• İçmeler Tekne Turu, içmeler tekne gezisi, içmeler koyları
 • İçmeler Tekne Turu, içmeler tekne gezisi, içmeler koyları
 • İçmeler Tekne Turu, içmeler tekne gezisi, içmeler koyları
 • İçmeler Tekne Turu, içmeler tekne gezisi, içmeler koyları

Tertemiz denizi, mas mavi koyları ve mavi bayraklı plajları ile Marmaris bir Dünya Markası olmuştur. İçmeler tekne turu ile Marmaris ve çevresindeki eşsiz koyları keşfetme şansını ve ayrıca mükemmel bir gün geçirme fırsatını kaçırmayın. İçmeler tekne turu en popüler ve çok satan İçmeler günübirlik turları arasında yer almaktadır. eşsiz ege denizinde yüzebilir ve teknemizin üst atındaki şezlonglarda güneşlenebilirsiniz. Eşsiz ege denizinde yüzebilir ve teknemizin üst atındaki şezlonglarda güneşlenebilirsiniz.

İçmeler tekne turu güzergahı;İçmeler tekne turuna katılmak istediğniz günün sabahı servisimiz ile sizi otelinizde alıyoruz ve Marmaris limanındaki teknemize getiriyoruz. Öncelikle gün hakkında bilgilendirme yapılıyor. Güzergâhımız sırasıyla; Cennet adası, Akvaryum koyu, Fosforlu (dilek) mağarası, Kadırga koyu, Turunç, Yeşil deniz koyları ve İçmeler üzerinden Marmaris limanına geri dönüş şeklinde düzenliyoruz.

Yüzme molaları yarım saat olarak planlanmaktadır fakat tekne içerisindeki atmosfere bağlı olarak ve tabiki misafirlerimizin eğlenmesi için bu yüzme molalarını biraz daha uzun tutabiliyoruz. Teknemiz iki katlı ve müzik sistemi mevcuttur. Teknenin alt katında muzik sesi biraz daha az seviye ve üst katı biraz daha yüksektir. Arzu ederseniz, teknemizin alt katındaki masalarda oturup, eşsiz Marmaris koyları izleyebilirsiz ya da teknemizin üst katındaki şezlonglarda uzanıp güneşlenebilirsiniz. (Güneş kreminizi unutmayın!)

Turunç köyünde 1 saat karaya yanaşıyoruz. Arzu ederseniz, çarşı pazar gezebilir ya da eşsiz Turunç sahilden denize girebilirsiniz. Arzu eden misafirlerimiz Turunç limanında tekne sorumlularına haber vererek teknemizden ayrılabilir ve günün geri kalanını kendileri de planlayabilirler.
Öğle yemeğinde teknenizde barbekü yapıyoruz ve fiyata dâhildir. İçmeler tekne turu güzergahı sırasında içecekler ek ücret karşılığı servis edilir fakat arzu eden misafirlerimiz için İçmeler her şey dahil tekne turu mevcuttur. Teknemizde ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi rahatlıkla bulabilirsiniz. (soyunma kabini, duş ve WC)

Tekne turu dönüşünde ise servislerimiz ile sizi tekrar otelinize bırakıyoruz fakat arzu eden misafirlerimiz Marmaris merkezinde kalabilir ve Marmaris kalesini, limanı gezebilir yada Marmaris içerisinde bulunan çarşı, pazar turlayabilir.

Yanınıza almayı unutmayın!: Havlu , Mayo , Kamera, Güneş Kremi

İçmeler Tekne Turu

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 90
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 120
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®