Big Boss Yagna Tekne Turu

Marmaris tekne turu, marmaris her şey dahil tekne, Marmaris turları, Marmariste gezilecek yerler

Marmaris tatili sırasında yapılacak birçok aktivite bulunmaktadır. En popüler turlar arasında elbette Marmaris tekne turları ilk sırada yer buluyor.

Karayolu ile ulaşamayacağınız, eşsiz güzelliğe sahip koyları ve adaları görmenin en iyi yolu tekne turlarından geçiyor. Marmaris merkezinden büyük, küçük, yeni ve eski olmak üzere birçok tur teknesi bulunmaktadır. Fakat eğlenceli, keyifli, kaliteli hizmet almak istiyorsanız. Marmaris’in en iyi tekne turu teknelerinden birisi olan Big Boss Yagna Tekne Turu ile Marmaris koyları gezisine çıkmalısınız.

Her bir misafirimizin dopdolu, eğlenceli, unutulmaz bir gün yaşayabilmesi için hizmette sınır tanımayan Big Boss Yağna Tekne Turu ile dans şovları, köpük partisi ve birçok etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır.

Teknemizin her katında bulunan barlar gün boyu hizmet vermekte olup, alt katı restaurant ve üst katında güneşlenme alanı ve şezlonglar ile dizayn edilmiştir.

img-20170612-wa0025
img-20170821-wa0001
img-20170706-wa0010
img-20170821-wa0003

Big Boss Yagna Tekne Turu için misafirlerimizi sabah konakladıkları yerden ücretsiz servis araçlarımız ile alıyoruz ve Marmaris merkezde bulunan teknemize getiriyoruz. Teknemizin hazır olması ile birlikte tura başlıyoruz.

Sırasıyla; Cennet adası, Fosforlu mağara, Kumlubük, Amos, Turunç ve Yeşildeniz koylarında yüzme molası veriyoruz. Big Boss Yagna Tekne Turu 2 farklı konsept ile hizmet vermektedir. Meşrubat dahil ve her şey dahil olarak düzenlenen turumuzda öğlen yemeği dahildir. Teknemizde bulunan barlarından gün boyu dilediğinizce hizmet alabilirsiniz. Teknemizde soyunma kabinleri, duş kabinleri, tuvaletler bulunmaktadır.

Muhteşem bir günün sonrasında Marmaris iskelesine geldiğimizde, sizi tekrar servis araçlarımız ile konakladığınız yere bırakıyoruz.

Big Boss Yagna Tekne Turu

  Ön Kayıt Formu

  Fiyat (kişi başı): ₺ 140
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 110
  Toplam : ₺ 0
  Fiyat (kişi başı): ₺ 80
  Toplam : ₺ 0
  ₺ 0
  ✓ ValidYanlış numara
  Ön Kayıt Formu
  tursab-dds-10974

  İletişimde kalın


  Tatilmoni Turizm, Ticaret Odası ve TÜRSAB üyesi yasal bir seyahat acentesidir.

  Copyright © 2016 Tatilmoni Ltd. Şti.®