İçmeler Yamaç Paraşütü

İçmeler'den Fethiye yamaç paraşütü heyecanına hazır mısınız? Henüz çok yeni olan bu extreme aktivitemiz ile ömür boyu unutamayacağınız bir tecrübe için sizleri bekliyoruz. Marmaris yamaç paraşütü aktivitesi, Fethiye babadağ'da yapılmaktadır. Bu aktivite ile Fethiye ölüdenizi, saklıkent kanyonunu ve tlos antik şehrini gezme şansını elde ediyorsunuz.

 • İçmeler Yamaç Paraşütü
  İçmeler Yamaç Paraşütü
  İçmeler Yamaç Paraşütü
  İçmeler Yamaç Paraşütü

  İçmeler'den Fethiye yamaç paraşütü programı; Marmaris'te konakladığınız yerden sizi servisimiz ile sabah 7'de alıyoruz. Yaklaşık 30 dakikalık mesafede bulunan kahvaltı tesisimizde sabah kahvaltısı molası veriyoruz. Sabah kahvaltısı açık büfe olarak servis edilmektedir. Fethiye'ye vardığımızda ilk durağımız Ölüdeniz ve yamaç paraşütü zamanı. Öncelikle Servis araçları ile Babadağ'a tırmanış, ortalama 2000 metre yükseklikte bulunan Yamaç Paraşütü pistinde öncelikle eğitmenlerden kısa bir brifing ve ekipman kontrolünün ardından, uçuşa geçiş. Uçuş süresi yaklaşık 30 dakika sürmekte, arzu eden misafirlerimiz için akrobası uçuşuda yapılamaktadır. Ölüdenize iniş yaptığınızda ise serbest zaman molasıdır. Arzu eden misafirlerimiz burada denize girerken, bazıları ise Ölüdeniz'i keşfetmeye çıkmaktadır.

  Ölüdeniz'den ayrıldıktan sonra ise Saklıkente geçiyoruz. Burada Kanyon giriş ücreti fiyata dahildir. Bir çok misafirimiz kanyon gezisini tamamladıktan sonra burada bulunan ' ZIPLINE, BUNGEE JUMPING, RINGO RAFTING ' gibi etkinliklere de ek ücret karşılığı katılabilirler. Saklıkent molasının ardından Tlos Antik Şehrine kısa bir ziyaret gerçekleştiriyoruz. İçmeler'den Fethiye yamaç paraşütü aktivitesi saat 19:30 civarı sona ermektedir. İçmeler'e geri döndüğümüzde sizi tekrar otelinize geri bırakıyoruz.

  tatilmoni-19032021-214458-004
  tatilmoni-19032021-214458-001
  tatilmoni-19032021-214458-003
  tatilmoni-icmeler-yamac-parasutu-001
 • Günlük tur rezervasyonu

  Günlük turu rezervasyonu için bizimle Online, WhatsApp üzerinden ya da telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Günlük turlarımız belirli kapasite ile düzenlenmektedir ve kapasite aşımı yapılmamaktadır. Yüksek sezon olarak belirttiğimiz ‘Haziran, Temmuz, Ağustos’ aylarında ve bayram dönemi için misafirlerimize önceden yerlerini ayırtmayı tavsiye ediyoruz.

  Günlük tur için konakladığınız otelden servisimiz ile sizi alıyoruz ve tur dönüşü tekrar otelinize bırakıyoruz. Tur biletinizi ise, tur gününden bir gün önce ya da tur sabahı otelinize bir rehber arkadaşımız getirmektedir.

  Günübirlik şehir dışından katılacak misafirlerimizi ise tur sabahı ofisimize davet ediyoruz. Aracınızı ofisimize park etmenize yardımcı oluyor ve aktiviteye transferinizi biz gerçekleştiriyoruz.

  Detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

 • Dahil olanlar;

  👍 Hotelden alınış
  👍 Hotele geri bırakma
  👍 Yamaç paraşütü
  👍 Fethiye turu
  👍 Öğlen yemeği
  👍 Rehberlik Hizmeti
  👍 Sigorta

  Dahil olmayanlar;

  ❌ Fotoğraf ve video
  ❌ İçecekler
  ❌ Öğlen yemeği harici yiyecek siparişi
  ❌ Yamaç paraşütü (opsiyonel)

  Tur saatleri;

  ✅ Otelden alınış 09:00
  ✅ Geri dönüş 19:00