İçmeler'den Fethiye yamaç paraşütü heyecanına hazır mısınız? Henüz çok yeni olan bu extreme aktivitemiz ile ömür boyu unutamayacağınız bir tecrübe için sizleri bekliyoruz. Marmaris yamaç paraşütü aktivitesi, Fethiye babadağ'da yapılmaktadır. Bu aktivite ile Fethiye ölüdenizi, saklıkent kanyonunu ve tlos antik şehrini gezme şansını elde ediyorsunuz.

İçmeler'den Fethiye yamaç paraşütü programı; Marmaris'te konakladığınız yerden sizi servisimiz ile sabah 7'de alıyoruz. Yaklaşık 30 dakikalık mesafede bulunan kahvaltı tesisimizde sabah kahvaltısı molası veriyoruz. Sabah kahvaltısı açık büfe olarak servis edilmektedir. Fethiye'ye vardığımızda ilk durağımız Ölüdeniz ve yamaç paraşütü zamanı. Öncelikle Servis araçları ile Babadağ'a tırmanış, ortalama 2000 metre yükseklikte bulunan Yamaç Paraşütü pistinde öncelikle eğitmenlerden kısa bir brifing ve ekipman kontrolünün ardından, uçuşa geçiş. Uçuş süresi yaklaşık 30 dakika sürmekte, arzu eden misafirlerimiz için akrobası uçuşuda yapılamaktadır. Ölüdenize iniş yaptığınızda ise serbest zaman molasıdır. Arzu eden misafirlerimiz burada denize girerken, bazıları ise Ölüdeniz'i keşfetmeye çıkmaktadır.
Ölüdeniz'den ayrıldıktan sonra ise Saklıkente geçiyoruz. Burada Kanyon giriş ücreti fiyata dahildir. Bir çok misafirimiz kanyon gezisini tamamladıktan sonra burada bulunan ' ZIPLINE, BUNGEE JUMPING, RINGO RAFTING ' gibi etkinliklere de ek ücret karşılığı katılabilirler. Saklıkent molasının ardından Tlos Antik Şehrine kısa bir ziyaret gerçekleştiriyoruz. İçmeler'den Fethiye yamaç paraşütü aktivitesi saat 19:30 civarı sona ermektedir. İçmeler'e geri döndüğümüzde sizi tekrar otelinize geri bırakıyoruz.

Dahil Olanlar; Otelden Transfer, Ekipman, Teorik ve Pratik Eğitim, Araçta gün boyu meşrubat ikramı, Sabah kahvaltısı, Öğlen yemeği

Dahil Olmayanlar; Fotoğraf ve Video

Ödeme koşulları; İçmeler günlük turları için rezervasyon yaptığınızda ön ödeme yada ödemenin tamamını yapmanıza gerek yoktur. Günlük tura katılacağınız gün ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz. Rehberimiz sizinle tur günü buluştuğunuzda size katılın biletinizi getirir ve ödemeyi tahsil etmektedir.

İçmeler Yamaç Paraşütü
İçmeler Yamaç Paraşütü
İçmeler Yamaç Paraşütü
İçmeler Yamaç Paraşütü
İçmeler Yamaç Paraşütü
İçmeler Yamaç Paraşütü
İçmeler Yamaç Paraşütü
İçmeler Yamaç Paraşütü
İçmeler Yamaç Paraşütü
İçmeler Yamaç Paraşütü

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 180
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 750
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®