İçmeler tekne turu en popüler ve çok satan İçmeler günübirlik turları arasında yer almaktadır.

Eşsiz ege denizinde yüzebilir ve teknemizin üst atındaki şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. Eşsiz ege denizinde yüzebilir ve teknemizin üst atındaki şezlonglarda güneşlenebilirsiniz.

FİYATLANDIRMA & REZERVASYON

BaşlıkFİYAT   KATILIMCI SAYISI   TOPLAM   
Yetişkin (+12 yaş)
(Yemek + Sınırsız meşrubat)
₺ 210 ₺ 0
Çocuk (6-11 yaş)
(Yemek + Sınırsız meşrubat)
₺ 130 ₺ 0
GENEL TOPLAM ₺ 0
TURA KATILIM TARİHİ
 • tatilmoni-icmeler-tekne-turu_0001
  tatilmoni-icmeler-tekne-turu_0002
  tatilmoni-19032021-165657-001
  tatilmoni-icmeler-tekne-turu_0003

  İçmeler tekne turu güzergahı

  İçmeler tekne turuna katılmak istediğniz günün sabahı servisimiz ile sizi otelinizde alıyoruz ve Marmaris limanındaki teknemize getiriyoruz. Öncelikle gün hakkında bilgilendirme yapılıyor. Güzergâhımız sırasıyla; Cennet adası, Akvaryum koyu, Fosforlu (dilek) mağarası, Kadırga koyu, Turunç, Yeşil deniz koyları ve İçmeler üzerinden Marmaris limanına geri dönüş şeklinde düzenliyoruz.

  Yüzme molaları yarım saat olarak planlanmaktadır fakat tekne içerisindeki atmosfere bağlı olarak ve tabiki misafirlerimizin eğlenmesi için bu yüzme molalarını biraz daha uzun tutabiliyoruz. Teknemiz iki katlı ve müzik sistemi mevcuttur. Teknenin alt katında muzik sesi biraz daha az seviye ve üst katı biraz daha yüksektir. Arzu ederseniz, teknemizin alt katındaki masalarda oturup, eşsiz Marmaris koyları izleyebilirsiz ya da teknemizin üst katındaki şezlonglarda uzanıp güneşlenebilirsiniz. (Güneş kreminizi unutmayın!)

  Turunç köyünde 1 saat karaya yanaşıyoruz. Arzu ederseniz, çarşı pazar gezebilir ya da eşsiz Turunç sahilden denize girebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz Turunç limanında tekne sorumlularına haber vererek teknemizden ayrılabilir ve günün geri kalanını kendileri de planlayabilirler.
  Öğle yemeğinde teknenizde barbekü yapıyoruz ve fiyata dâhildir. İçmeler tekne turu güzergahı sırasında içecekler ek ücret karşılığı servis edilir fakat arzu eden misafirlerimiz için İçmeler her şey dahil tekne turu mevcuttur. Teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. (soyunma kabini, duş ve WC)

  Tekne turu dönüşünde ise servislerimiz ile sizi tekrar otelinize bırakıyoruz fakat arzu eden misafirlerimiz Marmaris merkezinde kalabilir ve Marmaris kalesini, limanı gezebilir yada Marmaris içerisinde bulunan çarşı, pazar turlayabilir.

  tatilmoni-11062021-125355_0004
  tatilmoni-11062021-125355_0003
  tatilmoni-11062021-125355_0001
  tatilmoni-11062021-125355_0005
  tatilmoni-19032021-165909-001
 • Yanınıza almayı unutmayın!:

  • Havlu
  • Mayo
  • Yedek t-shirt
  • Kamera
  • Güneş Kremi

  Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Otelden alınış
  👍 Otele geri bırakma
  👍 Alkollü ve alkolsüz içecekler (opsiyonlu)
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Yüzme ve Şnorkel ekipmanı
  👍 Sigorta

  Dahil olmayan;

  ❌ Fotoğraf ve video çekimi
  ❌ Alkollü ve alkolsüz içecekler (opsiyonlu)
  ❌ Öğlen yemeği hariçi yiyecek siparişi

  Tur Saatleri;

  ✅ Otelden alınış 09:15
  ✅ Limandan ayrılış 10:00
  ✅ Geri dönüş 16:00